Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: digitalaudrey, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Sofia1976

2014. október 11.

Sampon és semmi több először azt hittem azért nem működik nálam mert csak szőkéknek van de nem. Elmegy de egy lépést nem lépnék érte bármivel tudom helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

BloodEve

2014. július 9.

Amit tud: kiválóan habzik, jól tisztít, állaga sűrű
Illata: virágos gyógynövényes, bio körömvirágkivonat, WU2-re emlékeztet
Összetétel: növényi, bio
Hatás:megszünteti a viszketést, csökkenti a korpaképződést és tényleg fényesebb a haj
Ár-érték: korrekt termék elfogadható áron, mindig van rá akció, nagyobb kiszerelésben kapható
Ajánlom: igen
Az új csomagolás mellett sztem az összetételen is változtathattak sajnos.
Olyan mintha sampon-balzsam lenne. A régebbi verziót egy fokkal jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Amit tud: kiválóan habzik, jól tisztít, állaga sűrű
Illata: virágos gyógynövényes, bio körömvirágkivonat, WU2-re emlékeztet
Összetétel: növényi, bio
Ajánlom: igen
Az új csomagolás mellett sztem az összetételen is változtathattak sajnos.

pöttömpanni

2013. február 6.

Tényleg nagyon szépen csillog tőle az ember haja, de sztem a zabtejes (tápláló sampon) sokkal jobb, mert az ember haja puhább lesz tőle és akár 3 napig is lehet érezni az illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

ST

2012. december 9.

Tényleg fényes és könnyed lesz tőle a hajam, de nehezen formázható, és a hatása nálam nem túl tartós. Ez is csak 3,5 csillag, még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Birkin

2012. október 27.

Az itteni vélemények alapján választottam és az első használat után azt mondhatom megérte...szóval köszi a segítséget.
Szép fényes lett tőle az egyébként igen száraz hajam, az illata tényleg szuper a flakonban még kevésbé, de mosás közben tényleg a wu2-re emlékeztet.
Abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Abszolút megérte az árát.

bbubi00

2012. október 8.

Most hogy váltottam egy másikra tűnt fel, hogy amikor ezt használtam mennyivel szebb volt a hajam, sokkal fényesebb és nem nehezült el. Ha elfogy a jelenlegim biztosan újra veszem. Az illatát is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

klaresz

2012. október 6.

az egyetlen hajfénysampon, ami bejött eddig. a drágább, lee stafford, toni & guy-okat is beleértve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

koalapuding

2012. augusztus 23.

Első használatra szerelem, fényes tőle a hajam nem olyan nehéz mint a fekete gliss kurtól. illata egy kicsit wu2re emlékeztet de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színezék. Lilás piros.