Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tanarilla7, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2013 karácsnyi limitált kiadás

Kakaó és málna illatú kézápoló

A krém gyorsan felszívódok és intenzíven hidratálja kézbőrét. Keze puhává és finoman illatossá válik. Összetevők: növényi olajok, búzavirág víz, kakóbab és bio málna kivonat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Zsazsmazs

2014. november 27.

Nagyon-nagyon szerettem,kis kiszerelést tudtam már csak venni tavaly :(
Sajnálom,hogy nem ezt a szériát hozták vissza idén is!
Számomra jól hidratál,az illatát imádom,kellően sűrű és ha nem húzok kesztyűt a hidegben akkor sem húzodik és ég a kezem! :)
Abszolút 5*!
Idén kénytelen vagyok beérni a narancsossal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Nagyon-nagyon szerettem,kis kiszerelést tudtam már csak venni tavaly :(
Sajnálom,hogy nem ezt a szériát hozták vissza idén is!
Abszolút 5*!
Idén kénytelen vagyok beérni a narancsossal! :)

adele.b

2014. szeptember 5.

Imádom az illatát! Gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál! Nekem ez a kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

madri

2014. április 20.

nagyon szeretem, jó az illata és gyorsan beszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

nagyon szeretem, jó az illata és gyorsan beszívódik

lauran

2014. április 17.

Ápol és főleg málnaízben illatozik. A páromnak tetszik, meg akarja enni a kezem :)) A csomagolása nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

szambi

2014. február 16.

Az illata kellemes, bár felkenve engem málnás gyerekfogkrémre emlékeztet. Hatása jobb, mint amire számítottam és gyorsan beszívódik. Ez főleg ugye nappal jön jól, mikor az ember még használni akarja a kezeit. Ezt értékelem, de azért annyira nem kiemelkedő termék. Olyan...szimplán csak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

tkaukal

2014. február 2.

Ajándék volt. Az illata nem rossz, bár egy idő után már inkább zavart, talán mert megszoktam. A hatása elég gyenge, sokszor kell újra kenni vele a kezem, mert annyira nem hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

req

2014. február 1.

Imádom az Yves Rocher termékeit, így természetesen ezt a kézkrémet is kipróbáltam. Az illata isteni, és órákon keresztül lehet érezni a kezemen. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, nagyon jól hidratál ebben a téli, hideg időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Szaszmancs

2014. január 16.

Én elbambáskodtam ezt az akciót, hogy ajándékba adják, így megvettem nagyban, mert imádom a málnás étcsokit (Cote d'Or nyamnyam) és ezzel szerettem volna helyettesíteni. Olyan is az illata, nagyon kellemes, nem tolakodó, de az íze (tudom, nem megenni kell, de hát a kezemre kenem és..és..hát előfordul na) borzasztóan keserű. Egyébként ez a kritika mindenféle csokis krémnél fel szokott merülni, ahogy elnéztem. Ennek ellenére szeretem, viszonylag vizes állaga van, de ezáltal könnyen beszívódik, elég belőle egy borsónyi és szerintem egészen jól hidratál. Újravenni azonban nem szeretném, bár valószínűleg mire elfogy nem is lehet majd kapni, azért annyira nem nagy a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Katerina

2013. december 30.

A mini kiszerelést ajándékba kaptam. A hidratálása jó, de az én nagyon száraz kezeimet sűrűn kell vele újra kenni. Az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Виктория

2013. december 29.

Ajándék volt a minikiszerelés. Annyira tetszett, hogy ilyen kis aranyos, hogy kitettem az éjjeliszekrényre, színben odaillett, aztán el is felejtkeztem róla.
Állandóan kiszárad a kezem, és hiába kentem piros Garnier-rel, többet ártott, mint használt.
Lefekvés előtt megláttam, és úgy döntöttem, kipróbálom, hátha segít. Reggelre pihe puha kezekkel ébredtem, azóta csak egyszer kentem újra.
Az illata valami mennyei *-*
Ha legközelebb Yves Rocher bolt közelében járok, megveszem nagyban is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Az illata valami mennyei *-*
Ha legközelebb Yves Rocher bolt közelében járok, megveszem nagyban is :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2