Yves Rocher

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss textúra, mely azonnal oltja az arcbőr szomjúságát. Használata után a bőr rögtön visszanyeri frisseségét és ragyogását.

Parabén-, ásványi olaj- és színezékmentes összetétel

Ár: 1500 Ft , Eladó: zythamolnar
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a Stadionoknál személyes átvétel,vagy postazni is tudom postaköltség megfizetése mellett,előreutalás esetén.
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: boszilvi
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyesen kp, vagy utalás után Posta/Foxpost

Buklika

2021. április 30.

Tegnap este, 9 körül kb egy diónyit oszlattam el a kézfejeimen, mert úgy éreztem, kell az extra hidratálás. Kb 20-30 perc alatt kb 90%-osan beszívódott, és úgy éreztem, feltötltődött a bőröm tőle. Erre itt ülök másnap délelőtt 9:20-kor az irodában, és azon gondolkodom, vajon mitől van szétaszalodva a kezemen a bőr... húzódik és fáj, pedig sose szokott...
Eddig a labszáramon használtam, de ez volt a legjobb teszt, sajnos ez a cucc semmit nem ér. CSak azért nem idegesít, mert ajándék volt a vásárláshoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

lupelupe

2021. március 28.

Nem pakolásként hanem nappali krémként használom. Bármekkora mennyiségben gond nélkül beszívja a bőröm télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 28.

Tirana

2021. március 18.

Ajándékba kaptam. Kellemes kis termék, használat után puha lesz a bőröm, de semmi különös, magamtól nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

tavirozsa86

2021. március 17.

Én is már 2 tubussal kaptam ajándékba vásárlás mellé (gyanús?), és az esti arctisztítás után hidratálóként viszem fel vékony rétegben. Még az első tubus felénél tartok csak, igaz nem használom heti kétszer, csak amikor eszembe jut. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad semmi belőle az arcomon, nem kell letörölni. Puha arcbőrt eredményez, érzetre jól hidratál és egyáltalán nem nehezíti el a bőrt. Szinte nem is érezni. De az összetevők alapján magamtól nem választanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

dzsen1337

2021. március 9.

Próbáltam szeretni, mivel ajándékba kaptam, ráadásul már a második tubussal, de egyszerűen nem megy. Fura érzetet hagy maga után. Mikroszálas kendővel mosom le, mivel a vattakorong túl sokat hagyott rajta, ha vizzel lemosom meg szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Fruzsi

2021. február 28.

Imádom ezt a pakolást, hetente kétszer használom. Csak úgy beszippantja a bőröm. Viszont meg se próbáljátok órákkal később sem rásminkelni, tapasztalat!! 😂 Nagyon jól hidratál, csak úgy beszippantja a bőröm. Egyetlen gondom vele, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

veci

2021. február 18.

Pakolásként és arckrémként is próbáltam, úgy is, hogy tettem alá hialuronsavat. Sehogy se akart beszívódni, nem igazán értem, hogy miért. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Petoniab

2021. február 9.

Heti 1-2 alkalommal szoktam használni. Arctisztítás után kb 25-30percet rajtahagyom, majd lemosó. Tök sima selymes lesz tőle az arcbőröm és hidratáltabb.
Kissé tömény az illata.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Kissé tömény az illata.
Nekem bevált.

detti23

2021. január 20.

Heti kétszer használom az esti arctisztítás után hidratálókrémként, tehát nem kimondottan pakolásként. Vékonyan viszem fel és hagyom, hogy beszívja a bőröm, nem mosok le semmit. Tartósan pihe-puha arcbőrt eredményez, remekül hidratál így télen. Nem érzem erősnek az illatát. Mivel csak keveset használok egyszerre, nagyon sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

mkdorina

2020. november 18.

Azt nem értem, ha ennyire a nature vonalat reklámozzák, miért nem lehet kihagyni belőle ezt a töménytelen mennyiségű parfümöt. Fulldoklok tőle, elviselhetetlen az erőssége. Enélkül teljesen elégedett lennék vele a hatása miatt, de ez így használhatatlan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol