Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyorsan felszívódó, hidratáló kézkrém finom áfonya és mandula illattal.

Man0ka

2018. február 16.

Az illata nagyon finom, de sajnos nekem nem hidratált. Ráadásul azt éreztem, hogy egy filmréteget húzott a bőrömre, én meg nagyon nem szeretem ezt az érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

messalinam

2017. október 17.

Hamar beszívódik,de sajnos csak közepesen hidratál. Az illata viszont csodás! Engem ezzel már meg lehet venni... Amikor nagyon száraz a kezem,nem ezután nyúlok,de egy napközbeni gyors krémezéshez tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

biankab

2017. október 17.

Nagyon szeretem, spórolok vele, mert nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik és kellően ápol. A kolléganőim sokszor kérik el tőlem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Pampilla

2017. október 9.

Nagyon gyorsan beszívódik,imádnivaló az illata. Most fog elfogyni,alig várom milyen lesz idén a karácsonyi kollekció. Ja és praktikus a tubusa,az utolsó cseppet is ki lehet nyomni belőle könnyedén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

Vandus

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem a kézkrémeket, télen elég sokszor szükségem is van rá, könnyen ki tud száradni és repedni a bőröm. Sajnos nem hidratál eléggé, talán az ősi időszakban még elmegy, de a télre mindenképp valami ütősebb krém kell nekem. Az illata nekem nagyon mű, van egy kellemetlen illata amikor a kezedre nyomod, ez utána elszáll, de nekem a hosszú távú illat sem jön annyira be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

TundiPapp

2017. június 11.

Isteni az illata, viszont nem hidratalt tul jol.
Nem vennem ujra, de egy vetelt megert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Isteni az illata, viszont nem hidratalt tul jol.
Nem vennem ujra, de egy vetelt megert.

Zsokaa

2017. január 25.

Az illata tetszik, kicsit gumicukros számomra. Jól be is szívódik, jó az állaga, viszont nem hidratál túl jól. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

oliviag

2017. január 14.

az illata nagyon tetszik, viszont a hidratálása az nem jó. a téli szeles időben pillanatok alatt kiszárad újra a kezem, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

dandelion

2017. január 3.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan beszívódó kézkrém, imádom a karácsonyi illatos kézkrémeket, ezért több tubussal betárazok belőlük. Hidratálása közepesnek mondható, nagyon hideg időben felváltva használom más krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

redakkrisztinaa

2016. december 27.

Imádom! Az illata nagyon kellemes , az állaga hígabb , vizesebb , emiatt hamar beszívódik , kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)