Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2020. október 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A márka új körömlakkja teljesen organikus és növényi eredetű - cékla, cukornád és fa képezi a fő összetevőket, valamint kókuszdióolajat és bambuszkivonatot tartalmaz. Állati összetevőktől mentes. A körömlakk intenzív, fényes és egységes színt biztosít, minimálisan befolyásolja a környezetet.

32  színárnyalatban kapható

Yves Rocher Go Green Körömlakkok
Ár: 700.- , Eladó: fagas
Állapot: néhányszor, ill. egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

ylexe

2022. április 27.

Egy 23.as vörös árnyalatom van és egy átlátszó. Előbbi az ünnepi szezonban két napig bírta sok igénybevétel mellett (pakolás, mosogatás stb.), szép színe és fénye van, nagyon könnyedén felvihető. Utóbbi egy nap alatt el kezdett lepattogni, úgyhogy azt önmagában nem tudtam használni, mert semmi értelme nem volt. Így a kettő átlagából adok egy közepest. UD: Az átlátszó használhatatlan számomra, mert 1 napon belül elkezd lehámlani, mint valami fólia. Borzalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 27.

Timitami

2022. április 18.

Vásárláshoz választottam egy bordót ajándékba. Elégedett vagyok vele. Szépen fed, két rétegben használom, jó az ecset, könnyű vele bánni, hamar szárad, szép a fénye és a színe, valamint tartósabb, mint a drágább dm-es Essie. Sajnos a színválaszték nekem nem nagyon tetszik, de ez a bordó rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 18.

Saku28

2021. november 19.

Szép az árnyalata, tetszik, hogy a bézses száradás után sem sötétedik be. Egészen pigmentált, de kell a két réteg. Az eredeti árát nem éri meg, mert semmivel sem extrább, mint egy essence lakk, de akcióban elgondolkodtató. :)

FRISS: 4 csillagról 2-re. Mivel a kezemen gél lakk van, a lábamra gondoltam elhasználni. Nem tudom mi lett az állagával, de vízfolyós lett a polcomon két hét alatt, annyira hogy nem tudok vele festeni, mert a legvékonyabb rétegben is lefolyik a körömágyamba. Az ecset nekem kifejezetten kényelmetlen, se nem vékony hagyományos "kerek" se nem az az igazi széles, ami egy húzásra befedi a körmöt, nagyon nem szeretem. Nekem kifejezetten szögletes a körömágyam, nem tudok vele rendesen sarkat festeni, mert folyik az ecsetről az egész. Az egyedüli pozitívum, hogy nagyon szépfényesre szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

bernadettu

2021. augusztus 28.

Bleu succulent és Vert emeraude van meg, ár érték arányban nem tűnik jó választásnak de ha azt nézem az átlag drogerias lakkokat kb félig lehet elhasználni mielőtt elkezdenek sűrűsödni és sokszor van olyan hogy csak az üveg feléig ér az ecset.
Ezekkel a lakkokkal nincs ilyen gond.
Tartóssága átlagos, 1 hétnél tovább nem marad szép.
Szerintem megéri beszerezni akcióban, olyan színekben amiből számunkra elég a kis kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Ezekkel a lakkokkal nincs ilyen gond.
Tartóssága átlagos, 1 hétnél tovább nem marad szép.

NatureBeauty

2021. július 22.

Ahhoz képest, hogy mennyire lehet "természetes" egy körömlakk, neki szépek az összetevői. Egy akció keretén belül beszereztem egy csomó árnyalatot. Akkora a kiszerelése, hogy mire megunnád, elfogy benne a tartalom. :D Eleve használom hozzá az alapozó lakkot, hogy az intenzíven pigmentált színek ne fogják be a körmöm, plusz harmadik lépésként a szintén YR fedőlakkot. Egy teljes manikűrt kapok, ami relatív sok ideig kitart. Ez az eddigi legkímélőbb lakk, amit használtam. Egyedül az árnyalatokat sajnálom, hogy viszonylag kevés van belőle - jó lenne még bővíteni a színpalettát, de bízom benne, hogy hamarosan sor kerül rá. Teljes áron drága, de akciósan érdemes kipróbálni! Nekem abszolút a kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

fagas

2020. december 10.

Két lakk került a gyűjteményembe, mind a kettő a színválaszték kék vonaláról. Igazából nincs velük bajom, szépen terülnek, gyorsan száradnak, 5-6 napot kibírtak alap-fedővel. Az ecsetet szélesnek találom az üveg szájához képest, szóval lakkozásnál érdemes odafigyelni! A választék elég jó, eltávolítással sem volt gondom. Túlárazottnak gondolom, mennyiség szempontjából mindenképpen! Akciósan viszont érdemes lecsapni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Maltitol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)