Yves Rocher

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. március 28.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Yves Rocher innovációja 5 bejegyzett anti-age szabadalommal. A termék a növényi őssejteknek köszönhetően veszi fel a harcot a bőr öregedésének látható jelei ellen a fiatalabbnak tűnő bőrért. A növényi őssejtek végtelen regeneráló erővel bírnak, így képesek serkenteni a bőrsejtek megújulását. Ráncai láthatóan kisimulnak, arcbőre feszesebbé, tömörebbé válik. Tökéletes hidratálást és ragyogást ad. Növényi eredetű összetevők: növényi őssejtek, alma oligosidok, taramag, betain, ginzeng, mangiferin. Parabénmentes összetétel, nem tartalmaz színezőanyagot és ásványi olajat. A természetes összetevők aránya legalább 90%.Használja minden reggel sminkelés előtt arcra és nyakra!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

agen

2016. március 10.

Nekem már az újabb verzió van, nem tudom az összetétele változott-e, de télire nekem tökéletes volt, amikor jobb a tartalmasabb krém. Féláron jutottam hozzá én is, nekem nagyon szép bőrképet ad, illata a szokásos yves rocher illat, pont kellemes. Teljes árat nem fizetnék érte, de gondoskodik róla a cég, hogy ne is kelljen, szeretjük őket érte! :D Csodát nem tett, de nem is vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

galagonyanya

2015. január 17.

Én féláron jutottam hozzá valami akció kapcsán. Teljes áron nem vettem volna meg, és nem is ér annyit, de így rendben van: vegyes bőröm van, az ilyen típusú nappali krémeket éjszakára szoktam használni. Elég sűrű állagú, de nem hagy zsíros réteget, illata nem nagyon van. Azt nem vettem észre, hogy kisimult volna a bőröm, vagy ilyesmi, de csak 1-2 hete használom. Télen szerintem kell valami tartalmasabb, konkrétabb krém, és ez pont megfelel. Semmi bajom vele, majd ha a tégely alján járok, ismét jelentkezem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

tunde871228

2014. október 26.

Használtam már több féle fényvedős nappali hidratálo krémet beleértve PC félét is de az így őszre télre kevés nekem ezért rá esett a választás és jo:) Ha bementek a boltba ez nincs kint a polcon kérjétek az eladoktól! Állaga gazdag de nem sok az én kevertbőrömnek ,felkenve nem csillog !Örülök h őt választottam!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

Hajnal_ka

2014. június 13.

Mintában kaptam ezt a krémet, és nagyon tetszik. Elég fehér bőröm van, melyet a sok napozással és szolizással sikerült tönkretennem fiatalon. Kérdés: 31 évesen gáz, ha megveszem ezt a krémet? Mert nagyon tetszett, hogy az apróbb ráncokat eltüntette.. :)
Update: megvettem a nappali és az éjszakai változatot is! Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

Update: megvettem a nappali és az éjszakai változatot is! Imádom! :)

emagdi

2014. június 5.

Viszonylag jó nappali krém, bár szerintem az éjszakai változat belőle még jobb.
Jó az állaga, felszívódik, matt felületet ad (csillogásra hajlamos bőrön is). A ránctalanításról nem tudok véleményt mondani, de megkockáztatom inkább annak hatásos, akinek még csak egészen apró ráncai vannak.
Szerintem jó vétel, ha az akciós árát nézzük (képeslappal általában 40% kedvezménnyel lehet venni).

Azt hiszem van már belőle olyan változat is ami fényvédőt is tartalmaz, nyárra inkább olyat érdemes venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 5.

Viszonylag jó nappali krém, bár szerintem az éjszakai változat belőle még jobb.

maddonna001

2014. február 6.

teszterként használtam eddig, most veszek egy tégellyel, de az eddigi tapasztalataim a következők:
gyorsan felszívódik, nap végére sem fénylik ki tőle a bőr, és az alapozót sem dobja le magáról, tehát sminkbázisnak is egészen jól megfelelt.
ránctalanító/megelőző hatásról nem tudok a teszterek alapján beszámolni,de a használatától kellemesen "feltöltött" érzése van a bőrömnek arcon és nyakon is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

noeminagy

2013. június 28.

40 felett tényleg nagyon jó kis krém , fiataloknak felesleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

40 felett tényleg nagyon jó kis krém , fiataloknak felesleges.

bnagy027

2013. június 20.

Szerintem az Yves Rocher (eddigi) legjobb krémje! Tökéletesen felszívódik, egésznapos hidratálást biztosítva, kiváló sminkalap, diszkrét, kellemes illat és ami a fő: tényleg simítja a ráncokat is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

rekag

2013. június 12.

Számomra nagy csalódás volt ez a krém. Iszonyú nehezen szívódott fel, zsíros érzetet hagyott maga utàn és valóban maradt is egy érdekes zsíros réteg a bőrömön. Mintha tömény glicerint vagy szilikont kentem volna magamra. A két csillagot az illata és a parabén mentes összetétele miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.