Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Azonnali frissességérzetet nyújt a bio aloe verának és kamillavíznek köszönhetően hidratálja, nyugtatja az arcbőrt, a bambusz kivonat pedig kitisztítja a pórusokat így előkészítve a bőrt a borotválkozáshoz.
Parabénmentes formula.

Kiszerelés:100ml

Adnilem

2013. június 10.

Megvettem én is a páromnak! :D Kíváncsi leszek a véleményére! Így elsőre nekem tetszik, hogy zselés az állaga és radírozó hatása is van. Az illata nagyon bejön. A zöld teás és eközött vaciláltam, aztán ez jött. Kapott hozzá egy hidratálót is ugyanebből a családból, a kezemen kipróbáltam, az illat ugyanaz és az állaga nagyon jó gélszerű.

A zöld teás most 50%-os akcióban kapható, ez pedig ha jól emlékszem 23%-os akcióban volt, az érzékeny bőrre ajánlott szintén. Ennek volt a legjobb illata! ;)

Jelentem, kipróbálta és tetszik neki! Azt mondta kicsit karcolnak a szemcsék benne, de hát egy radírozó hatású lemosó valahogy így működik. :) Szerintem szépen megtisztította az arcát, utána bekente a hidratálóval is. Nagyon meg vagyok elégedve a hatással, amit látok rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Berenice

2013. április 6.

Naponta kétszer használja!
Ő, aki nem és nem hajlandó mindenféle kencét magára kenni, mert az merő időpazarlás...köszöni Ő megmarad barbárnak! (Ő mondta, nem én :)
Még csak pár napja van meg, de biztató kezdet, hogy fogy!
Majd beszámolok a tapasztalatokról, addig annyit, hogy illata kellemes, nem tolakodó, nem akar túl férfias lenni, finoman de határozottan radíroz. Az én Barbárom bőre elég kényes de nem bántja, nem lesz vörös-foltos-hámlós, viszont szépen tisztít és kordában tartja a fényesedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Naponta kétszer használja!
Még csak pár napja van meg, de biztató kezdet, hogy fogy!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!