Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marmalade, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2013-as karácsonyi limitált kiadás

kalla

2015. július 4.

Az illata egyszerűen fenséges! Csokiimádóknak egyszerűen kötelező! Sajnos nem marad meg túl sokáig! Amúgy egy női magazinhoz csomagolva kaptam, így megszagolni sem tudtam előre, de nagyon bejött. a hatása sajnos nem túl jó, nem hidratál túlságosan. Összességében, nem túl száraz bőrre jó, de a száraz területekkel nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Cloudberry

2014. március 19.

Barátomtól kaptam még Karácsonyra, és csak most próbáltam ki. Kicsit tömény, de amúgy tetszik, meg hidratál is. :) Úgyhogy tuti elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Lillith

2014. február 16.

Az első Yves Rocher parfümöm málnás volt, amibe annyira beleszerettem anno, hogy azóta is rajongok a málnás illatokért. Csak az illata miatt vettem meg :) Hatásában is egész jó, nyilván nem a durva bőrszárazságra találták ki, de nem is az olyan problémák kezelésére szántam. Nem csodaszer, de szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

v.szilvia789

2014. január 12.

Imádom a málnás étcsokit, reméltem, hogy ennek is hasonló illata lesz. Vakon vettem, mert a boltban szinte az összes karácsonyi cucc elfogyott már, ez meg le volt ragasztva, így nem tudtam megszaglászni. A kakaó ezen sem érződik igazán, inkább a málna. Érzek benne egyfajta savanykás illatot, ami zavar. Hidratáló hatása elfogadható, az illat nem marad meg sokáig a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

Katerina

2013. december 30.

A hidratálása megfelelő, az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

A hidratálása megfelelő, az illata valami isteni.

marmalade

2013. december 28.

Imádom az illatát, úgyhogy minden este ráveszem magam, hogy felkenjem. Általában elfelejtem vagy lusta vagyok a hidratáláshoz, de az illata mindig rávesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

nagy.karolina.0723

2013. december 12.

A kézkrémjének illata annyira megbabonázott, hogy nem tudtam lemondani róla, de mire megvettem volna, elkapkodták. Egy testápolót sikerült tehát beszereznem, és mivel annyira fincsi az illata, nincs is nagy elvárásom vele szembe más téren :) Talán jobb is, mert egyébként semmi extra :) 4 csillagot érdemel, mert azért nem csodaszer. De említettem már milyen fincsi az illata? :D Az aromaterápia új értelmet nyert számomra. Fel is kenem rögtön! Engem a málnás túrórudira emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2