Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyorsan felszívódó, hidratáló kézkrém, ínyenc körte és kakaó illattal.

henczen

2019. július 11.

Ajándékba kaptam, így nem volt lehetőség előtte tesztelni, de poziítv csalóás volt. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Kayla

2018. március 15.

Nekem nagyon bevált. Néha lusta vagyok (még télen is sajnos) krémezgetni a kezem, ezért van, hogy nagyon kiszárad a hideg napokon, vagy a szélben. Húzom-halasztom a krémezést, ami alatt általában romlik az állapota. De amikor végre rászánom magam a dologra, mostanában mindig ehhez nyúlok. Este bekenem, és reggelre már semmi baja a kézfejemnek. Plusz pont, hogy az illata valami isteni karácsonyi. Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Moony

2018. február 28.

Nagyon szeretem az illatát. Könnyű kis krém, hígabb állagú, gyorsan beszívódik, mégis nagyon jól hidratál még így télen is. Árát kicsit sokallom, összetevői viszont nagyon szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Vivi22

2017. október 6.

Csalódás volt. Az illata kellemes, de a hatása nulla, nagyon folyós, a hatása semeddig sem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Jaslindore

2017. szeptember 1.

Én szerettem pont az illata miatt (körte mánia), mint egy csokis körtés desszert, emellett hidratált megfelelően. Kifejezetten sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt. Az enyém sürübb krém volt, nem volt zsíros utóérzet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

ako

2017. április 15.

Engem nem nyert meg. Az illata sem tetszik igazán, és túl folyós, nem hidratál eléggé (télen semmiképp). Többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

tátombák

2017. február 7.

Híg állagú, nagyon minimális mennyiséget használok. Gyorsan beszívódik, engem kellően hidratál. Hatalmas a tubus, szerintem egész évben ezt fogom kenni, mert tényleg alig kell belőle és könnyen terül. Az illata nekem is-is, ha akarom kakaó, ha akarom körte. Nehéz eldönteni, hogy tetszik-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

dzsudzsi

2017. január 27.

Gyorsan beszívódik, tartós és finom az illata, de átlagosnak értékelném, mert hidegebb időben már nem elég az extrém száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

mbettina

2017. január 16.

Nem rossz. De nem is lett a kedvencem. Az illata és az állaga sem tetszik, ajándékba kaptam. Túl vízes a számomra, nem hiszem, hogy veszek belőle; talán még ez sem fogy el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

mezike

2017. január 11.

Az illata nagyon finom, pedig nem szoktam szeretni a kombinált illatokat, de ez tényleg jó! Nagyon gyorsan beszívódik, és utána sokáig puha marad a kezem, ami amúgy rettenetesen száraz, főleg télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)