Yamuna

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panna8805, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású teafa olajjal
  • a pakolás a bőr mély rétegeibe kerül és hosszantartó hatásával gondoskodik a ragyogó, egészséges arcbőrről

gendur.berni

2016. március 11.

Azt vártam tőle, hogy majd megszárad, mint a maszkok általában és így szívja magába a koszt. Biztos tisztít valamennyit így is, meg a teafaolaj is fertőtlenít közbe, de ebben a minőségben és árkategóriában volt már jobb maszkom is. Mondjuk panaszra nincs okom, ez is rendben tartja a bőröm és nagyon sokáig elég lesz ahogy elnézem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

mrita87

2015. június 12.

Az én bőrömmel konkrétan semmit sem csinált. Túl zsíros, túl nehéz, azt érzem, hogy megfullad alatta a bőröm. Vártam, hogy a teafa miat lesz egy picit maró, tisztító érzésem a használat közben, de semmi. Áll a polcon, nem hinném, hogy kap valaha még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

meehecske3

2015. június 3.

Kb. 1 hónapja használom, nekem nagyon bejön, mert heti egyszeri alkalmazás mellett is úgy eltünteti a kis/nagy pattikat, mintha nem is lettek volna. Én előtte a Yamuna gyümölcssavas peelinget, utána pedig a joghurtos krémmaszkot használom. Nagy a kiszerelés és nagyon kevés kell belőle, így min. egy évre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

lavenderbrown92

2014. december 28.

Eleinte nem nagyon érdekelt ez a termék,főleg az ára miatt.De végül egyáltalán nem bántam meg,hogy megvásároltam.Remek termék,és nagyon nagyon sokáig elég,mivel nagy kiszerelés és keveset kell belőle felvinni az arcra! Én az ichtyolos és a teafaolajos szappannal, valamint az aha savas peelinggel együtt használom,és az eredmény garantált! Száraz,mégis pattanásos a bőröm az elmúlt időkben.Rengeteg terméket kipróbáltam (garnier, eucerin, nivea, clean&clear) ,de egy sem segített igazán. Kb 1.5 hónapja használom,és a pattanásaimnak hűlt helye! :) Némi pirosság még van az arcomon,de adok még neki egy kis időt,hogy össze szedje magát. Egy szóval remek termék! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Forrás: ITT

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.