Yves Rocher

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gwynet86, az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult összetétel!

Rendszeres használattal megtisztítja a bőrt a káros anyagoktól. Az arcbőr regenerálódik, a ráncok kisimulnak. Ébredéskor az arc friss és kipihent lesz.

Jukka

2021. november 29.

Az illata eleinte kellemes volt: friss, zöld. Tartós használat után már zavaró. A krém szerkezete kellemes, gyorsan beszívódik, de gyakran pattanásosodom tőle, ezért arcra ritkábban használom. Karra, lábszárra elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

szbogdany

2021. augusztus 29.

Csalódás volt :-( nem szívódik fel, nem használt semmit, és nagyon erőteljes, mű illata van, és még a szememet is irritálta, fájt tőle, bepirosodoott, egész nap könnyezett :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Ametiszt1981

2021. március 20.

A nappali verzióját nagyon szereti a bőröm, ezért vásároltam meg - és csalódás volt. Az égvilágán semmi pozitív hatását nem tapasztaltam, alig vártam, hogy elfogyjon. Este úgy fénylett tőle a fejem, mint egy villanykörte, reggelre ugyan beszívta a bőröm, de semmit nem tett érte. Most fogyott el nagy nehezen (hála az égnek!), nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Amygdala88

2021. március 18.

Iszonyúan zsírosította a bőrömet, pedig nem használtam belőle sokat. Reggelre fénylő homlokkal ébredtem. Sajnos nem vált be, pedig nem egy olcsó kategóriás termék, így számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Eszti8908

2021. január 6.

Nagyon jó krém, főleg télre. Nem túl sok, pont elég a bőrnek. Kombinált bőrűek (én az vagyok) biztosan szeretnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Kooorsi

2020. február 12.

Egy tégely elfogyasztása után írom, hogy nagyszerű krém, nagyon finom az állaga, az illata kellemes de diszkrét, valóban frissíti az arcomat. Gyorsan beszívódik, semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam (nem okoz pattit vagy ilyesmi, pedig nagyon hajlamos vagyok rá), ajánlom, szeretem, újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Buklika

2020. január 15.

Az első használat tapasztalata: egy manna teafaolajos szappannal mostam meg az arcom, ami csikorgóan tisztára mosta a bőrömet, és utána pár perccel később kentem rá ezt a krémet. Azóta már eltelt fél óra, és a bőröm tükörfényes (de nem a zsírtól), minden egyenetlenség szépen látszik, és a hajam vonalálán szépen kirajzolódik a felkent krém fóliaszerű határvonala. Ezek után nem meglepő, hogy ragacsos utóérzete van és nem szívódott be teljesen. Szóval egyelőre tragédia ez a krém, de még nem írom le elsőre. Éjszakára nem baj ha kifényesíti a bőröm, de nem szívesen kenem bele a párnahuzatba a krémmaradványokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Swenja

2019. november 11.

Kaptam ajándékba,jó kis krém,2xer vettem utána is,hogy elfogyott.Gyorsan beszívódó,kellemes kis illatú.Télre az én extra száraz bőrömre nem elég,igy tavasszal,és ősszel használom inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

davidkriszti

2019. október 8.

Múlt karácsonyra kaptam az anyukámtól a nappalijával együtt. Az illata és az állaga nagyon tetszett, de nálam mégsem került az újravásárolandók listájára. A bőröm erősen vízhiányos, és ez a krém sajnos nem tudott rajta segíteni. Irritációt egyáltalán nem okozott, ezért elhasználtam, de nekem vannak jobban működő krémek ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Heni1983

2019. október 1.

Imádom. Az állagát, az illatát, a hatását. Nagy kedvencem, a nappalijával együtt. Puha, hidratált lesz tőle a bőröm (azt hittem, ez alap, de volt "szerencsém" más, drágább arckrémhez, ami meglepően kevésnek bizonyult). Nemcsak vízhiányos, de kombinált is az arcbőröm és megjelentek az első ráncok is - ezekre mind nagyon jó választás volt ez az arckrém. Féléve használom, de semmilyen irritációt, pattanást vagy zsírosodást nem tapasztaltam ez idő alatt. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.