Yves Rocher Hydra Végétal 24 Órás Hidratáló, Tápláló Arckrém Normál/Száraz Bőrre

Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lulley93, az összetevőket feltöltötte: dariena, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, krémes textúrája kifejezetten a normál és a száraz bőr igényeihez alkalmazkodik.

1. Intenzíven hidratálja a bőrt 24 órán át.
  2. A bőr kellemes tapintású és élettel teli lesz.
  3. Egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek.

Növényi eredetű összetevők: juharfa nedv kivonat, bio agávé nedv kivonat, növényi betain, bio hamamelis víz, bio karitévaj.

lavendermona

2020. január 8.

Kb két hónapja vásároltam elsőként. Nagyon kiszáradt a bőröm, hámlott, annak ellenére, hogy általában kissé olajos. Volt kedvezményem is így kb a 6. kipróbált krémnek megfelelt az árkategória. Ha nem lett volna extra száraz a bőröm, valószínű elégedett lennék, de a problémám nem oldotta meg, hiába "hidratáló száraz bőrre". Bár tegyük hozzá, valamennyit segített. Lehet az én hirtelen száraz arcbőröm túl nagy kihívás volt neki. Végül a nivea care krém oldotta meg a dolgot, de a yves rochertől többet vártam. Ennek ellenére tervezem használni, ha teljesen rendbe jött a szárazságom. Majd frissítem a véleményt...Annyi szóljon mellette, hogy tökéletes állaga van és jól szívódik be, emellett az illata is finom, épp megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Megababa

2019. november 10.

A húszas éveim első felében szerettem, mert nem nehezítette el a bőröm és jó sminkalap volt. Később talàltam az àrkategóriàjàban jobb terméket, bàr persze az én bőröm is változott azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Blackey

2019. május 27.

Az illata kellemes és hamar felszívódik, nem ragad.
Viszont az én bőrömön sajnos sok kis "ragya" lett tőle, így elajándékoztam.
Elég érzékeny a bőröm.
Ezt levonva nem rossz, de nálam csak 3* sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Az illata kellemes és hamar felszívódik, nem ragad.
Viszont az én bőrömön sajnos sok kis "ragya" lett tőle, így elajándékoztam.
Elég érzékeny a bőröm.
Ezt levonva nem rossz, de nálam csak 3* sajnos.

Bambusz92

2019. április 11.

Legjobb arckrém evör!! Tökéletes alapozó alá télen nyáron, kombinált bőrre nagyon jó. Szépen hidratál. Én foszlásra, pirosodásra mindenre hajlamos vagyok. Ha leváltom akkor mindig előjön. Ezért mindig visszatérek hozzá kuponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

wildrose

2019. március 28.

Kellemes, enyhe illatú arckrém, közepesen gazdag állagú, viszonylag gyorsan felszívódik és szépen hidratál. Az összetevői viszont elég barátságtalanok...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Fehereszti

2019. március 6.

A kedvenc arckrémem! Eddig semmi nem tudta lekörözni, Vichytől kezdve az olcsóbb/drágább drogériás márkákig. Sokat kipróbáltam, de magasan veri mindet, leginkább ár/érték arányban (mindig akcióban veszem 2000 Ft körül). Ez volt az első arckrém, amit többször is újra vettem, sokadik tégelyt használom el. Külön plusz pont a fényvédő benne, illetve hogy a nyári zsírosabb de láthatóan vízhiányos, plusz a téli szimplán nagyon száraz arcbőröm is imádja. Most várandósan extra száraz a bőröm, szinte hámlik, de most is szuperül használ. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Kabra

2019. február 17.

Az első termék ez volt, amit az Yves Rochertől elkezdtem használni. Eleinte imádtam, jól hidratált. Aztán egyre kevésbé tetszett ez krém. Nagyon nehéz, nem szívódik be, lényegében egy az egybe kiül az arcomra, ragad és totál zsíros kinézet és érzet marad utána. Nagyon megutáltam.
Próbáltam annyit trükközni vele, hogy miután felkentem rózsavizet permetezek az arcomra, átmaszírozom, úgy beszívódik valamennyire. De még ezt is többször kell ismételni egy krémezés után, hogy azt érezzem, hogy ne ragadjon az arcom és talán szívódjon be a krém.
Mostanra már belefáradtam ebbe is és már csak a lábamra szoktam kenni és alig várom, hogy elfogyjon. Még a száraz lábbőrömbe se szívódik be plusz vizes kezes átmaszírozás nélkül ... 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

blaisev

2019. január 16.

Évekig használtam, imádtam. Azonban megszűnt és cserélték egy kékes színűre a krémet & a gélt is, az szörnyű. Sajnos emiatt búcsúztam az Yves Rochertől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

NDCsilla

2018. december 22.

Gazdag, krémes, könnyen beszívódó, kellemes illatú krémről van szó. A növényi eredetű összetevői és az ígért hidratáló hatás keltették fel az érdeklődésemet. Sajnos azonban az INCI-je nem kifejezetten tetszik nekem; a parfümmel még csak-csak megbékélek, de az alkohol(okkal) már nem. Emiatt nem is fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Zoi

2018. december 3.

Nedves bőrön csodásan működik, kevés is elég belőle. Akciósan vettem, úgy teljesen megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.