Yves Rocher

Ár:   7100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kettős Anti Age hatás: regenerálás + védelem

A légszennyezés, az UV sugárzás, a fáradtság és a stessz mind olyan káros külső hatások, melyek meggyorsítják a bőröregedés folyamatát.

Az ultra koncentrált Aphloia kivonat természetesen asszimilálódik a bőrrel és KETTŐS HATÁSÁVAL felveszi a  harcot az öregedést meggyorsító tényezőkkel szemben.  Regenerál és véd a külső káros hatások ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Cinti92

2021. október 10.

Ajándékba kaptam a terméket, az első szérum volt, amit kipróbáltam. Nekem ki pirosodott tőle a bőröm, úgyhogy elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

ALettah

2021. április 19.

Nagyon kellemes, gyorsan beszívódó szérum, egy korty hideg víz a szomjazó bőrnek. A csomagolása is nagyon szép és praktikus. Nekem így 34 évesen a bőröm egyes zónái még kamaszosan zsírosodnak, de más részeken meg kezd vízhiány és rugalmatlanság látszani, ezzel a problémával ez a szérum jól boldogul: nem nehezíti a zsírosabb, szépen feltölti a szárazabb részeket. Szerintem fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

cranberrriez

2021. február 4.

Egyik télen a férjem megjegyezte, hogy az alapozó darabokban látszik az arcomon. Nem értettem, miért van így, hiszen jó minőségű sminktermékeket használtam. Ekkor tértem be egy Yves Rocher üzletbe - ezzel együtt a profibb bőrápolás világába is-, ahol azt tanácsolták, hogy egy "restart" szükséges a bőrömnek. Ekkor vásároltam magamnak ebből a termékcsaládból a szérumot és a nappali krémet, amelyek tényleg szuperül működtek a fáradt, fakó, olykor "flaky" arcbőrömön. A szérum könnyen felszívódik, és a nappali krém felvitele után pompás alapot biztosít sminkeléshez. Kollégáktól már három hét használat után kaptam visszajelzést, hogy milyen egészségesen ragyog a bőröm. Ár-érték-exkluzivitás arányban kicsit drágállom ezt a terméket, csupán ezért értékelem 4 csillaggal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Eszti8908

2021. január 9.

Nekem bevált, nagyon gyorsan beszívódik, kellemes érzés felkenés után. Rettenetesen kritikus a kozmetikusom, de miután megdícsérte a bőrömet, eldöntöttem hogy újra fogom venni. Képeslap akcióval szerintem megéri, mert hónapokig elég. És egyébként is. Egy nőnek ennyi jár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

jibjab

2020. október 18.

Még csak egy fél üveggel használtam el az éjszakai krém mellé kiegészítőnek, de nagyon szeretem. Nem zsíros, könnyen felszívódik, nem képez filmszerű réteget, hagyja lélegezni a bőrt, miközben szépen teszi a dolgát. Nagyon érzékeny, kipirosodásra és mitesszeresedésre hajlamos a bőröm, de ez semmiféle ilyen bajt nem okozott. Ha elfogy, veszem a következő üvegcsével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

PerfumePippi

2020. július 5.

Nagyon szeretem az YR zöld színű Jeunesse ápoló családját!
Az összes YR szérum közül ez, a "fehér" őssejtes és a "kék" mélyhidratálós jött még be (abból az újfajtát csak most fogom kipróbálni). Így ezeket szoktam váltogatni, néha kombinálni.
Ezt azonnal beszívja a bőröm, vagyis inkább "beissza"; csak selymes komfortérzet marad utána.
Bármelyik YR krémmel jól kijön, én kombinálni is szoktam, tehát a kék hidratálós, vagy a kamillás testápolókrém alá is simán felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon szeretem az YR zöld színű Jeunesse ápoló családját!

zsabiw

2020. június 2.

Nekem nagyon bevált. Ajándékba kaptam a nappali és éjszakai krémmel együtt. A szérumot önmagában is használom, és simulnak a ráncok reggelre. Ha pár napig nem használom, érzem- látom a hiányát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

matanee

2020. május 30.

Nekem a szérumok világába ez volt a bevezető termék és kifejezetten kellemes élmény volt használni, nekem sittysutty beszívta a bőröm, az illatát is szerettem. Annyira nem lett látványos a hatása, hogy újravegyem, mert ahhoz drága, de egy kört megért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Skatie013

2020. január 4.

Sajnos az én bőrömet ez szétszárította. :( Nyáron használtam Elixir Jeunesse éjszakai krémmel, de sajnos így nagyon nem jött be, éreztem, hogy húzódik tőle a bőröm. Kidobni egy ilyen - még akciósan is - drága krémet nem fogok, valószínűleg egy másik típusú krémmel együtt fogom majd elhasználni... Érdekes, hogy az Elixir Jeunesse száraz bőrre ajánlott nappali krémje viszont önmagában bevált nálam, minden nap használom pár hónapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Jule

2019. december 15.

Szeretem és használom is a márka pár termékét már egy jó ideje, de ettől nem vagyok lenyűgözve. Ajándékba kaptam, használgatom, semmi negatív, de pozitív tapasztalat nem ért. Valóban kissé ragacsos az állaga, úgy érzem mielőtt elkenném normálisan már fel is tapadt a bőrömre. Olyan semmilyen igazából. Az árát biztosan nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid