Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3 az 1-ben: Nyugtat, hidratál, véd.

Intenzíven hidratálja bőrét az Aphloia, Shea vaj, Agave-, és az Anta bab kivonatával, nem ragadó, puha érzetet hagy maga után. A koffein segít a reggeli duzzadt arcbőrt felfrissíteni. Parabén-, és parfümmentes formula.

Kiszerelés: 50ml

Maknae

2018. december 2.

A barátomnak vettem egyet, akiről annyit kell tudni, hogy ősszel/télen annyira kiszárad az arcbőre, hogy pereg lefelé. Amióta használja ezt a krémet, rengeteget javult a bőre állapota. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

cremeguy

2018. november 29.

A szép összetevői miatt kipróbáltam, és azt kell mondjam, maximálisan bevált. Ahogy írták előttem, nagyon könnyű, gyorsan felszívódó krém, nyoma sincs a zsíros érzetnek. Eleinte aggódtam, hogy ennek ellenére hidratál-e eleget, de igen, télen is kiállja a próbát. Alig várom, hogy megszabaduljak a korábban vett krémek maradékától. Egyértelműen ajánlott plecsnit kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Bugár

2018. szeptember 19.

Bloggereknél találkoztam vele először, nagyon meglepett, de tényleg szuperül hidratál. Nincs illata, gyorsan beszívódik, nem ragad. Kellően hidratál, szuper érzet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

bal26

2015. május 11.

nagyon finom, könnyű állagú, gyorsan felszívódó arckrém férfiaknak. Hosszas keresgélés és próbálkozások után végül ennél tettem le a voksomat. Az ára középkategóriás, de a termék nagyon jó minőségű, mindenképpen megéri. Nem szeretem magamon az arckrémeket, de a bőrtípusom miatt kénytelen vagyok használni - eddig ez vált be a legjobban, természetes, nagyszerűen hidratál és hosszan hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).