Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyagota67, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bio nappali arápoló, mely láthatóan simítja a ráncokat és védi a bőrt a külső káros hatásokkal szemben. Könnyű, a bőrön olvadó állagú krém. Napról napra bőre egyre ellenállóbb , láthatóan feszesebb, arcszíne ragyogóbb. A ráncok egyre kisimultabbak. A bio luerna magkivonat szembeszáll az öregedés számos jelével. A teljes összetevők 98,9%-a természetes eredetű, a teljes összetevők 36,2%-a bio növénytermesztésből származik.

Akane

2014. február 2.

Anyukám kapta, de mivel ő nem használja, így elkértem tőle. :D Nagyon ritkán, amikor extrán száraz az arcom, és túlradíroztam a bőröm, akkor szoktam felkenni, mert iszonyat zsíros és segít. :) Megvenni tuti nem fogom, mert nekem túl zsíros és az illata sem igazán tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Yndre

2012. december 4.

Ejnye-bejnye Yves Rocher... Nagyon megörültem amikor az YR webshopjában rátaláltam a Culture Bio ébresztő krémre amit már nem gyártanak. Már régen ki akartam próbálni és mivel mást is rendeltem az is a kosárban landolt. Persze elég rendesen kiakadtam amikor a csomag kibontásakor ezt a krémet kaptam a másik helyett. Mini kiszerelésben rendeltem az éjszakai krémmel együtt ami megtévesztésig hasonít a Culture Bio ébresztő krémre csak erre rá van írva, hogy 'Lifting'. Gondolom jól összekeverték...
Mivel csak miniben rendeltem meg olyan nagy katasztrófa nem történt, úgyhogy nem foglalkoztam reklamálással, inkább elhasználom.
Bár mivel ráncaim nincsenek és nem is nagyon szeretem ilyen jellegű krémekkel terheli a bőröm csak alkalomszerűen használom. Kombinált bőrömre elég zsíros, nehezen szívódik be. Olyan jellegű mint édesanyám 50+ ránctalanítói. Valamint elég intenzív furcsa illata van. Mivel a ránctalanításról nem tudok beszámolni így marad a tömény, zsíros érzet. Nagyon lehúzni nem akarom mert nem kifejezetten az én korosztályomnak való, szerintem 35-40 év felett működik igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.