Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb

Általános használatú masszírozó krém. A bőrbe lassan szívódik be, nagy zsírtartalma jó kenődést biztosít. Síkossá teszi a bőr felületét, így megkönnyíti a masszírozás műveletét, megóvja a bőrt a mechanikai igénybevételtől. Összetevői növelik a bőr rugalmasságát, valamint regenerálják a kiszáradt bőrt. Masszírozás után könnyen lemosható. Színezéket nem tartalmaz.

Pöti

2014. szeptember 28.

Én a narancs-fahéj illatút masszírozó krémet vettem meg. Pont azt szeretem benne, hogy zsíros. Szinte egyáltalán nem kell vizezni masszázs közben, az illata nagyon kellemes. Hatalmas mennyiség van a dobozban, örülök, hogy rátaláltam. Akit pedig zavar a zsíros finish, arról egyszerűen le kell vizes kendővel törölni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

cingarela

2012. február 7.

A barátnőmtől hallottam, mivel Ő gyógymasszőr sokszor ezt alkalmazza a vendégein, Ő szereti, mert jól lehet vele masszírozni, viszont a vendégei panaszkodtak rá, hogy túl zsíros..........rajtam is kipróbálta tényleg túl zsíros és ragacsos lesz tőle a bőr.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 7.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid, Paraffin, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.