Yves Rocher

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultra friss textúra, ami azonnal hidratálja a bőrt.

MrsBean

2018. február 7.

Na. Ez a kis szérum.... hát, huuuu!
A hidratáló krém mellé vettem egy csomagban, mert tutira mentem. Először együtt használtam, de aztán túl nehéznek bizonyult pár héten belül a sok krém a bőrömnek.
Ő rendszeres szereplője lett a reggeli rutinomnak, úgy beszippantja a bőröm, mint a bermuda háromszög! A krém tesóját estére használom, mert az egy kicsit súlyosabb.
Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Na. Ez a kis szérum.... hát, huuuu!
Egyszerűen imádom!

nicolekitti

2018. január 20.

Kicsit már más a csomagolása, mint a képen. Akciósan vettem, mert nagyon kiszáradt a szeles, őszies időben az arcom. Pillanatok alatt beszívódik, a hidratáló krém alá kenem. Nem csíp, nem lesz vörös tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

bakocsenge

2018. január 12.

Két hónapja használgatom már ezt a mélyhidratálót. Télen az arcom nagyon ki tud száradni a fűtési szezon miatt, de ez szépen kordában tartotta, feltöltötte a bőrömet. Bár szerintem ár-érték arányban kicsit túlzó a majdnem ötezer forintos ár, nem bántam meg, hogy megvettem. Az állaga kifejezetten jó, hamar beszívódik, de kell egy-két perc, amíg a ragacsos érzés megszűnik az arcon. A tégelyét imádom, a pumpás kiszerelés elég takarékos és praktikus, szállítani is biztonsággal tudom. Bár én kombinálom a termékcsalád egy másik tagjával, és így nagyon passzolnak.

Szeretem ezt a krémet, érdemes volt kipróbálni, de csak akciók alkalmával fogom újravenni. De akkor feltétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Kremcica

2017. július 10.

Update:
Egy üveggel elhasználtam most bontom a következőt mert feltankoltam belőle, következő nem valószínű hogy lesz. Az állaga, illata tetszik és a bőröm is szereti. De amin nagyon kiakadtam, hogy másfél hónap alatt elfogyott. Nem pocsékoltam, 1-2 nyomásnyit használtam este (néha reggel is). Akciósan is majdnem 3000 Ft volt. Ez így elég drága, főleg hogy a DM Balea hidratáló szérumát cseréltem le erre és a kettő hatásban nagyon hasonló, ellenben a Baleás 1200 Ft körül van.

Mikor végre megnyílt a városomban az YR gyorsan becsattogtam és törzsvásárlóit kértem mert tudtam hogy bizonyos termékek olcsóbbak. A képeslappal többek közt erre is beváltható 40%-os kedvezményem volt. Minőségi a csomagolása, a pumpa pici csavarással visszazárható így utazáskor is magammal tudom vinni. Fehér színű folyós állagú szérum. Az illata nekem tetszik, nem érzem soknak. Kicsit ragad felkenés után de hamar beszívódik, főleg ha jól beledolgozom a bőrömbe. Télen krém alá, nyáron önmagába is jól hidratál emiatt most be is újítottam még egyet hogy biztos elég legyen őszig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Update:

Vika

2017. június 10.

Nyárra számomra egyszerűen tökéletes. Pont eléggé hidratál és nem hagy zsíros réteget az arcomon, mint a legtöbb hidratáló. A nyári időszakban amúgy is kicsit zsírosabbá válik az arcbőröm, szóval egy könnyed szérum nekem pont elég. Szépen és extra gyorsan beszívódik, és nincs kellemetlen illata sem. Bőrproblémákat sem okozott, sőt, amióta használom, sokkal szebb lett az arcom, a kisebb pattik is elmúltak és újak sem jöttek ki. Kár, h nem fényvédős. Nekem újravevős termék, igaz, kicsit drága, de kuponnal igazán jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

laszti

2017. június 5.

Téli időszakban használtam, amikor szárazabb a bőröm. Krém alá alkalmaztam, így a bőröm a nagy hidegben nem feszült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Zelmora

2017. április 25.

Újravásároltam, vízhiányos bőrre naponta kétszer használom egy kis argánolajjal megtámogatva. Reggel nagyon szép a bőröm így tőle. Nekem jobban bejön, mint az arckrém - már csak a kiszerelés miatt is, és sokkal gyorsabban beszívódik. Mire kifogyok belőle általában mindig akciós, akkor érdemes venni mert amúgy "csak" egy könnyű szérumocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

kockasfulu

2017. április 18.

kifejezetten száraz bőrfelületre vettem, de az illatán kívül kb. semmivel nem vagyok elégedett vele. egyrészt zavaróan vastag, ragacsos réteget hagy a bőr felületén, másrészt annak ellenére, hogy vízhiányos bőrre célozták, nem túlzottan jeleskedik ezen területen, éppen, hogy jobban hidratál, mint egy random krém. könnyen adagolható, és bár nem jól, de azért hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

frankeszti

2017. április 6.

Sajnos nálam nem működött. Azt vártam volna, hogy frissít és könnyen beszívódik majd, ehelyett csak egy zsíros réteg maradt a bőröm felszínén. Ha fel is kenem, negyed órán belül muszáj lemosnom. Két pontot azért kap, mert különösebb problémát nem okozott szerencsére, próbáltam már rosszabbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Rendoca

2017. március 13.

Szépen hidratálta a bőröm, kellemes, hűsítő érzést nyújtott. Gyorsan beszívódott. Sminkalapnak is tökéletes. :) Az egyik kedvenc szérumom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.