Yves Rocher

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2014. február 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Fiatalság Serkentő szemkörnyék ápoló hatása:
1 nap után: elhalványítja a szemkörnyéki karikákat és szem alatti táskákat, ragyogóvá teszi a tekintetet.
1 hét után: csökkenti a szarkalábak mélységét, frissé és fiatalossá varázsolja a tekintetet.
1 hónap után: a szemkörnyéki karikák jóval kevésbé láthatóak, a tekintet visszanyeri fényét.

AnnaLAKK

2019. október 21.

Nagyon szeretem az Yves Rocher termékeket, sok van a fürdőszobai polcomon. Plusz pont nekik, hogy nagyon jó akciókat találnak ki. A szemránckrém csomagolása nagyon klassz, mert a kicsi görgős fémgolyókkal lehet eloszlatni a krémet a szem alatt. Azért is volt vonzó számomra ez a csomagolás, mert általában a hűtőben tartom a szemránckrémeimet így a kis golyócskák lehűtve masszírozzák a szemkörnyékemet. Reggel a gyors ébredés érdekében mindig hideg vízzel mosom meg az arcomat és utána rögtön a hűtőbe nyúlok a szemránckrémem után. Ez a reggeli rutin nekem is jó és a bőrömnek is. A csillámok és a hűsítő golyócskák is jótékonynak tűnnek, de sajnos le kell vonnom csillagokat mert a szempuffadásomra és a sötét karikáimra sajnos nem hat semmit. Ennél sokkal olcsóbb és jobb szemránckrémem voltak már, úgyhogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Scylla

2018. május 29.

Három tubussal használtam el belőle, szerettem. Illatmentes, kicsi csillámokkal - ami nekem kifejezetten tetszett, könnyen beszívódik, nem irritált, picit feszesít és megfelelően hidratál. A szem alatti sötét karikáimon nekem nem igazán segített, vékony, átlátszó a bőröm a szemem alatt, ezen egy krém sem segített még. Én hűtőbe tettem, reggel kifejezetten jó érzés volt a hideg görgőkkel vinni fel a szemem alá. Az ára szerintem sok érte, akciósan vásároltam minden alkalommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

eszterker

2017. november 1.

Nekem nem tűntek fel a csillámok felkenés után. A görgőket nem szeretem, az ujjammal szoktam inkább felvinni, de szerintem kellemes hűsítő hatása van és frissíti a tekintetet. Nincsenek alapból sem ráncaim, sem nagyon durva karikáim, inkább megelőzésként vettem meg.

jakobs

2017. november 1.

Én szem alatti táskákra szerettem volna,kenegetem ha már megvan de eredmény semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

TundeJulia

2017. október 31.

Bevált! Genetikailag csupa feketeség a szemem alja, ez a krém gyönyörűen tompította. Az árok persze ott maradt, de legalább nem sötét. Simán beszívódik és feszesít is. Sok krémet teszteltem, a többségük hidratál, de a karikákkal semmit nem tesz. Ez igen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

rowan

2017. június 24.

Az Elixir 7.9 arckrémje számomra egy csoda, fantasztikus illattal, ezért is mertem megvenni ezt a szemkörnyék ápolót. És mert csábított, hogy eltünteti a szem alatti sötét karikákat, állítólag.
De igaziból nem.
A harmadennyibe kerülő Rival de Loop szemkörnyék ápolóm lényegesen többet nyújt, mint ez a kence.
A csillámokat egyszerűen nem értem benne.
Nehezen szívódik be, és ragacsos filmréteg marad utána.
Nekem a szemem is viszket tőle. Két napja nem használom, most kezd múlni a viszketés.
A sötét karikák köszönik, remekül elvannak a szemem alatt. :/
A kis fémbogyókákkal egész jó körbemasszírozni a szemem, de sajna két másodperc után átmelegednek a bőrömtől annyira, hogy ezután már ne essen annyira jól. Így az egyik szememnek még jó lehet a hideg masszázs, a másiknak már nem, hacsak nem várok pár órát a két szem bekenése között...
Hatalmas csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

De igaziból nem.
A csillámokat egyszerűen nem értem benne.
Nehezen szívódik be, és ragacsos filmréteg marad utána.
A sötét karikák köszönik, remekül elvannak a szemem alatt. :/
Hatalmas csalódás. :(

Judy1

2017. június 6.

Számomra nagyon zavaró benne a rengeteg csillám, ezért reggel nem is használom, csak este. :( Tetszik, hogy illatmentes, kicsit nehezen szívódik fel és elég folyékony, emiatt nehéz adagolnom, néha rengeteg jön ki a tubusból. A karikáimat halványítja, a ráncaimmal úgy érzem, nem sokat tudott kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Ncsk

2017. április 13.

