Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maszala, Módosítva: 2016. december 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A zöld bambusz frissessége és kellemes érzete feléleszti a bőrt, semleges hatása megtartja a bőr természetes egyensúlyát. Használható tusfürdőként és samponként egyaránt.

rekav11

2018. december 27.

Markáns illat, aki szereti, annak bejön, aki nem, az utálni fogja. Én szerettem ezt a bambuszos illatot, de nagyon rosszul habzik, és ez az a márka, amit tipikusan próbálnak luxustermékként eladni, de közben semmivel sem jobbak a termékei egy drogériásnál. Meg sem közelítik az igazi magas minőségű termékeket. Oké, nem is olyan drága, mint egy L'Occitane, egy Body Shop, egy Lancome, egy Vichy... hosszan sorolhatnám, viszont a drogériás (DM-es Rossmannos) cuccoknál jóval drágább, miközben semmivel sem jobb, sőt... Jó a promója a szépen elrendezett saját kis üzletekkel, ezen a téren hozza a nagy márkák feelingjét, az ember még örül is, milyen olcsó azokhoz képest, de a minőség hibádzik, azt nézve már nem is olyan jó az ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

buzavirag

2016. december 10.

Még régebben kaptam, el is használtam, de nem tetszik az illata... nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Még régebben kaptam, el is használtam, de nem tetszik az illata... nagyon nem.

minimano81

2014. augusztus 15.

Kedvenc YR illatom volt, nagyon eltalálták, nagyon zöld, nagyon friss, nagyon nagy kedvenc volt.... kár, hogy már nem lehet kapni :((
Az egyetlen negatív részemről, hogy nem krémes (én a krémes tusfürdőket szeretem jobban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Naturmeo

2014. július 9.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nyári időszakban szoktam használni. Parfümben ismertem meg ezt az illatot először, tusfürdőben is jó. Nem szárít, jól felfrissít zuhanyzás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

csuta

2013. február 1.

Hát nem lett a kedvenc tusfürdőm. az illata olyan, mint a fűnek. Nagyon ritkán használom, tartaléknak van eltéve, ha kifogyna hirtelen valamelyik. De nyáron néha elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

magnes

2013. január 23.

Hát tudom, ízlések és pofonok, de nekem ez a tusfürdő kifejezetten büdös..., és ráadásul nagyon szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

samsarah

2012. november 10.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nagyon "zöld " illatú, nekem ez bejön. Olyan mintha gyógynövényeket morzsolgatnál zuhanyozás közben a testeden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol