Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: bogiath, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálás és védelem. Kellemes textúrájának köszönhetően egész évben védi, hidratálja és ragyogóvá teszi az Ön bőrét. Használja minden reggel sminkelés előtt arcra és nyakra.

Színezőanyag,- ásványi olaj és parabénmentes.

Lourdes

2017. július 17.

A fényvédő miatt elég sűrű az állaga, nehéz volt elkenni az arcomon és 1-2 nap után tele lettem kiütéssel, foltokkal. Viszont a fényvédő nélküli hidratáló krém normál/kombinált bőrtípusra tökéletes volt számomra: az egyik legjobb hidratáló, amivel valaha is találkoztam. Amúgy megfigyeltem azon hidratálók, amelyek fényvédőt tartalmaznak, nem jók a bőrömnek. Bármilyen márkáról is legyen szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

TundiPapp

2017. június 11.

Nagyon sokaig hasznaltam.
Jo az illata, jol hidratal, jo sminkalap.
Az en boromnek mar keves, de 25 ev alatt csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon sokaig hasznaltam.
Jo az illata, jol hidratal, jo sminkalap.
Az en boromnek mar keves, de 25 ev alatt csak ajanlani tudom!

inimini

2017. május 27.

Sajnos nekem nagyon nem jött be ez a hidratáló. Elvileg normál/vegyes bőrre való, de az enyémet egyszerűen csak zsírosította, nem pedig hidratálta. Az egyetlen pozitívum benne, hogy kiadós mennyiséget kapunk a pénzünkért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

papnori

2017. április 3.

Mindenképp olyan hidratálót kerestem, ami viszonylag nem tartalmaz sok allergizáló összetevőt, hidratál és napfényvédő is van benne. Így esett erre a krémre a választásom.
Az illata nem tolakodó, nagyon kellemes, imádom.
Első alaklommal barátkoztam csak vele. Furcsa volt, hogy hidratáló és mégis olyan sűrű az állaga.
Mikor felkenem nekem nagyon fénylik tőle az arcom. Ettől kicsit megijedtem, mert amúgy száraz bőröm van és úgy csilogott,mintha zsíros lenne.
Pár perc múlva viszont szépen beszívta a bőröm.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nekem bevált, nem okozott pattanásokat sem.
Így csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Az illata nem tolakodó, nagyon kellemes, imádom.
Pár perc múlva viszont szépen beszívta a bőröm.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nekem bevált, nem okozott pattanásokat sem.
Így csak ajánlani tudom! :)

PerfumePippi

2017. február 5.

Egyszer próbáltam ki ezt a krémet, amikor még a kerek tégelyes kiszerelése volt, és újdonságnak számított. Úgy gondoltam, nagyon baráti az ára ahhoz, hogy könnyű, nyári hidratálóm legyen, kifejezetten vízhiányos bőrre fejlesztették, és imádtam a gondolatot, hogy az érzékeny, fehér bőrömre 25-ös(!!!) faktorú krémet kenhetek. Soha nem vettem újra, mivel szörnyű zsíros-hártyás érzetet hagyott a bőrömön, pedig az "átlagos" mennyiséget vittem fel. Azt hiszem, ez a fényvédőnek köszönhető egyedül - azt figyeltem meg, hogy általában 15 faktor felett -amennyiben hidratáló arckrémről és nem alapozóról van szó- a bőröm elkezdi "ledobni" a krémet: nem szívja be teljesen, ott marad egy fénylő hártya a bőrömön, amin az alapozót nehezebb eldolgozni. Természetesen ha nem sminkelünk, akkor ez nem zavaró (maximum az összkép, hogy fénylik a képem...)
Lehet, hogy erre az a megoldás, ha csak az alapozóban van fényvédő, de én megszoktam, hogy a napi krémemben is legyen valamennyi fényvédelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Elkofen

2016. augusztus 30.

