Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tanarilla7, az összetevőket feltöltötte: Szilo, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2013 karácsnyi limitált kiadás

Kakaó és narancs illatú kézápoló

Igazi élmény a téli napokon a kakaó és narancs illatú kézápoló használata. A krém gyorsan felszívódok és intenzíven hidratálja kézbőrét. Keze puhává és finoman illatossá válik. Különleges összetevőinek köszönhetően (növényi olajok és búzavirág víz), bőre lágy és hidratált lesz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Pam

2018. február 24.

Nagyon szerettem. Szuper illata volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon szerettem. Szuper illata volt!

HKriszti

2015. december 13.

Az illata nagyon tetszik, de pár perc és eltűnik, mint sajnos a család többi tagjánál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Norih

2015. október 26.

Én nagyon szerettem! Kár hogy már nem nem lehet kapni! Karácsony után,előkapva a táskámból mindig visszaemlékeztem az ünnepekre! Egyébként a hidratálását nem éreztem túlságosan,de az illata kárpótolt! Remélem majd lehet kapni még egyszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

fomnaba

2015. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, nekem nem tetszett az illata, nagyon mű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, nekem nem tetszett az illata, nagyon mű.

nobesz

2015. augusztus 3.

Az illata isteni, viszont nekem annyira megsem jott be, tobbet varok a hidratalas teren. Nem rossz, de nem veszem ujra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

vzorka

2015. július 19.

Az illatát szeretem, az állaga viszont túl folyékony, de jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Az illatát szeretem, az állaga viszont túl folyékony, de jól hidratál.

TheGirl

2015. április 11.

A tubusban egészen tetszett az illata, de amikor a kezemre kentem rosszul lettem tőle, és "szerencsére" olyan tartós illata van, hogy le se tudtam szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Feketehattyú

2015. március 27.

Hidratálása átlagos, folyékony, nem túl zsíros , így gyakran újra kell kenni. Az illata viszont csodás! Szerintem egy az egyben narancsos zselés pilóta tallér.
Állandóan a kezemet szimatolom ha ezt használom. Igazi téli karácsonyi illat. Bár mint krém, nem érdemli meg az 5 csillagot, de annyira szerethető az illata miatt , hogy ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

pindakaas

2015. március 11.

Az illata nagyon jó, visszafogott csokis, de annak ellenére, hogy ez egy téli kiadás, szerintem csak nyáron fogom használni, mert a téli kiszáradt kezemre túl könnyű állagú, szinte vizes, kevéssé hidratál. Nyárra (úgy jósolom) tökély lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

edwardkiraly

2015. március 3.

Pont tegnap fogyott el, szóval kb 3 hónapot bírt, pedig rendszeresen használtam. Az illata nagyon jó volt, tényleg mint a zselés szaloncukor, de sajnos nem tartós az illata, és nem is hidratál olyan jól, mint ahogy elvárnám egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2