Yves Rocher

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss textúra, mely azonnal oltja az arcbőr szomjúságát. Használata után a bőr rögtön visszanyeri frisseségét és ragyogását.

Parabén-, ásványi olaj- és színezékmentes összetétel.

Normál és kombinált bőrre.

dorinaerdelyi

2019. november 30.

Puha, finom hatást kelt a bőrömön. Száraz, igénybe vett arcborre bátran ajánlom. Nagyon finom illata van, ez az egyetlen Yves termek, ami nekem bevált, ez az amiből újra vennék, ha elfogyna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Chrissy

2019. október 31.

Szeretem az arcpakolasokat, de mehez olyat talalni, ami tenyleg erezhetoen es latvanyosan mukodik, pedig ez lenne a cel.
Ez egy kellemes, selymes, kremzsele allagu termek, finom, visszafogott illattal. Nekem olyan frissen mosott ruha illat, tisztasagillat. Felkenve azonnali komforterzetet ad a vizhianyos, kisse huzodo bornek, en kozben mindig ugy erzem, hogy nagyon jol hidratal es a borom jo reszet el is nyeli perceken belul. Utana picit ragacsos, viasz-ereztu a boron.
Lemosaskor meglepoen soknak erzem neha, ami mégis lejon.
Viszont, ha a borom tulhamlasztott vagy kifujta a szel, ki van pirosodva es/vagy az orromnal kidorzsolte a zsepi a sok orrfujast kovetoen, akkor buntet. De nem alapszinten. Ilyenkor egy ariat siman eleneklek szopranban, meg utana a Mennybol az angyalt. Nem vagyok egy erzekeny boru tipus, de ez eleg chilis feeling par percig, amiert en minden az elobb felsorolt tunetekkel rendelkezo szemelyt ova intenék a hasznalatatol.
Vizhianyos, kisse huzodo, hidratalasra szomjazo, de egyebkent ep borre viszont ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Lemosaskor meglepoen soknak erzem neha, ami mégis lejon.

Vivikee

2019. június 20.

Vízhiányos bőrre nagyon jól működik. Ha egy kis azonnal hidratálásra vágyok sokszor nyúlok érte. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

matanee

2018. november 9.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Eléggé más, mint bármilyen maszk, amit eddig használtam. Még kísérletezni fogok vele, hogy vajon kipattogok-e tőle, de egyelőre jónak tűnik, ami hatalmas felüdülés. Frissítő, valóban hidratál, és éreztem, hogy jót tett a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Blackpanther

2018. október 5.

Ez egy gél állagú arcmaszk. Jól hidratál, a bőröm szinte azonnal beszívja az egészet, nem kell a felesleget letörölni. Ha elfogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

vkata96

2018. szeptember 6.

Alapvetően nem vízhiányos a bőröm, de időnként ha száraznak érzem (télen, nagy hidegben, nyáron durva napozások után) fel szoktam kenni 1-1 éjszakára. Nem szoktam letörölni, marad egész éjszaka, és reggelre teljesen beissza a bőröm, nagyon puha lesz tőle, és nem zsírosítja, és még az illata is jó. Nekem bevált, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

wildrose

2018. július 19.

Finom illatú, gélállagú arcmaszk, szinte teljesen felszívódik, szépen simít és tölt. Ha a bőr extra hidratálásra vágyik, jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

tinyblackpaw

2018. július 11.

Kellemesen hidratál (bár szerencsére bőrszárazsággal egyébként sem kell küzdenem), kellemes illata van, felfrissít, puhábbnak érzem az arcom használata után. Előfordul, hogy időnként csíp (vélhetően az illatanyag miatt) de elviselhető. Könnyen felszívódik a bőrbe, lemosni nem is nagyon van mit. Pattanásokat eddig nem okozott. Teljes áron picit húzósnak találom a hatásához képest, ezért újravenni nem fogom, de szívesen elhasználom alkalmanként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Arcsy

2018. június 14.

Teszi a dolgát,jól hidratál!
Rendszeresen újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Teszi a dolgát,jól hidratál!
Rendszeresen újra veszem

abernadett

2018. június 7.

Nekem felvitel utan, ha maszkkent hasznalom erosen csipni kezdi az arcomat par perc utan :( Hidtalaokremkent nem rossz, az allaga jo, ez a zseles, vizes hatas, a sminkeles is kellemes ra, de a 75 ml igy rengeteg, ennek ellenere persze elkenegetem, mert nem egy olcso termek. Ar - ertek aranyban nekem 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol