Yamuna

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A vitaminkoktél koncentráltan tartalmaz esszenciális zsírsavakat, többek közt omega-3, -6 és -9 zsírsavakat, melyek a bőr újjáépítését segítik és megerősítik hidrolipid rétegét.

• alkalmazása egyszerű és gyors
  • instant hatás
  • segít az érett, megereszkedésnek indult bőr vitalizálásában
  • létfontosságú vitaminokkal táplálja az érett a bőrt, késleltei az öregedési folyamatait

mongihercegno

2016. június 6.

Nekem a teafaolajos társához volt szerencsém de nincs ide feltöltve , hát hatását tekintve jó de ez a kiszerelés abszolút nem éri meg jó jogos lehet ez kimondottan kozmetikusoknak van így ellehetne használni egymásutáni vendégeken , de ezt ezt még úgy se lehet igaz rá van írva össze keverés után nagyon gyorsan kell felkenni , de azt nem gondoltam volna ilyen gyorsan :D össze kevertem fordultam egyet a tükör előtt és már kocsonyásodott :D kb pislantási idő és kenni kell vagy úgy jár az ember mint én ilyen grízes össze álló göccsört lesz :S hatását tekintve jó de ez a kiszerelés és villám munka :O :D

up: ha esetleg venne valaki ilyet és ne járjon úgy mint én ha hűtő
be teszi az ember akkor nem áll össze olyan szuper gyorsan szépen dolgozható és a hatása sem csökken :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

up: ha esetleg venne valaki ilyet és ne járjon úgy mint én ha hűtő

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

PVP 0 0

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.