Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratáló zselékrém. Növényi eredetű vízmegkötő összetevőket tartalmaz. A

Bőrgyógyászati felügyelet alatt tesztelték

kneva

2017. július 6.

Mindkét terhességem során ezt használtam, mert a bőröm szárazzá vált és a krém jól működött rajta. Miután a hormonjaim visszaálltak már nem szívódott fel olyan jól, egy rétegben a bőrömön maradt, így váltottam.
A szép emlékek miatt és mivel egykoron bevált, megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

A szép emlékek miatt és mivel egykoron bevált, megadom az 5 csillagot.

ftmea13

2016. július 7.

Télen/ősszel szoktam használni, egy kész csoda ez a termék. Általában este kenem fel, és remekül hidratálja az arcom, nincs ragacsos érzet, nincs zsíros érzet, hamar beszivódik. Nyáron nem szeretem, mert úgy érzem tőle, mintha egy "búra" lenne a fejemen, viszont alig várom a hidegebb napokban újra használjam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Ősszel illetve télen használtam. Nagyon jól hidratálta az arcom, és sminkalapnak is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

H4niko

2016. május 15.

Soha nem szerettem a krémeket, mert pattanásost kiütést kaptam tőlük, de ettől semmi bajom. Szépen hidratálja az amúgy is vízhiányos bőrömet. Éjszakára szoktam felkenni, mert nappal nem szeretem magamon a krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Zsan21

2016. február 8.

Jól hidratál, bár marad egy kis ragacsos érzés :) Eddig minden arckrémtől kiütéses/pattanásos lettem, ennél semmilyen negatív reakció nem történt. Újra megvenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Szilvi87

2015. december 30.

Jelenleg az Yves Rocher weboldalán nem elérhető termék, de a boltokban látom.
Alapvetően kellemes meglepetés volt, egy ajándék mintát használtam el először, és utána vettem meg magamnak, pedig eléggé szkeptikus vagyok már az arcápolás tekintetében.
Jól kenhető, nekem jól felszívódik, inkább éjszakára használom. Vegyes a bőröm, felszíni vízhiányos, de azért tág pórusú, és pattanásra hajlamos, így elég nehéz találni megfelelőt. Jól hidratál, szem környékre is használom, felüdülés a bőrömnek, puha lesz tőle és élettel teli. Nappalra picit fénylővé válik tőle a homlokom, azért nem szoktam akkor használni, vagy akkor oda nem kenek, csak picit belepaskolok a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Jelenleg az Yves Rocher weboldalán nem elérhető termék, de a boltokban látom.

ibizavickii

2015. november 17.

Évek óta használom, de valahogy már nem az igazi... Azt hiszem eljött a váltás ideje, most Vichy lesz, de lehet visszatérek majd, hiszen árban ez azért mégiscsak jó volt, főleg kuponokkal. Az elején imádtam, de 3-4 éve kb. hogy ez van. Mostmár szérummal sem hidratál együtt sajnos. De egyébként imádom az YR-t! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

wiicktoria

2015. október 14.

Ilyenkor a hidegebb időkben szeretem ha egy krém kicsit zsírosabb,főleg a száraz területeken. Nagyon szépen egyensúlyba hozta az arcom, 4 csillagot adok neki,mert a melegebb időkben valószínű nem fogom annyira szeretni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

Kardvirág

2015. július 26.

Régebben elhasználtam belőle többet is, de nem szívesen kentem magamra. Valahogy mindig éreztem, hogy rajtam van. Úgy éreztem megfullad alatta a bőröm, pedig egy könnyű krém és mégis. Erőltettem, mert hidratálni mégiscsak kell. Azóta szerencsére találtam sokkal jobb minőségű termékeket és rájöttem nem kell ilyennek lennie egy hidratálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Skiiin

2015. április 6.

Nagyon szeretem ezt a hidratáló krémet!

Nagyon jó a hidratáló hatása, viszonylag lassan szívódik be a bőrbe de egy idő után szinte teljesen "eltűnik", nem hagy zsíros érzetet.
Egyedül ami zavart benne az az illata volt, egy picit erős szerintem, viszont az összetevői tényleg szépek!
Az áráról nem is beszélve...Abszolút megéri.

Biztos, hogy újravásárolom majd!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Nagyon szeretem ezt a hidratáló krémet!

Az áráról nem is beszélve...Abszolút megéri.

Biztos, hogy újravásárolom majd!:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.