Na ez az, ami egy nagy befurdes yves roshetol!! Egy nagy semmi, ami nemhogy hidratal, hanem olyan szinten kiszarit, hogy sirva fakadsz a tukor elott! Akarmennyibe is kerul, hasznalhatatlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Panni21

2017. április 11.

Képeslapos akció keretén belül kaptam ajándékba még tél végén. Sokáig csak rakosgattam, már arra is gondoltam, hogy elajándékozom, mivel már van egy jól bevált szemkörnyékápolóm, nem szerettem volna váltani. Azonban most, hogy fogyóban volt, már hiába kerestem, úgy tűnik, megszűnt.
Ekkor hirtelen elhatározásból előkotortam a neszesszerből, ameddig megtalálom kedvencem méltó utódját, addig jó lesz ez is. Aztán a vége az lett, hogy nem vettem másikat, maradt :)
A ráncokhoz még fiatal vagyok, viszont nagyon száraz a szemkörnyékem, illetve sötét karikákkal is küzdök. Ez utóbbin sajnos nem segített (bár eddig még semmi se), viszont megfelelően hidratál.
Örülök, hogy végül megtartottam, de magamtól egészen biztosan nem venném meg, ugyanolyan jól teljesít, mint az eddigi, csak az a töredékébe kerül(t).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Timitami

2017. március 21.

Nekem úgy kisimította, kifeszesítette a szemem alját, hogy öröm volt nézni! Azért vettem meg, mert az Elixir 7.9 éjszakai krém nekem nagyon bevált, és gondoltam, a krémcsalád szemkörnyék ápolóját is megpróbálom. (Már csak azért is, mert a éjszakai krémtől tényleg fiatalosabb lett az arcomon a bőr, és a szemem alját öregebbnek láttam, mint az arcomat.) A krém maga nem fehér, hanem halvány alapozó színű, picit zselés/vizes, és a bőrbe beszívódik seperc alatt, ez a krémszín pedig a bőrön elillan. Maradéktalanul. Semmilyen nyomot nem hagy a bőrön. Felkenés után pár percig érezhetően csinál valamit a szemkörnyékkel, gondolom, táplálja azt. Nem kellemetlen érzés, nekem kifejezetten jól esett. A görgős adagoló eddig nekem jól működött, és jóleső érzés, ahogy a görgők dolgoznak a bőrön. Nekem nagyon szép egyenletessé varázsolta a szemem alját, eddig hozza, amit ígér. Ezért adok 5 csillagot. Hogy hosszabb távon mit okoz, arról majd később referálok.

Update: 2 napja használtam, amikor a férjem megkérdezte, hogy elkezdtem-e valamit kenni a szemem alá, mert szebb :-) Most már egy hete használom, reggel is, este is kentem a szemem aljára belőle. Azt kell mondjam, hogy a halvány lila szín, ami némileg jellemezte a szemem alját, teljesen eltűnt, és jelenleg pont megegyezik az arcom színével a szemem alja. Semmi karika! Sokkal fiatalosabb a szemkörnyékem, élettel telibb, mintha feltöltődött volna. A kisebb ráncaim el is tünteti, de a nagyobbakra kevésbé hat - persze nem is ránceltüntetés elsősorban ennek a krémnek a dolga. Nekem jó egy hét után hozza azt, amit az Yves Rocher ír róla. Eleinte a golyócskákkal használtam, aztán ráálltam arra, hogy az ujjam begyére nyomok, és az ujjammal viszem fel. Így tudom, hogy pont annyi krém került oda, amennyi kell. AZtán a golyócskákkal átmegyek rajta. A férjem szerint nagyon látványos a javulás. Kár, hogy nem csináltam előtte-utána fotókat... Ja, táskák nincsenek a szemem alatt, úgyhogy azt nem tudom megmondani, hogy azokra hogyan hat ez a krémecske. Továbbra is 5 csillagos nálam.

Update2: Lassan egy hónapja használom és pont ma mondta a férjem, hogy nagyon nagy változást lát a szemem körül. Teljesen olyan színe van a szemem aljának, mint az arcbőrömnek, semmi lilásodás, semmi karikásodás. Mivel nem bírtam megállni, hogy ne vegyem meg a Balea beauty szemszérumát, hát azt is elkezdtem használni kb. egy hete. Előbb felteszem a szérumot, aztán az Elixir 7.9-et, és a kettő együtt csodásan működik. Sima, fiatalosabb a szemem alja, élénkebb a tekintetem. Csak ajánlani tudom ezt a szemkörnyékápolót. Hogy fiatalabb bőröm mit tud, azt nem tudhatom, de nekem így 44 és 45 között nagyon sokat javított a bőrömön, pedig szemkörnyéki hidratálót mindig használtam azelőtt. Továbbra is 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice