Yves Rocher

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Fiatalság serkentő szérum hatása:
1 nap után: a bőr visszanyeri természetes ragyogását. 1 hét után: korrigálja a bőr egyenetlenségeit, simítja a ráncokat. 1 hónap után: bőre szemmel láthatóan fiatalosabbá válik. Az arcápolóknál nagyobb mennyiségben tartalmaz bőrápoló hatóanyagokat, ám textúrája ugyanolyan könnyed, ezért pillanatok alatt beszívódik. Használja Elixir 7.9 arcápolójával együtt hetente többször, vagy kúraszerűen önmagában.

sara1980

2019. március 11.

Kellemesen puha, jól hidratált és megnyugtatja a bőröm, de csodát nem tesz vele, újra tinédzser nem lesz belőlem az biztos általa. De nem irritál, és kellemes a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

laszti

2017. június 5.

Akcióban jutottam hozzá. Mivel még nem öregszik a bőröm, így a ránctalanító, feltöltő hatását nemigen vettem észre. Krém (ugyanebből a sorozatból) alá használtam, a krémmel együtt az látszott, energikusabb a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Stellaa

2017. május 7.

Gyorsan beszívódik kicsit ragacsos érzést hagy maga után,de ennek ellenére szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

M.toth.linda

2017. április 14.

Nekem elég heti 2-3x a nappali krém alá, illetve éjszakára akár önállóan is megállja a helyét, bár én tapasztaltam, hogy felvitel után kis fehér darabok maradnak az arcomon. Pedig csökkentettem az adagot, nagyon kis mennyiséggel dolgozom, pont, merthogy szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

0bikbik0

2016. augusztus 20.

Többször vettem már újra ilyen-olyan akciókban.
Megbízható, igen jó hatású alap szérum ez nekem. Egy egyszerű hidratáló krémmel együtt táplál, feltölt, kisimít. Puha, hidratált, nyugodt bőröm lesz tőle, valóban látom, érzem, hogy szebb, egyenletesebb lesz tőle a bőröm.
Nem irritál, semmilyen bőrporlémát nem okozott, nekem megfelelőek az összetevői is.
A kiszerelése is praktikus, könnyű használni a pipettával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Többször vettem már újra ilyen-olyan akciókban.
A kiszerelése is praktikus, könnyű használni a pipettával.

Runway

2016. május 12.

Kellemes és könnyed állagú szérum, visszafogott illattal. Hamar beszívódik, szépen kisimítja a bőr egyenetlenségeit és egy természetes ragyogást is ad. A pipettás kiszerelés nagyon praktikus, pont egy adagot lehet vele felszívni egyszerre, amit aztán könnyedén el tudunk dolgozni az arcon. Az összetevői is teljesen rendben vannak, szerencsére nem tartalmaz denaturált alkoholt sem, mint sok más ilyen jellegű termék. Az eredeti ára elég magas, érdemes kihasználni a különféle kuponos akciókat, mert úgy sokkal kedvezményesebb áron lehet hozzájutni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

szerka

2016. március 13.

Nekem ez a kedvenc szérumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Nekem ez a kedvenc szérumot.

szegfumonika

2016. január 15.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál de egy kicsit nekem ragacsos érzést hagy maga után. A pumpás krém változata nekem jobban bevált, ott éreztem hogy simàbb a bőröm. Fél áron leàrazva vettem, úgy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

mandala77

2015. december 3.

Gyorsan beszívódik, egyenletessé és ragyogóvá teszi az arcbőrt, továbbá a feszesítő hatását is tapasztalom. Mivel szérum, önmagában nem elegendő, mindenképpen kell rá hidratáló krém is, máskülönben kicsit szomjas marad a bőröm. Hogy a pattanások ettől jöttek ki vagy valami mástól, azt még ki kell kísérleteznem. Addig is jóindulatúan megelőlegezem az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Kacija

2015. november 19.

Nagyon jó minőségű, tökéletesen felszívódó és hatásos készítmény! Sajnos egy idő után erőteljesen elkezdett a bőröm pattanásos lenni, így kénytelen voltam a használatát befejezni, pedig nagyon jó készítmény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.