Yves Rocher

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

idea

2015. február 3.

Az egyik legnagyobb kedvencem VOLT. Nem bírom feldolgozni, hogyan szűntethették meg, amikor a legtöbb díjat besöpört terméke volt az Yves Rocher-nak. Szerettem a csomagolását, az utántöltős kiszerelését, az állagát, az illatát, a hidratáló hatását. Sminkalapnak kiváló volt, könnyen beszívódott és szépen fenntartotta az alapozót. Ha valamikor ismét forgalomba hozzák, 2 évre előre bevásárolok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

senskin

2014. május 5.

Érdekes, hogy megszűnt. Pedig egyik legjobb krémjük volt. Jobban szerettem, mint a clinique superdefenst-t. Mikor az elfogyott ezt vettem meg, mert legalább annyit tudott, mint a drágább krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2013. március 29.

Hát, ez sajnos megszűnt :( Elhasználtam én is belőle 4-5 tégelyt, nagyon szerettem. Miután kifejeztem sajnálkozásomat az eltűnése miatt, annyit sem mondott az eladó, hogy bakfitty. Persze magam is utána tudok járni, hogy mivel lehet majd helyettesíteni, de alapvetően ez az ő dolga lenne. A krémnek persze ettől függetlenül jár egy utolsó 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 29.

lyriane

2013. január 23.

Évekig használtam és szerettem ezt a krémet, de mostanában már kevés a bőrömnek, kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

DoriAngel

2013. január 10.

Elvileg ezt a krémet az első ráncokra fejlesztették ki és 25 éves kortól ajánlják, ezért is vettem meg. Egy hónapja használom, de az apró ráncaimat kb. a felkenés utáni 5 percig csökkenti, utána ugyanúgy látom őket. Az illata, állaga, hidratálása tényleg rendben van, bár hidratáló krémből is használtam már jobbat, így nálam 3-ast kap és nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

ST

2012. november 4.

Szuper! Könnyű, nem zsíros, mégis hatékonyan hidratál. Jellegzetes az illata, de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

daphne

2012. július 19.

Az eladó ajánlotta ezt az arckrémet, amiből most vettem a második tégellyel. Rengeteg krémet kipróbáltam vegyes arcbőrömre. Nekem nagyon bevált, hidratál, hamar beszívódik, smink alá is megfelel. Igazi nyári könnyű kis krém. Tetszett, hogy létezik utántöltő tégely hozzá, amit csak belepattintok az eredeti dobozkába. Az ára is kedvezőbb volt így, bár az Yves Rochénál nem meglepő, hiszen mindig valami kuponnal vagy törzsvásárlói kedvezménnyel vásárolok.
Egyébként ezért is szeretem ezt a márkát, nagyon tudatosan építik a vevőkört és tudják, hogy nem megszerezni nehéz a vásárlót, hanem megtartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

bokros

2012. február 26.

Jelenleg ezt a krémet használom és bár nem csodaszer, de meg vagyok elégedve vele. Nagyon könnyen felszívódó állaga van, nem lesz ragacsos, zsíros tapintású a bőröm tőle. Szóval nekem bevált, bár használtam már ennél jobb krémet is, ezért négyest kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

momo

2011. augusztus 6.

Én is nagyon szerettem, csak az összetevői riasztottak el. Amúgy beszívódott, nem zsírosított. Ha nem lennének benne nekem nem tetsző anyagok, használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

Melipara

2011. július 23.

Egy időben rendszeresen használtam, és nagyon elégedett voltam vele, szépen ápolta a vegyes, vízhiányos és egyben érzékeny bőrömet. Ha nem éppen a megfelelő natúr arckrémet keresném, valószínűleg megint ezt választanám, az egyik legjobb arckrémem volt idáig hatását tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Propylene Glycol, Glycerin, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.