Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat és a bourbon vanília kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

Sminkcsomag
Ár: 1700 , Eladó: Lora
Állapot: Uj v swatcholt, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: --

szabofannika0215

2020. március 17.

Nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik

ALettah

2020. február 26.

Az YR régi vaníliás (na meg a kávés!) tusijából litereket elhasználtam, van egy csak rájuk jellemző, édes, hajszálnyit szintetikus vaníliaillat, amit én igencsak szeretek. Nos, ez a kézkrém pontosan az: vaníliaúthenger! Kézkrémként átlagos, inkább megelőzésre jó, mint egy szárazzá repedezett bőrt helyrehozni. A csomagolása is nagyon csinos és praktikus.
Télen az egyik kedvenc volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Télen az egyik kedvenc volt :)

urbanera

2020. január 24.

Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Nagyon szeretem az illatát.

Lepke28

2020. január 21.

Nagyon kellemes illata van és gyorsan beszívódik,puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon kellemes illata van és gyorsan beszívódik,puha lesz utána a bőröm.

Fruzsi95

2020. január 11.

Imádom az illatát :) A csomagolása is tetszik,szép és kis helyen is elfér. Kézmosás után is érződik ez a vanillia illat,ami egy idő után sütemény illat lesz. Kellemes,nem tolakodó,bár csak édes illatok szerelmeseinke való igazán. Szépen hidratál,nem ragad,de inkább mindennapi használatra való,szintentartáshoz. Brutál kézszárazsághoz azért kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

akamillas

2019. szeptember 7.

Ú, ezt nagyon szerettem használni. Bár elsőre kicsit csalódás votl az illata, mert vaníliára számítottam, ez meg nekem inkább porcukor-illatú :), de a hatása meglepően jó! Viszont az illata miatt kizárólag télen jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

HDorina

2019. szeptember 7.

Édes, télies illat. Kicsi kiszerelés, táskában jól elfér. Viszont a mérete miatt ár érték arányban szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Véletlenül találtam rá, de szerelem volt első kenésre. Édes, sütemény illatú, de ezt egy idő után elveszíti, viszont csodásan hidratál, azonnal beissza a kezem, praktikus a kiszerelés - nekem tökéletesen bevált, a napi szettem része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Mandarindream

2019. május 22.

Próbáltam pár YR terméket, de számomra egy sem megfelelő. Max szaguk van, az is valami múlt századból itt ragadt divatjamúlt. Egyiket sem használtam szívesen. Valahogy nem vagyok kompatibilis a márkával. Vanília...az. Mindenre ráfogják. Szintetikus gagyi. Ápoló hatása semmi. (Megjegyzem, hogy az Arany Tea család kézápolója viszont tényleg használ...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

LilyS

2019. május 17.

Sosem voltam nagy kézkrém mániás, de amióta ez megvan minden nap használom, annyira szeretem az illatát. Puha és selymes lesz tőle a kezem, én nem tapasztaltam, hogy lassan szívódna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.