Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztami, az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

laszti

2017. június 5.

Rendelésemhez ajándékba kaptam. Az állaga, illata rendben van, a használata gazdaságos. Sajnos szárítja a bőröm, így nem tervezem a vásárlást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

natasha

2017. május 31.

Tetszenek az összetevők de nem tudom nekem olyan semmilyen bánom hogy megvettem. Illata túlzóan édes számomra és sokat kell belőle használni hogy felhabozzon és tisztának érezzem magam. 2 használat után a flakon felét elhasználtam gondolom mert nem úgy habzik mint egy sodiumos. Hát nekem ez így pazarlás viszont a bőrömet nem szárítja. A tejes állagú Yves Rocher tusfürdők jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

micirpicir

2017. május 6.

Nekem is mandula és marcipán. Ez amolyan melegítő-téli illat szerintem, ebben a hideg tavaszban jól esik. Magamnak sosem vettem volna-évek óta nem használok már tusfürdőket,szappanpárti vagyok- , anyukámtól kaptam, így sajnáltam tovább adni. Úgyhogy nálam azért érzelmi faktor is van. Azon meglepődtem, hogy ennyi -oate, meg-id összetevőkkel 98%.ban természetes , meglehet nem értek az INCI értelmezéséhez eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Krin003

2017. április 18.

Az illata szerintem a manduláéra hasonlít. Én a zuhanyzástől felfissülést várok, de ez az illat.. inkább megenném desszetre, minthogy az jusson eszembe, hogy ettől fogok megtisztulni. Az állaga, habzása tipikus YR, nem csalódtam benne, de túl édes nekem ez az illat. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

juditkaa70

2017. március 11.

Száraz bőrre ajánlanám leginkább,nekem normál a bőröm. Émelygősen édes az illata,elhasználtam,de,nem lett újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

ziina

2017. január 15.

Újra és újra megveszem. Nagyon szeretem az illatát, amit a marcipánhoz tudok talán hasonlítani. Puha lesz tőle a bőröm és még sokáig érzem magamon az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Redlips

2017. január 9.

Szeretem az Yves Rocher tusfürdőket, de pont ez a bio mézes nem vált be. Egyrészt az illata nekem mű marcipán illat, másrészt ennek ilyen géles állaga van, ami szintén nem jött be, nem olyan krémes, mint a többi YR tusfürdő. Ezt a típust tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

ami2015

2016. december 2.

Csodás illata van, nagyon megszerettem, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

Csodás illata van, nagyon megszerettem, újra fogom venni. :)

Málni

2016. szeptember 21.

Nem vagyok rendszeres vásárlójuk, kicsit drágállom az áraikat, így csak ajándék mellé szoktam venni vmi csacskaságot, így esett erre a tusfürdőre a választásom. Eléggé folyik, nem olyan tömény és krémes, az "illata" meg furcsa, mandulás büdös bencére emlékeztet, sorry:D Két használat után nekem eddig semmi extra, egyelőre nem nyújt többet mint egy sima Rossmann v DM saját márkás termék fele ennyiért. A bőrömön nem maradt meg sokáig az illata, sőt rögtön fürdés után már nem is éreztem. Most, hogy nincs az a döglesztő meleg már, elpancsolom a flakont aztán meglátjuk mennyire tetszik a bőrömnek hosszútávon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Dominika02

2016. június 17.

A legjobb, amit eddig használtam tusfürdő. Isteni illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

A legjobb, amit eddig használtam tusfürdő. Isteni illat!

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.