Yves Rocher

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2020. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

Vivi22

2017. október 5.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Az illata elég erőteljes, de remekül hidratál.
Hidegebb időben éjszakára ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Az illata elég erőteljes, de remekül hidratál.
Hidegebb időben éjszakára ideális.

Elkofen

2017. szeptember 20.

Először kézkrémjét próbáltam ki és azt is kedveltem. Az illatuk szinte teljesen azonos, vagyis finom marcipán. Ez a testápoló sem rossz, szépek az összetevői és megfelelően táplál. Mivel elég tömény az illata, így szerintem inkább a hűvös, hideg időszakban kellemes használni.
Nekem viszonylag könnyen beszívódik, de úgy érzem mintha egy minimális olajos réteget hagyna maga után a bőrön. Reggelre viszont az is eltűnik.
A hidratálása azért lehetne erősebb. Legalábbis nekem már volt jobb hidratáló testápolóm. Az erős illata miatt parfüm mellé és nyárra nem ajánlanám. Szerintem ez inkább egy őszi-téli testápoló normál bőrűeknek és csakis akcióban éri meg vásárolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

karaibrahimgil

2017. január 21.

Először nekem is tetszett az illata, de mivel parfümöt minden nap használok, mellette annyira töménynek éreztem ezt a marcipánszagot, hogy inkább szabadulnék tőle. Ha már illatozás, jobban szeretem a parfümtestápolókat vagy a neutrálisabb patikai készítményeket (pl. Uriage).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

MsKors

2017. január 15.

Anyukámtól kaptam, igazán tetszik! Az összetevői főleg, az illata lehetne egy kicsit kevésbé orrbaverős, de így télen szeretem ezeket az édes, mézes-mázos illatokat. Kézkrémként is remekül funkcionál, hamar beszívódik és nem ragadozik utána. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Amadea

2016. november 27.

Hirtelen felindulásból vásároltam, kipróbáltam, majd félretettem, főleg az illata miatt, túl tömény volt. Nemrég ismét a kezembe került, és rájöttem, hogy mégis jó ez, télen sokkal toleránsabb vagyok ezzel a tömény, marcipános-mézes-izémizés ájerrel. A hidratáló hatása kielégítő, pedig borotválás után elég száraz a bőröm, könnyen felszívódik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Agnesska

2016. január 20.

Erdekes, hogy marcipanra hasonlit az illata nekem, nagyon nagyon szeretem. Jok az osszetevok es jol hidratal, bar nem a nagyon szaraz borre van kitalalva. Szuper termek. Mar a masodik flakonnal hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

narancsik

2015. december 9.

Isteni az illataaaaaaaa!! :) Meg nekem a hatása is jó: kellemes, hidratál, nem zsíros. Akciós kuponnal szoktam venni. Mindig van otthon a zabos testápolóval együtt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

clotinyourvein

2015. október 7.

Én imádom. Száraz, érzékeny és nem mellesleg ekcémás a bőröm, a szemhéjam körül a bőr pedig nagyon könnyen begyullad. Maga a régmálom, az illatanyagot nehezen bírom, kevés krém van, ami tényleg jó, és ez pont az, imádom. Most fogyott el, biztos fogok még venni. Könnyen beszívódik, lágy, kellemes az illata, puha lesz utána a bőröm, szerintem 10/10 :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Cristally

2015. május 30.

Isteni illata van, szuper lágy, de nem télre való termék, mert nem táplál eléggé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

anitazs

2015. február 1.

általában szeretni szoktam az yves rocher termékeket, ahogy ennek a kézkrém tesóját is, de sajnos ezt a testápolót nem szereti a böröm, szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.