Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat és a bourbon vanília kivonatot állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

akamillas

2019. szeptember 7.

Ú, ezt nagyon szerettem használni. Bár elsőre kicsit csalódás votl az illata, mert vaníliára számítottam, ez meg nekem inkább porcukor-illatú :), de a hatása meglepően jó! Viszont az illata miatt kizárólag télen jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

HDorina

2019. szeptember 7.

Édes, télies illat. Kicsi kiszerelés, táskában jól elfér. Viszont a mérete miatt ár érték arányban szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Véletlenül találtam rá, de szerelem volt első kenésre. Édes, sütemény illatú, de ezt egy idő után elveszíti, viszont csodásan hidratál, azonnal beissza a kezem, praktikus a kiszerelés - nekem tökéletesen bevált, a napi szettem része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Mandarindream

2019. május 22.

Próbáltam pár YR terméket, de számomra egy sem megfelelő. Max szaguk van, az is valami múlt századból itt ragadt divatjamúlt. Egyiket sem használtam szívesen. Valahogy nem vagyok kompatibilis a márkával. Vanília...az. Mindenre ráfogják. Szintetikus gagyi. Ápoló hatása semmi. (Megjegyzem, hogy az Arany Tea család kézápolója viszont tényleg használ...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

LilyS

2019. május 17.

Sosem voltam nagy kézkrém mániás, de amióta ez megvan minden nap használom, annyira szeretem az illatát. Puha és selymes lesz tőle a kezem, én nem tapasztaltam, hogy lassan szívódna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

VickyV

2019. április 4.

Ez egy vanília nightmare.
A kiszerelése tetszett, a Body Shopnak vannak hasonló kézkrémei (különbség, hogy azokat el tudom magamon viselni), ez viszont csak első ránézésre jött be.
Annyira intenzív, és van benne valami összetevő, amit egész álló nap érzek, néha elfeledkezem róla, hogy a kezemről jön, aztán újra ráeszmélek, és általában lemosom.
Az állaga nem lenne rossz, na meg ha valakinek ez a furi vanília bejön. Én alapvetően nagy vanília fan vagyok, de ezt elajándékozom, mert egyszerűen nekem irritálóan szúrós illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Ez egy vanília nightmare.

jazsa

2019. március 24.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát, jól ápol és kis helyen is elfér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Ajándékba kaptam. Szeretem az illatát, jól ápol és kis helyen is elfér :)

TrkBrb

2019. március 20.

Szeretem az illatát, bár néha az irodában sokan felkapják rá a fejüket, hogy ki eszik sütit. :D Mindig van a táskámban, szeretem, hogy kevés is elég belőle, hogy hirtelen megnyugtassa bőröm, mikor nagyon száraznak érzem. Kis adagokban használom, ezért hamar beszívódik, sokáig elég. Viszont tényleg nem egy testes, téli hidegek esetén javasolt krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

hangya68

2019. február 26.

Tömény vanília egy sűrű krémben. Nehezen szívódik. Azt hiszem emiatt a krém miatt szerelmesedtem ki - talán végleg - a vaníliából. Innentől csak sütiben és fagyiban fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Juccimo

2019. január 22.

Akcióban vettem anno, a kis retro tubus cuki, a bourbon vaníliás illatot is szeretem, de maga a kézkrém nem igazán volt jó. Nehezen szívódott be, zsíros érzést hagyott, nem is hidratált túl jól.
Ha YR kézkrém, akkor az árnikás verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Ha YR kézkrém, akkor az árnikás verhetetlen.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.