Yves Rocher

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss textúra, mely azonnal oltja az arcbőr szomjúságát. Használata után a bőr rögtön visszanyeri frisseségét és ragyogását.

Parabén-, ásványi olaj- és színezékmentes összetétel

Ár: 1000 Ft+postaköltség , Eladó: gyzsofia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalással postázom vagy Pécs belvárosában személyesen is átvehető
Ár: 2000 Ft , Eladó: daisydream
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy foxpost/posta (+ptk)

piciny

2022. május 2.

Ez számomra egy "semmi extra" hidratálókrém arcra. Teszi a dolgát (főleg este használom, mert reggel általában semmi sem kell, max télen), reggelre puha a bőröm, nem tocsog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Barackvirag1

2022. április 16.

SOS hidratálásnak szoktam használni a meglehetősen zsíros és vízhiányos, tág pórusú bőrömre (bár újabban sokat javult, amióta odafigyelek rá), amikor extrán vízhiányosnak érzem és húzódik. Az én bőröm hipp-hopp beszippantja, nincs is mit lemosni utána. Másnap sokkal puhább és nyugodtabb a bőröm és mintha a kipirosodáson is enyhítene egy kicsit. Viszont sajnos nagyon gyorsan fogy és nekem nem eléggé illatos. Amúgy könnyed állagú, szuper termék, van, hogy hidratálókrém helyett is ezt kenem este, főleg télen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

Zol

2022. január 17.

Jó állagú, kellemes illatú és könnyen beszívódik, de sajnos csak kis mértékben hidratálja száraz arcbőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 17.

bernadettu

2021. december 30.

Ajándékba kaptam egyet, számomra kellemes meglepetés volt, könnyed textúrájú és egész gyorsan felszívódik, jól hidratál. Negatívum, hogy egyszerre elég sok jön a tubusból így nem nagyon lehet takarékosan használni, illetve a benne lévő illatanyag miatt érzékeny bőrre nem ajánlnám (amúgy egész hamar elillan és nem zavaró)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Lilla16

2021. december 10.

Rosszat nem csinált, de ilyen erővel bármelyik hidratálókrémemet is használhatom arcmaszknak úgy, hogy sokat kenek fel és utána letörlöm, ugyanez lenne a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

6vilag

2021. október 21.

Hát én aztán használom nyakra dekoltázsra, kézkrémnek, lábkrémnek és néha arra is amire való, arcra hidratálónak. Mindenre, amire csak eszembe jut.
Önmagában nem különösebben szeretem arcon, de elmegy. Szerintem a legjobban a hozzáfűzött reményeimet a nyak/dekoltázs használatánál váltotta be. Kézre se rossz, de ott (is) kell valami zsírosabb még fölé. Viszonylag gyorsan beszívódik, minimális illatta van. Nem rossz, nem rossz, de hogy én meg nem venném, az is biztos. Nem tudom mi a bajom vele, valószínűleg az, hogy semmi extrát nem érzek utána, de kicsit valóban hidratál. Este használom, szerintem ez nappalra hűvösben sima hidratálókrémként ez önmagában semmi. Pakolásként meg nehezen tudom értelmezni, bár ha többet kenek, tényleg kicsi ragacsos réteget hagy maga után. Lehet tényleg le kéne mosni? Nem nagyon szerettem meg, valószínű ezért is tartom ezt feleslegesnek -ha nem is teljesen- a palettán. Míg így keresgéltem a tényleges funkcióját, szerintem a legjobb úgy, ha valami alá nagyon vékonyan felkenem, talán úgy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 21.

Fanni2020

2021. szeptember 21.

Nagyon könnyeb beszívja a bőröm. Nem éreztem hogy ártana neki pedig érzékeny a bőröm. Csodaszernek nem mondanám de egy 4*ot megér :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Buklika

2021. április 30.

Tegnap este, 9 körül kb egy diónyit oszlattam el a kézfejeimen, mert úgy éreztem, kell az extra hidratálás. Kb 20-30 perc alatt kb 90%-osan beszívódott, és úgy éreztem, feltötltődött a bőröm tőle. Erre itt ülök másnap délelőtt 9:20-kor az irodában, és azon gondolkodom, vajon mitől van szétaszalodva a kezemen a bőr... húzódik és fáj, pedig sose szokott...
Eddig a labszáramon használtam, de ez volt a legjobb teszt, sajnos ez a cucc semmit nem ér. CSak azért nem idegesít, mert ajándék volt a vásárláshoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

lupelupe

2021. március 28.

Nem pakolásként hanem nappali krémként használom. Bármekkora mennyiségben gond nélkül beszívja a bőröm télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 28.

Tirana

2021. március 18.

Ajándékba kaptam. Kellemes kis termék, használat után puha lesz a bőröm, de semmi különös, magamtól nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol