Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. június 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Táplálja tartósan kézbőrét ezzel a gazdag, nem zíros kézkrémmel. Száraz bőre visszanyeri hidratáltságát és rugalmasságát. Használja minden nap.

wildrose

2020. március 23.

Kellemes, enyhe illatú, könnyű állagú kézkrém, kicsit lassabban szívódik fel, és hagy egy kis olajos réteget, de egy idő után az is eltűnik. A bőrt nagyon szépen táplálja, szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

AKiss

2017. október 24.

Korábban csak ezt vettem, tetszett, hogy hamar beszívódott, az illata, hogy "bio", minden :) Aztán találtam egy harmadennyibe kerülőt az avontól, és a pénz döntött... De egyébként ***** nekem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Nap

2017. július 14.

Nagyon tetszik az enyhén mandulás, inkább mézes illata. Valóban könnyen beszívódik, és tökéletesen hidratál. Mivel az első tubus végén járok, így télen még nem próbáltam, de nyárra tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Jinia

2017. június 16.

Az igazat megvallva, nagyon sokáig (cirka 24 évig) megvoltam róla győződve, hogy a kézkrém is csak egy felesleges termék a sok közül. Az elmúlt hónapokban azonban a kezeim elég durván kiszáradtak és olybá tűnt, maguktól borzasztóan lassan állnak helyre a dolgok, így hát mondhatni kénytelen voltam külső segítséget igénybe venni.

Hosszas kutakodás után találtam rá erre a kézkrémre és valószínűleg addig fogom használni, míg ki nem vonják a forgalomból. IMÁDOM!

POZITÍVUM:
Állatkísérletmentes.
Bio.
Egész normális összetevőlistával rendelkezik.
Kellemes, bár elsőre kissé szokatlan illatú.
Gyorsan beszívódik és szinte azonnal érezhető a hatás.
+ (Okosan használva, akár egy-két hónapra is elegendő az az 50ml! =D)

NEGATÍVUM:
Nem kapható ennél nagyobb kiszerelésben.
A hazai átlagkereset fényében drágának tűnhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

POZITÍVUM:
Állatkísérletmentes.
Bio.
Egész normális összetevőlistával rendelkezik.
Kellemes, bár elsőre kissé szokatlan illatú.
Gyorsan beszívódik és szinte azonnal érezhető a hatás.
+ (Okosan használva, akár egy-két hónapra is elegendő az az 50ml! =D)

NEGATÍVUM:
Nem kapható ennél nagyobb kiszerelésben.
A hazai átlagkereset fényében drágának tűnhet.

papramona

2017. június 12.

Egy tubussal használtam el télen, az illata nekem nagyon nem jött be, ezért próbáltam hamar kifogyasztani. Jól hidratál és néhány perc alatt beszívódik, viszont nagyon száraz bőrre szerintem nem a legmegfelelőbb, amikor már sebes a kezem a hidegtől nem csinál csodát, mint egy Uriage kézkrém, nálam az a csodaszer. Persze akinek nem extra száraz a bőre és szereti az illatát az tökéletesen meg lesz elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

deezsina

2017. május 10.

Nagyon jó kézápoló kellemes illattal és tartós hatással. Extrém hidegben vagy komolyabb bőrproblémák esetén nem ez lesz a legjobb megoldás, de alapvetően jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

szilvike94

2017. március 20.

Imádtam ezt a kézkrémet, nagyon szerettem az illatát (pedig én nem szeretem a túlparfümözött kézkrémeket). Nekem egész hamar beszívta a kezem is, bár hozzá kell tennem nekem mindent hamar becuppant. A vége fele kicsit nehéz már kinyerni a tubusból a terméket mindig küzdök vele, meg szétvágom mert egy csomó krém benne szokott maradni, és kár érte na. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Golyakalifa

2017. február 24.

Egyszer vettem meg a terméket. Az illata kellemes, az állaga dús, viszont nekem ár-érték arányban kicsit drága egy kézkrémhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

szybylla

2017. február 13.

Nem rossz nem rossz:) nagyon jó az illata bár szerintem inkább mandulára hajaz és nem gesztenyére de ez lehet csak nálam van így. Beszívódás tekintetében kicsit vegyes, mivel gyorsan felszívódik mégis ilyen fura olajos érzetet hagy a kezemen... A mostani téli időszakban valami borzadály a kezem, és nem tudok rájönni miért, de körülbelül egyik krém se használ rá... hát ez is inkább csak az ujjaimat ápolta, az ujjaim között viszont továbbra is cserepes maradt. Már két tubust is elhasználtam belőle, most már megpróbálkoztam egy kicsit erősebb krémmel szintén az yves rocher-tól. Lehet hogy jövőre is megvásárolom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

mafalda

2017. február 4.

Kicsit olajos, de ha 10 perc eltelik, (ennyi kellett h beszívja a bőröm) akkor pihe puha bársonyos bőrt eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.