KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém 25-ös fényvédő faktorral.

24 órás hidratálás és védelem. Kellemes textúrájának köszönhetően egész évben hatékonyan védi, hidratálja, és ragyogóvá teszi az Ön bőrét.
A krém nem alkalmas a napvédő készítmények helyettesítésére. Ha hosszabb ideig napon tartózkodik, használja szokásos fényvédő krémét! Ügyeljen rá, hogy szembe ne kerüljön! Színezék-, ásványi olaj- és parabénmentes. Növényi eredetű összetevők: vízmegkötő hatású növényi nedvek, bio agavé kivonata, növényi bétaine, bio hamamelis víz. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

Yves Rocher Hydra Végétal Nappali Krém 25-Ös Fényvédő Faktorral- 1000 Ft
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: pandamacko
Állapot: alig használt (1-2x), Helyszín: Budapest, 14. ker., fizetés: személyes átvétel, postai csomag banki utalás után

llidia

2018. január 14.

Vásárlás után néztem meg az itteni véleményeket, és kicsit megijedtem, mivel nem sok pozitívat láttam róla.
Eddig ez a második nap, hogy használom szóval biztosan később fogok még updatelni.
Így első benyomásra tetszik, elég testes krém, de mivel vízhiányos bőröm van így hamar be is szívódik. Eddig nem tapasztaltam, hogy bezsírosodna tőle a bőröm, asz illatát viszont sokáig érezni felkenés után..engem a naptejre emlékeztet az illata.
Remélem beválik, bár az Yves Rocherban mondták, hogy azért akciós, mert teljesen meg fog újulni ez a termékcsalád.

llidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Merengo95

2017. október 26.

Anyukámnak vettem ajándékba, de miután hónapokig érintetlenül a polcon hevert rákérdeztem és szerinte kicsit szárítja a bőrét,ezért csk ritkán használja. Na puff neki, jó ajándék volt. Mindegy,ha már megvettem, gondoltam elhasználom én,mert egyszer próbáltam és nagyon bejött. Az illatát és az állagát imádom,nekem egyáltalán nem ragad és nagyon gyorsan beszívja a bőröm. Viszont! !nem érzem, hogy olyan hú de sok pluszt adna vagy olyan nagyon hidratált lenne a bőröm. Akciósan vettem, az eredeti árát messzemenőleg nem érdemli ki. Gyenge 4 csillag

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

AlmásiKriszta

2017. október 25.

Többféle YR krémet használok, ezt az ára és az illata miatt vettem meg és mert vízhiányos a bőröm. Akciósan fillérek és annyit meg is ér. Olvasom, hogy ragacsos, meg nyúlós. Én ezt nem tapasztalom. Az lehet a baj lányok, hogy túl sokat kentek fel, pedig ebből elég egy leheletnyi is. Úgy viszont rendben van. Nálam most fogy el és bár nem lett a kedvencem, mivel megint akciós, veszek belőle, mert egynek teljesen jó. Az illatát pedig még mindig szeretem.

AlmásiKriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 25.

zentaidora

2017. szeptember 29.

Update: újra előkerült és gondoltam teszek még egy próbát, csak egy kis csellel. Vizes kézzel vittem fel nagyon kevéske krémet a bőrömre. Így egész jól működik, ezért kap még egy csillagot.

Alapvetően kedvelem a YR termékeket, de ez a krém... :/ Korábban a gél állagú párját használtam, ami szuper. Gondoltam nyárra fényvedőset veszek, de ez nagyon gáz. Sűrű, ragacsos, nehez kenhető, folytogat... Télre jobban el tudnám képzelni, de inkább mégsem...

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

pisonce

2017. augusztus 11.

Nagyon kevéske elég belőle, a maradékot a kezemre szoktam kenni... ezzel is megspórolom a kézkrémet. :) Fél éves a lejárata, úgyhpgy pont fél évig fog kitartani szerintem. Nem használok belőle mindennap, mert szerintem a krémeket nem a zsíros/kevert bőrüeknek találták ki, és ha használom, akkor is gondosan kikerülöm a T-vonalat. Nem tudok 5 csillagot adni, mert nem szívódik be elég jól és az ára is brutál.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Adnilem

2017. július 3.

Kiegeszites: Olvasgattam itt a velemenyeket... Tovabbra is csak azt tudom mondani, hogy NE egy kilot kenjetek a fejetekre belole, mert akkor valoban sok. Kukacosodik, malik stb. Egy borsonyi tokeletesen eleg belole. En azota is ezt hasznalom es semmi problemam nincs vele. A mertek a lenyeg! :)

Évek óta használom, vízhiányos bőrömre ez a termékcsalád vált be a legjobban. A fényvédő nélkülit is használtam, de mostanában csak ezt veszem. Figyelni kell, hogy az ember kb. egy nagyobb borsónyit kenjen csak fel, mert sűrű és hajlamos kukacosodásra, ha sokat viszünk fel. Szóval figyelni kell a helyes alkalmazásra és mennyiségre, mert a fényvédő miatt ezt nem lehet belemasszírozni teljesen a bőrbe (szerintem nem is kell). Smink alá használom főként. Nagyon jól lehet sminkelni rá. Nálam abszolút kedvenc! A legtöbb Yves Rocher termék bevált az én bőrömre, az arckrémeimet kizárólag tőlük veszem. Tőlem 5*-ot kap, mindig újraveszem.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

bandifr15

2017. július 2.

Az spf25 mistt vettem meg nyárra hogy egyben letudjak két lépést a reggeli rutinban de nem jó. Nehéz,sűrű és megfullasztja a kombinált,zsíros bőrömet.

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

cserepeskaktusz

2017. június 7.

Borzasztó! Vizhiányos bőrőmre vettem meg, textúrája nagyon sűrű, krémes ami jó lehetne de sajnos nem az. felkenve van hogy fehér foltokat hagy, van hogy kis fehér darabkákban leválik ergó nem szívódik be amit érzek is amikor melegben mintha lefolyna az arcomról.
Nem vagyok vele megelégedve, az egyetlen piron pont, hogy egyáltalán nem húzódik a bőröm amikor fenn van. Erre tekintettel 2 csillagot kap.

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

dalmabb

2017. április 24.

Borzasztó!!! Felesleges pénzkidobás volt ez a krém :(. Egyáltalán nem ápol sőt letudom dörzsölni az arcomról az egészet, ahogy hozzáérek a börömhöz ugy hámlik le az egész.

dalmabb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Bog

2017. április 18.

Uram isten, mi ez??? Egy undorító, nyúlós, ragacsos cucc van a tégelyben! Ez nem hidratáló rém! Ez inkább megfojtja az arcbőrt, hogy aztán ne érezze a szomjúságot! Nem értem, mi a cél! Minden termékük tele van nyomva glicerinnel, súlyos, fullasztó krémek! Miért? Borzasztó!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.