Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alpheta, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

ANDREAA

2019. március 16.

A levendula az egyik kedvenc virágom, ennek a tusinak is nagyon finom illata van, viszont nagyon szárít. :/
Még van 2 bontatlanom, mert betáraztam belőle, el fogom hasunálni, mert az illatát, állagát szeretem, de zuhanyzás után kb kötelező a testápolózás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

eniko02

2018. november 11.

Le kell szögeznem, hogy imádom a levendulás termékeket, emiatt is vagyok oda ezért a tusfürdőért. Egy álom az illata! Egy átlagos kis termék egyébként, többször újra vettem már. Nagy pozitívum számomra, hogy SLS mentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Mona29

2018. augusztus 20.

Szeretem a levendulás termékeket, így ezt is kipróbáltam. Illetve főleg a gyerekek, mert annyira megszerették az illatát, hogy kisajátították. De a lényeg, hogy nem szárította a bőrüket, jól tisztított, elfogadható habzással. Az illata jó darabig megmaradt a bőrükön, olyan jó volt este hozzájuk bújni.
A kiszerelés teljesen jó, jól nyílik, jól záródik, nem folyik (többször utazott velünk), az utolsó cseppig kinyerhető a tartalma. Maga a tusfürdő kicsit lilás, áttetsző, jól kenhető. Annak ellenére, hogy a gyerekek használták, meglepően sokáig tartott.
Amiért egy kicsit morci vagyok, az az ára a méretéhez képest. Szerintem kicsit túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

kardamom77

2018. július 27.

Levendulás termékek nagy rajongójaként használtam évekig!Remek az illata, mosdás közben semmi extra tulajdonságot nem figyeltem meg ezen kívül. Más márkák is gyártani kezdek levendulás termékeket, így összehasonlítva vannak jobbak ennél, amik érezhetően táplálóbbak a bőrnek. Ennek ellenére persze szívesen megveszem, hiszen levendula illatú ugyebár,bár mostanában nem láttam a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

novakagie

2018. február 24.

Az illata nagyon jó, (akik szeretik a levendula illatot ezt a terméket szívesen fogják használni), de a márkának úgy gondolom vannak jobb tusfürdői is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Yvike

2017. december 26.

Aki levendula rajongó annak kötelező darab. Én ajándékba kaptam, de azóta is kötelező darab nálam. Az illata tusolás után is sokáig érezhető. Nekem minimálisan szárítja a bőrömet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

cooleva

2017. november 18.

Egy kis levendula kivonat kerülhetett volna az INCI-be, de így is a legeslegjobb levendulás tusfürdő!:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

almag

2017. november 4.

nagyon jó illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

nagyon jó illata van

bugeyes

2017. október 26.

Ajándékba kaptam, alapvetően nem vagyok oda a levendula illatáért, de ezzel egy farasztó nap után, munkából haza esve, jó érzés volt zuhizni. Nekem nem szárította a bőrömet, de fura, hogy most a magnóliásat használom, és attól nekem is viszket a bőröm. :/ Na mindegy, a levendulásra visszatérve, összességében részemről megérdemel 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

szaboverus

2017. október 19.

Az egyik kedvencem ezek közül a típusú tusfürdők közül! Imádom az illatát és nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid