Yves Rocher

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kettős Anti Age hatás: regenerálás + védelem

A légszennyezés, az UV sugárzás, a fáradtság és a stessz mind olyan káros külső hatások, melyek meggyorsítják a bőröregedés folyamatát.

Az ultra koncentrált Aphloia kivonat természetesen asszimilálódik a bőrrel és KETTŐS HATÁSÁVAL felveszi a  harcot az öregedést meggyorsító tényezőkkel szemben.  Regenerál és véd a külső káros hatások ellen.

Ár: 5000 Ft , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Örkény, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

PerfumePippi

2020. július 5.

Nagyon szeretem az YR zöld színű Jeunesse ápoló családját!
Az összes YR szérum közül ez, a "fehér" őssejtes és a "kék" mélyhidratálós jött még be (abból az újfajtát csak most fogom kipróbálni). Így ezeket szoktam váltogatni, néha kombinálni.
Ezt azonnal beszívja a bőröm, vagyis inkább "beissza"; csak selymes komfortérzet marad utána.
Bármelyik YR krémmel jól kijön, én kombinálni is szoktam, tehát a kék hidratálós, vagy a kamillás testápolókrém alá is simán felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon szeretem az YR zöld színű Jeunesse ápoló családját!

zsabiw

2020. június 2.

Nekem nagyon bevált. Ajándékba kaptam a nappali és éjszakai krémmel együtt. A szérumot önmagában is használom, és simulnak a ráncok reggelre. Ha pár napig nem használom, érzem- látom a hiányát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

matanee

2020. május 30.

Nekem a szérumok világába ez volt a bevezető termék és kifejezetten kellemes élmény volt használni, nekem sittysutty beszívta a bőröm, az illatát is szerettem. Annyira nem lett látványos a hatása, hogy újravegyem, mert ahhoz drága, de egy kört megért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Skatie013

2020. január 4.

Sajnos az én bőrömet ez szétszárította. :( Nyáron használtam Elixir Jeunesse éjszakai krémmel, de sajnos így nagyon nem jött be, éreztem, hogy húzódik tőle a bőröm. Kidobni egy ilyen - még akciósan is - drága krémet nem fogok, valószínűleg egy másik típusú krémmel együtt fogom majd elhasználni... Érdekes, hogy az Elixir Jeunesse száraz bőrre ajánlott nappali krémje viszont önmagában bevált nálam, minden nap használom pár hónapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Jule

2019. december 15.

Szeretem és használom is a márka pár termékét már egy jó ideje, de ettől nem vagyok lenyűgözve. Ajándékba kaptam, használgatom, semmi negatív, de pozitív tapasztalat nem ért. Valóban kissé ragacsos az állaga, úgy érzem mielőtt elkenném normálisan már fel is tapadt a bőrömre. Olyan semmilyen igazából. Az árát biztosan nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Enyhén ragacsos érzetet kelt, bár a hatása nem volt rossz, ettől függetlenül szerintem az éjszakai krémje a termekcsaládnak önmagában is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nudlimo

2019. május 30.

Kellemes szérum, semmi extrát nem nyújtott, de azért szépen hidratálta a bőrömet. A parfüm összetevő eléggé zavar, valamint az ára sem túl barátságos. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Lánghajú

2019. január 12.

Elsőre imádtam.Tényleg fiatalság elixír.2-3 üveggel elhasználtam belőle.Most már apad a nagy szerelem, pláne, ha megnézem az árát, de így is egy erős négyes és inkább a pofátlan ára miatt nem ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

aranypáva

2019. január 4.

UPDATE: nem hatott akkorát hosszú távon, mint elsőre gondoltam. Bármelyik elixír vagy koreai esszencia megteszi ezt a hatást. Ártani viszont nem ártott, elhasználom, de nem egy nagy eresztés. Hosszútávon hidratálásra a vízhiányos bőrömre természetesen nem elég, még krémekkel keverve sem.

Képeslaphoz kaptam ajándékba. Szuper ötlet volt és nagyon tettszik a hatása. Nem irritál, krémbe keverve alig érezhető. Naponta többször használom, engem abszolút meggyőzött. A bőröm feszesebb, kipihentebb érzetű már három használat után. Abszolút ajánlom. Biztos kipróbálom a márka más szérumjait is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

edinahortobagyi

2018. november 14.

termékmintában kaptam, éreztem ahogyan feltölti és feszesíti a bőrömet , kíváncsi lennék a hosszabb hatására is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid