Yves Rocher

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Livomivo, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio éjszakai arcápoló, mely láthatóan simítja a ráncokat és erősíti a sejtek egymás közti kötődését. Gazdag, bársonyos krém. Minden este vigyen fel arcára egy mogyorónyi krémet. Szépségeredmény: ébredéskor arcbőre intenzíven táplált, rugalmasabb, arcszíne frissebb, a ráncok egyre kisimultabbak. Bőre láthatóan megújul. A bio lucerna magkivonat szembeszáll az öregedés számos jelével. Mono és ologoszacharidokban gazdag aktív ránctalanító, mely újrateremti a bőrben a kollagént, és visszaadja bőre fiatalító regeneráló képességét. A teljes összetevők 98,6%-a természetes eredetű, a teljes összetevők 43,6%-a bio növénytermesztésből származik. Bio növényi összetevők: lucarna kivonat, édes mandulaolaj, mogyoróolaj, karité vaj, kakaóvaj, sarkantyúvirág kivonat.

lumiukko

2015. november 7.

Előre leszögezem, hogy a teljes árát semmiképp nem éri meg, csak akciósan. Az illata számomra elég semleges, se nem jó, se nem rossz, akár ki is hagyhatták volna belőle. Az állaga zsírosabb jellegű, már használom pár hete éjjelre, és a hidratálása az én extra száraz arcbőrömre is megfelelő még. Nappalra már sok lenne. Kicsit nehéz eloszlatni, hiába vesz ki kicsi mennyiséget az ember, egy óráig kell kenegetni, hogy ne maradjon fehér a bőr. Nem rossz, de nem is kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

KataDorozlai

2015. március 29.

Igaz, csak egy éjjelre kentem fel magamra a krémet, de le vagyok nyűgözve :)
Tudom, nem az én korosztályom "ráncaira" van kifejlesztve, de volt egy kis tasakkal belőle, gondoltam kipróbálom, ártani nem árt.
Már este megnyugtatta a bőrömet, reggel pedig szokatlanul szép és feszesebb (!) volt a bőröm.
Még biztos nem, de sok év múlva erre beruháznék, az fix.
Adok neki 4 csillagot, egyet levontam az illata miatt. Igen, bio krém, de nekem nagyon nem jött be ilyen szempontból. Alig tudtam elaludni, facsarta az orromat. De meg lehetne szokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Igaz, csak egy éjjelre kentem fel magamra a krémet, de le vagyok nyűgözve :)
Még biztos nem, de sok év múlva erre beruháznék, az fix.

bnagy027

2013. július 18.

Nyáron ezt a krémet használom éjszakára (télen nekem ez kevés), és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kellemes illat mellett tényleg van ránckisímító hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

Nessy

2013. március 28.

Magamnak vettem, de pár használat után az édesanyámnál kötött ki. Nagyon tömény, kemény krém, de nekem túl sok volt, pedig szépek az össztevői. Az illata nagyon természetes, lucernás, de az még tetszett is volna. Csak azt hiszem nem igazán nekem való még. A tégelye nagyon szép, igényes. Az anyukám elkenegeti, de semmi különlegeset nem vett eddig észre, így közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Kalamáris

Korcsoport: >54
2013. március 25.

Ezt a krémet már "tudatosan" választottam a Krémmániás adatok és vélemények ismeretében.
Nagyon kellemes az állaga, jól beszívódik. Nagy pozitívuma, hogy nem irritálja a szemkörnyéket sem, pedig ez a terület nekem különösen érzékeny. Az Yves Rocher krémek közül nekem magasan ez a legjobb. Mivel ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki a célközönség, nem gondolom, hogy ettől minden ráncom elmúlik, de kellemes és jó krém.
Akcióban véve meg is éri az árát, de teljes áron kicsit drága, ezért a pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 25.

Yndre

2012. december 5.

Az Yves Rocher webshopjából rendeltem (pontosabban nem is ezt), de rosszat küldtek így kézhez kaptam ezt a krémet a nappali változatával együtt...
Ez az éjszakai verzió sokkal jobban tetszik mint a nappali krém. Szerintem az túlságosan sűrű, zsíros és még ennél is intenzívebb az illata. Így kicsit féltem, hogy az éjszakai még "gazdagabb" lesz, de pont fordítva. Ez rögtön beszívódik, nincs zsíros érzet. Kombinált bőrömön is nagyon jól működik. Ébredéskor a bőröm hitetlenül puha és ruganyos. Bár ráncaim nincsenek, Inkább 35-40 év körül működhet igazán. Szívesen beruháznék még egyre, de mivel nem a korosztályomnak való inkább kihagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Mesi

2012. június 3.

Sűrűbb krém, de mégis könnyen kenhető. Nagyon gyorsan és teljesen beszívódik, nem képez filmréteget az arcon. Reggeli arcmosásnál nincs is mit lemosni, nem úgy mint más arckrémnél. Nekem nem lesz piros a bőröm tőle. Nem zsírosít.
Vitatkoznék azzal, hogy pattanásos bőrre ideális, illetve nem tudom, mi alapján mondod campbell (ha tapasztalat, az persze más), mert a krém nem ígér semmi ilyesmit, persze ettől még...)
Mindenesetre az jó, ha többféle bőrtípuson is megállja a helyét.
Nekem tetszik, szívesen használtam.
Egyedül az illata nem jön be, túl erős, tolakodó, sokáig meg is marad, ez miatt -1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Mindenesetre az jó, ha többféle bőrtípuson is megállja a helyét.
Nekem tetszik, szívesen használtam.

anett76

2012. május 7.

Nagyon szeretem! Már pár használat után észrevettem, hogy a bőröm állaga tömörebb, feszesebb. Elég zsíros, testes az állaga, mégis beszívódik. Az illata nekem semleges, gyógynövényes, de nem zavaróan. Egyetlen negatívuma, (bár én ezt a saját bőröm extra érzékenységének tudom be) hogy kicsit kipirosodik miután bekentem. Mivel éjszakai krém, engem nem zavar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Livomivo

2012. május 6.

Testes, testvajhoz hasonló sűrűségű krém, ami először meglepett, kicsit furcsa volt vajazni az arcomat. :) De viszonylag hamar megszoktam az állagát, sőt megszerettem. Valóban nincs többre szükség egy mogyorónyi adagnál, szépen elterül, lágyan vihető fel a bőrre. Kb. 2-3 hete használom, lényeges változást egyelőre nem tapasztaltam, ahogy eddig, most is hidratált, friss a bőröm reggelente. Az illata, hát az... hmm... inkább szaga van, s még engem is meglepett, pedig megszoktam a naturkozmetikumok gyógynövényes illatát. Eredeti áron elég borsos, de ki lehet fogni kedvezményt: pillanatnyilag féláron kapható az YR üzletekben. Az üveg (mert nem holmi hitvány műanyag tubusban forgalmazzák) és kupakja különleges formájú.

Update: nem kellett sokáig várnom a feszesítő hatásra: már elmondhatom, hogy az orcákon kontúrosabb a bőr. Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.