Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Rendoca, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

VeronikaB

2019. május 31.

Sötét barna szép hamvas, pont ilyet szerettem volna (bár érdekes h tégelyben meg az applikátoron vörösesbarnának tűnik, felkenve inkább hideg, sötét). Első tusom, szóval még gyakorolnom kell, de sztem jó (lesz) vele dolgozni. Nem szárad rögtön, kb fél-1perc, de a tusvonal amúgy sem a rohanós smink :) ha nedvesség/könny éri, akkor elkenődik, ugyanakkor emiatt könnyen javítható is. Elfelejtettem megnézni az összetevőket előtte, itthon vettem észre a parabent:( de nyilván elhasználom, mert egyébként tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

MaFa

2019. március 29.

Évek óta használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Könnyű vele dolgozni, pigmentált, nagyon sokáig elég ez a kiszerelés.Könnyezésnél vagy sírásnál ha törölgetjük a szemünket akkor viszont fog. Peregni nem pereg, ha nedvességgel nem érintkezik akkor az egész napot kibírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ann86

2019. január 4.

Szuper termék, nekem télen-nyárin bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Szuper termék, nekem télen-nyárin bevált.

matanee

2018. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált, a barnát és a feketét használom belőle. :) Nagyon erős, pigmentált színe van, szépen lehet vele rajzolni. Viszonylag tartós, bár egy kiadós sírva-nevetést már annyira nem visel jól. Nyilván télen jobban bírta, most nyáron minden lefolyik az ember arcáról egyébként is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pszabina

2018. április 22.

Lehet vele dolgozni, elég tartós bár nekem kicsit túl folyós az állaga és az applikátor nem áll annyira kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Vavoca31

2018. február 22.

Könnyű vele dolgozni és tartós is. Nálam bevált, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Könnyű vele dolgozni és tartós is. Nálam bevált, nagyon szeretem.

Rlivia

2018. január 8.

kb. másfél évig használtam a lila, fekete és barna színeket, de nagyon irritáltak. Kénytelen voltam abbahagyni a használatukat. Az aplikátorát szerettem, igaz meg kellett tanulni tusvonalat húzni. A tartóssága nem volt jó, egy kis könny-víz hatására elmosódott. A szavatossági ideje közeledtével elkezdett sűrűsödni, és már nem lehetett olyan szépen dolgozni vele. Jóval drágább mint amennyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Könnyű dolgozni az ecsettel, tartós, jó minőségű a festék. Kedvenc szemhéjtusom lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Black Fairy

2017. augusztus 1.

Imádom az aplikátort, a szín nagyon szép és intenzív (a zöld van meg), a tartóssága teljesen átlagos, a száradási ideje is jó, nagyon kedvelem...
...illetve kedvelném, de beszívja a bőröm (?) akármivel próbálom eltávolítani, csíkban megfogja a szemhéjamat...ez számomra túl ijesztő ahhoz, hogy négy csillagot kapjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

MrsBean

2017. augusztus 1.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, még ha kapkodni is kell. Nagyon bejött, remélem, sokáig kapható lesz még ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.