A termék csomagolása megváltozott, így most elegánsabb kiszerelésű tégelyben kapható. A magas fényvédő faktora miatt vettem meg. Nekem fénylik tőle a T vonalam, főként az orrom. Ez a fényvédő miatt lehet, így nem ért meglepetésként. Ha picit kenek belőle, akkor nem véd elégé a napsugárzástól, ha pedig többet, akkor fénylik tőle az arcom. Ezt megbocsátom neki, hiszen erre számítottam. Féláron vettem 1600 Ft-ért. Napsütéses kirándulásokra, sétákra, és játszótérre a gyerekkel pont jó lesz, amíg be nem köszönt az igazi forró kánikula. Így talán később jönnek ki a pigmentfoltjaim is.
Hidratáló hatása közepes. Volt már jobb hidratálóm. A szemem környékére nem kenem, így nekem azt nem csípte.
Az illata NEM parfümös jellegű. Ez a friss fű és az uborka illatának az elegye. Épp tavaszra való illat.
Egy nehezebb, sűrű krémről van szó. Ha felkenés után nem hagyok időt neki a beszívódásra és pl. kissé megdörzsölöm az arcom, akkor kis fehér kukackákban, csomócskákban hámlik le maga a krém. Ez gáz... Ezenkívül még az arc-kifényesítő hatását kellene kiküszöbölni a gyártónak. Akkor talán tudnám szeretni.

UPDATE: Nem szerettem meg, sőt kissé megutáltam. Tavasszal még csak használtam és elviseltem, hogy leszigeteli a bőröm. Nálam ilyen érzete van. Viszont felkentem gondolván, hogy nem jönnek ki a pigmentfoltok. Azonban már akkor is elég kényelmetlen volt viselni.
A nyári a nagy melegben viszont már képtelen voltam elviselni. Még egy jobb napkrémet is inkább az arcomra kenek, mint ezt...
Hűvösebb időben (25 fok alatt) esetleg viselhető, de akkor meg minek a magas faktorszám.
Szóval szerintem csak tavasszal érdemes használni, vagy kora ősszel (ha egyáltalán használjuk). Hidegben nem fogom használni, hisz a bőrömet nem hidratálja megfelelően.
Összességében elég rosszul vizsgázott. Kijöttek a pigmentfoltjaim, nem szívesen nyúlok hozzá, mert nagyon kényelmetlen viselni, leszigetel és gyengén hidratál. Pattanásokat nem okozott, de a mitesszereket talán szaporította, mert úgy érzem, hogy lefedte a pórusokat. Többé nem vásárolom. Számomra az YR márkának ez egy kevésbé jól sikerült terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

eniko04

2016. augusztus 3.

Ha nagyon meleg van nehezen viselem el magamon, lefolyik az arcomról... De hűvösebb időben (25 fok alatt) kellemes kis arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

MulBria

2016. június 8.

Kedvenc fényvédőt is tartalmazó nappali krémem. Most már több mint egy éve használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

bogiath

2016. március 17.

Nagy csalódás volt ez a krém nekem. Az illata sem tetszik, de ez még igazán nem lenne probléma. Nem szívódik jól, furcsa ragacsos érzetet hagy a bőrön sokáig. Valószínű, hogy ez okozta nálam azt is, hogy előbb vagy utóbb mindig belekenődött a szemembe és iszonyúan csípte, le kellett mosnom az arcom, a szemem. Az a furcsa, hogy ezt felkenés után bő egy órával is tudta hozni, tehát ennyire lassan szívódott fel. Valamelyest hidratált, de többet vártam. De nagy lökést adott, hogy rátérjek a natúr növényi olajokra arcápolás gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

bree

2016. március 10.

Valami jó kis hidratálót kerestem, és a nevéből adódóan rá esett a választásom, mert az Yves Rocher termékeket alapvetően szeretem. De ez a kérem minimálisan hidratál, felkenés után egy darabig működik, és nem húzódik az arcom, de a nap folyamán már semmi hatás, sőt hámlik a bőröm. A nálam lévő mini kiszerelésű (más) hidratálómmal már dél körül újra krémezek. Ami még negatívum számomra, hogy egy fehéres réteget képez a bőrön, mint a naptej...biztos a fényvédő miatt... Elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.