Yamuna

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Használata egészséges, sugárzó bőrt eredményez. A fürdő után tapasztalni fogja, hogy bőre puha és selymes tapintású lesz.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 g

Katie

2020. június 30.

Nem szeretem annyira a kókuszt, de ezen szinte meg se érezni, én legalábbis csak a narancsot érzem rajta. Jó szappan, csak kár, hogy nem papírba, hanem műanyag fóliába csomagolják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Dumitutoj

2018. április 21.

Jó kis szappan, ráadásul nem is ázik el annyira, mint általában a natur szappanok. Az illatát én csak az első pár alkalommal éreztem, de enélkül is jó érzés kézbe fogni a különleges kinézete miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

b5bea

2016. december 28.

Illat, látvány ezek mind pozitívumok! Meglepően jól habzik, fürdőrózsával egész kis mennyiség is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

zsofi017

2016. december 16.

Nehéz kicsit kézbe venni először, mert elég nagy, de jól habzik, az illata is jó, így elégedett vagyok vele. Kicsit szárít, de ez egy szappantól nem meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

kalmaniki

2014. december 1.

Nagyon finom, karácsony illatú, ezért muszáj volt megvennem, a hangulat fokozása érdekében. Jól habzik, tetszik a kivitelezése, szépek az összetevői, picit szárít csak, én szeretem a Yamuna szappanokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

incifinci28

2013. július 17.

épp ezt használom és imádom! kellemes illata van és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

épp ezt használom és imádom! kellemes illata van és nem szárítja a bőrömet.

elizabett85

2013. április 30.

Én nagyon szeretem, nincs erős illata, mégis alig várom, hogy fürödhessek vele. Nem szárítja a bőröm, jobb sok baba szappannál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

azursatellite

2013. január 5.

Kellemes illata van, semmi negatívat nem tudnék felhozni ellene, de valahogy mégsem volt egy élmény számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1