Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimoka, Módosítva: 2020. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Yves Rocher kutatói a védő hatású árnika kivonatot a tápláló hatású szezámolajjal ötvözték. Intenzíven táplálja a kezeket, így azonnali komfortérzetet nyújt, csillapítja a húzódást. Tartósan puhává varázsolja és védi a kezeket.

Több mint 93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Ásványi olaj-, parabén- és szilikonmentes

zsizsebiH

2020. február 14.

Tényleg intenzíven ápol, tömény krém, ami ilyenkor télen különösen jó a kiszáradásra hajlamos kezeimnek. Jól hidratál, ami pedig még tetszik, hogy a töménysége ellenére aránylag hamar felszívódik. Elég egyszer egy nap bekenni vele a kezem. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

andreax

2019. szeptember 29.

Számomra ez vált be a legjobban a kézkrémek közül. Zsíros krém, ezért éjszakára használom. Egész ősszel és télen száraz és kirepedezik a bőröm, viszont ez a krém rendbe hozza nagyon gyorsan, és ápolja a bőröm. Egészen tavasz közepéig használom, így nyáron egyáltalán nincs szükség kézkrémre, annyira rendbe teszi. Imádom. Próbáltam a hosszan tartó kézkrémet is,de az borzasztó, a hatása kézmosási tartott, réteget képezett a kezemen. De ez beszívódik, és hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

syrin

2019. április 12.

A sok kézmosástól (meg valószínűleg az időjárás is betesz nekik) nagyon szárazak a kezeim, amikor nem felejtem el, este ezzel szoktam kenni. Az illata nekem kicsit sok, a zsírosságával már megbékéltem, csodát meglepő módon nem tesz. Ár/érték arányban nem a legrosszabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

ANDREAA

2019. március 16.

Az egyik legjobb kézkrémem. Olyan szintű a hidratáló képessége, mint a Loccitanne kék-fehér shea vajas. Figyelni kell, mert 3 féle is van ebből az árnikásból (ez a legerősebb). Én cdak éjszakára használom, mert lassabban szívódik be. Az zacar csak, hogy nem CF, úgyhogy keresem az alternatíváját.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

mafalda

2019. február 19.

Szeretem, finom illat-megfelelő hidratálás, az egyik legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Szeretem, finom illat-megfelelő hidratálás, az egyik legjobb!

Jank

2019. január 4.

Én szeretem ezt a krémet, sokkal jobban hidratál, mint a másik YR 2 in 1 kézkrém - nem is értem miért az kapott jobb pontozást...
Nyárra talán már túl sok ez a krém, de nyáron napközben szinte nem is használok kézkrémet, csak estére. Az meg már csak hab a tortán, hogy szerintem ennek az illata is sokkal kellemesebb.
5 csillagot azért nem kap, mert szerintem az előző csomagolásos verziójának hatását sajnos nem hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

bernadettu

2018. június 29.

A téli időszakban nekem nagyon bevált ez a kézkrém, nem kellett gyakran újrakenni, most kipróbálok azért mást is, mert folyton kiszárad a kezem, de ha nem válik be, akkor visszatérek ehhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

hencikee0114

2018. április 13.

Nekem bevált, bár én alapból úgy krémezem a kezem, hogy ami zsírosabb, azt használom éjszakára, ami pedig könnyű állagú, azt nappalra és akkor nincs belőle probléma :) tény és való, hogy nehezebben szívódik be, mint más kézkrémek, én általában addig szoktam kenni, míg a kezem melegétől "vizesebb" nem lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

szzh01

2018. április 11.

Nehezen felszívódó, zsíros utóérzetet hagyó krém, ami mégsem táplál hosszútávon, hamar újra kell krémezni (talán az INCI 2. helyén álló glicerin miatt).
Állaga keményebb, sűrűbb, a tubusból a vége felé nagyon nehezen kinyomható. Illata elfogadható számomra, egy darabig megmarad.
Nem szerettem meg, nem veszem újra többet, árát is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 11.

Nem szerettem meg, nem veszem újra többet, árát is sokallom.

Momiji

2018. február 3.

Ez a krém sajnos borzasztó. Nulla hidratálás, nehezen szívódik be, inkább lemostam a francba a kezemről. Nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin