Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. október 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Ínyenc körte és kakaó illatú testápoló, fair trade, organikus shea vajjal, búzavirág vízzel, édesmandula olajjal és körte kivonattal.

Ásványi olaj- és parabén-mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

HDorina

2018. július 16.

Igazi téli, karácsonyi illat. Fenséges vele testápolózni. A kakaó és a körte nagyon finom párosítás. Jól hidratál, a bőrön jól érezhető az illata. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nálam nagy kedvenc.

Update: Újra vettem a pumpás kiszerelésben is, ami 390 ml. Egyszerűen imádom,annyira finom illata van. Télre ideális. A párom is nagyon szereti az illatát, ha ezt használom fürdés után. A legszomorúbb, hogy limitált kiadású. Ezt is már úgy vettem, hogy 2-3 darab maradt az előző éviből, mert 2017-ben már új kiadások voltak, közel sem ilyen jók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Mangoka

2018. január 26.

Elájultam, hogy milyen jól eltalálták ezt az illatot, sajnos az idei (2017) kollekció sokkal silányabb volt.
Szerencsére vettem belőle tusfürdőt és parfümöt, testápolót is. A testápoló jól hidratál, gyönyörű a csomagolás, az illat pedig nagyon eltalált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

ildiii13

2017. november 13.

Egyszerűen imádom az illatát, van belőle kézkrémem és ajakápolóm is. Könnyen beszívódik, és az illata is tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Amadea

2017. május 4.

Update: sajnos le kell pontozzam, a dekoltázsomon pici pattanások, göbök jöttek ki tőle, és tuti, hogy ő a ludas.

Annak ellenére, hogy érzékeny a bőröm, nincs bajom az YR testápolókkal, ezzel sincs. Könnyen beszívódik, napi hidratálásra, ha nincs szükségem extra boostolásra, elég, a kiszerelése is jó. Persze az illata miatt vettem meg, nem tudtam és nem is akartam neki ellenállni.:)
Ha ez elfogy, kipróbálok egy komolyabb márkát (pl. Eucerin), kíváncsi vagyok, hosszú távon mennyire más a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

tátombák

2017. február 21.

Őszintén szólva nekem tubusból nagyon furcsa volt illata, de ajándékba kaptam, plusz felénk nincs is YR, ezért nem hagyhattam veszni. Már első használatkor megmozdult bennem valami, és minél többször használom, annál jobban szeretem!
Ennél sokkal jobban kijön a "ha akarom körte, ha akarom kakaó", mint a kézkrémnél, tök jól kiegészíti egymást a két illat, kellemesen fanyar a végeredmény. Szerencsére nekem nem a karácsony ugrik be róla, úgyhogy egész télen tudom használni. Normál bőrömre elég ennyi hidratálás, ha kicsit szárazabb, szépen rendbeteszi. Vizes állagú, elég híg és egyáltalán nem ragad, elég csak felfordítani a flakont és folyik is kifelé. Most ott tartok, hogy nem szeretném, hogy elfogyjon :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

im

2017. január 10.

Karácsony óta ez a téli guilty pleasure testápolóm, abban az értelemben, hogy nem foglalkozom az INCI-vel. Az illat valahogy kétfelé válik: amikor bekenem magam, a kakaót/keserűcsokoládét érzem intenzíven, a bőrömön viszont az édes-savanykás körteillat marad meg jobban.
Pozitívumok:
- A termék krémgélszerű állaga is nagyon tetszik: a színével együtt így a házi, főzött vaníliakrémre emlékeztet, amikor kinyomom a flakonból. (Az illata nem vaníliás egyáltalán.)
- Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos, tapadós felületet maga után, szóval nagyon könnyed érzetű a bőrön.

Negatívumok:
- Nagy hidratálást nem kell tőle várni (igaz, nem is ígér ilyesmit a termékleírás), azoknak, akiknek száraz a bőre, még szinten tartásra sem biztos, hogy elég ebben a hidegben. Túlárazott termék szerintem, én ajándékba kaptam, nem hiszem, hogy magamtól megvenném.

Összességében:
Az én piperepolcomon kuriózum egy olyan termék, amelynek az illata egy az egyben édességet idéz fel (a Boci körtés étcsokoládét), és élményszámba megy emiatt a használata. Szeretem, szívesen kenem magamra. Kár, hogy utána leküzdhetetlen vágyat érzek az édességevésre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Pozitívumok:

Negatívumok:

Összességében:

janvidia

2017. január 4.

Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön és még másnap is érzem az illatát. Az összetevői is szépek! Olyan finom illata van, hogy sajnálom elhasználni 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Jillian

2016. december 22.

A néhány évvel ezelőtti körtés-karamellás volt a kedves Yves Rocher testápolóm. Körtés volt, de mégis lágy és inkább a karamellás jegyek harmonizáltak. Nagyon sajnáltam, hogy csak egy limitált kollekcióként jelent meg, én pedig nem tankoltam fel belőle rendesen.
Amikor idén újra visszatért a körtés illat, akkor rohantam is a közeli üzletbe, abba reménykedve, hogy visszakapom a régi nagy kedvencet. A tusfürdő esetében sajnos borzasztó csalódott lettem, viszont a testápoló legalább megközelítette a régi kedvencet. Ugyanaz a finom, lágy illat, csak most a karamellás helyett egy kicsit kakaós utózöngéssel.
Sajna ő se marad sokáig a polcokon, így lehet, hogy belőle még veszek tartalékot ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)