Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2012. február 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ssteff15

2016. április 27.

Akár már egy éjszaka alatt csodát művel...mindig beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Akár már egy éjszaka alatt csodát művel...mindig beválik.

Sofia1976

2014. október 11.

nem véletlen, hogy nem gyártják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

nem véletlen, hogy nem gyártják..

MissNickole

2013. december 28.

Nagyon-nagyon szerettem amíg lehetett kapni, csodákat művelt a kezemmel, finom puha volt és hidratált, de mióta ezt is megváltoztatták, borzalmas lett:(
Az új termék ami van helyette egy nagy .....r.:( Borzalmas az illata, nem szívódik be, nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Iora Rua

2013. november 7.

Éjszakára használtam, kellemes illatú, jól beszívta a kezem, jól hidratált. Szerettem, jó volt az ár/érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Makk Zsuzsó

2012. május 28.

Én nem éreztem semmi jótéteményét ennek a krémnek. Nem hidratált, viszont kicsit csípett. Ezért végül a lábamra kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Judiit

2012. február 5.

Anno még betankoltam belőle. Most keresetem, de sajna már nem is gyártják. Van egy újfajta narancsos csomagolású árnikás, de az sem illatra, de hatásában nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

babyface

2011. június 16.

én akcióban vettem, de megbántam, mert az illata hiába isteni, de nem hidratál eléggé... :( nekem nagyon hamar újra száraz lesz a kezem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 16.

csepelia

2011. június 8.

Nagyon jó illata van és a kezeimnek is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

Nagyon jó illata van és a kezeimnek is jót tesz.

eszter

2011. május 23.

Nagy kedvencem, örök favorit.Puhít, hidratál, finom növény illata van.Jól beszívódik, sokáig érzem a hatását, azonnali enyhülés a száraz kéznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

Anna

2011. május 21.

Gyorsan felszívódik, kellemes illatú. Átlátszó a csomagolása így látni lehet ha már fogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.