Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MarieAntoinette, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Hetente 1-2-szer zuhanyozás közben: vigye fel nedves bőrre a testradírt, dörzsölje be bőrét, végül jól alaposan öblitse le. Bőre lágy és bársonyos lesz.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2000 Ft , Eladó: kxm
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, Zugló, fizetés: megegyezés szerint

Cseni

2017. február 2.

régebben használtam testre, imádtam. annyira jó hidratált közvetlen a radírozás közben/után, hogy sokszor nem is használtam utána testápolót. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Zsokaa

2017. január 25.

A páromtól kaptam. Kellemes az illata, a szemcsék gyengéden radíroznak. Kipróbáltam arcra is, arra nem vált be, helyenként piros foltok keletkeztek másnapra, és ennek tulajdonítottam. Testre teljesen rendben volt. Azt hittem hamar el fog fogyni, de egész sokáig elég volt. A tartóját pedig a testvéremnek adtam, aki tovább tudja hasznosítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

szamonika

2017. január 16.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Finom az illata és a használata után nagyon puha és selymes lesz a bőröm. Hetente 1-2 alkalommal használom testradírként és alkalmanként arcradírozásra. Tetszik a csomagolása, egy kicsit talán túl erősen zár a csat, ezért érdemes zuhanyozás/fürdés előtt kinyitni, mivel vizes kézzel egy kicsit nehezebb. Ha elfogy, mindenképpen beszerzem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

LadyLatte

2015. március 31.

Nagyon szépen radíroz, lágyan de mégis puha lesz tőle a bőröm, guszta a csomagolása is, nálam tuti helye van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

csankaa

2015. január 11.

Karácsonyi ajándék volt, de bármikor megvenném. Használata után hihetetlenül selymes lesz a bőröm, a kis szemcsék finoman masszíroznak. Az illata kellemes, nem hivalkodó. Az arcomra is kipróbáltam, akár arcradírként is megállja a helyét. Nem kell belőle sok, szóval egy jó ideig biztosan elég lesz. Plusz pont a tégelyes kiszerelésért, ami ugyan kicsit megnehezíti az adagolást, de ha elfogy a radír, tarthatok benne valami mást, így az újrahasznosítás is kipipálva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Ichigo94

2014. május 12.

Első testradíromként vettem meg kb. 2500 ft-ért. Szerintem drága, de gondoltam egyszer kipróbálom. A csomagolását szeretem, mert különleges. Az illata elfogadható, kinézetre gusztusos, ezért is esett erre a választásom. Heti egyszer használom. Nem tartósan, de nagyon puha lesz tőle a bőröm. Pattanásokra is használom, de eddig még ott nem vettem észre a hatását. Az árán kívüli negatívuma az, hogy nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

gabriella_gaspar

2014. január 24.

Nekem ez az egyik kedvenc termékem. Sajnos régóta küzdök a felkaromon megjelenő "pattanásokkal", amik sokszor egészen durván gyulladt méreteket tudtak ölteni, pedig igyekeztem megfelelően kezelni. Először csak a külseje és az összetevői miatt tetszett meg ez a termék, ezért próbáltam ki, de nem is gondoltam volna, hogy milyen hatása lesz. A karom azóta tényleg gyönyörű, amióta az eszemet tudom nem volt ilyen szép, teljesen eltűntek a ronda "pattanások" a piros pöttyök. Biztos vagyok benne, hogy a termék hatására, mert amikor elfogyott és majdnem egy hónapig halogattam hogy újat vegyek, a probléma újra feltűnt.
Hetente kb. 3-4x használom a felkaromon és a könyökömön, nagyon meg vagyok elégedve vele, és már a vízelzáró csatot is rutinosan kezelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

pöttipanka

2013. december 14.

Nagyon megszerettem! Elég radírozó szemcse van benne, nem durva de mégis teszi a dolgát. Állaga is tetszik nem kemény inkább krémes. A csomagolása aranyos, de nekem annyira nem jött be, mert vizes kézzel ki-be csatolni nem éppen legkönnyebb, többször sikerült a körmömet megsérteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Nehéz lemosni a radírdarabkákat, de megéri a fáradozást! A téli deréktáji rinocéroszbőrösödésen segít. A csomagolás pedig olyan jópofa, hogy amikor kiürült tartani fogok benne valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

trianka

2012. november 27.

Abszolút elégedett vagyok vele. Hatásosan, de nem durván radíroz, használata után megújult, selymes tapintású a bőröm. A különböző jobbnál jobb összetevőinek köszönhetően (olívaolaj, sheavaj, aloe vera, mandulaolaj) egyáltalán nem szárít, szépen hidratálj a bőrömet, ha nem lennék testápolómániás, akkor tulajdonképpen szükségtelen lenne ennek a radírnak a használata után. Az illata kellemes olívás, az állaga sűrű, kevés is elég belőle egyszerre, így sokáig ki fog tartani. A vízelzárós tégely kissé nehezen nyílik, de igazán minimális kellemetlenség, megérdemli az 5-öst :)
(Mostanában kénytelen vagyok szórni az 5-ösöket, igazán szerencsésen sikerült termékeket választanom :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)