Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: tudatos, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító, tápláló és hidratáló hatású alapozó

Krémes, selymes, ultra-lágy és kényelmes állag, mely nem szárítja a bőrt. Az eredmény lágy tapintású, rugalmas és hidratált arcbőr. Ideális fedés az arcszín tökéletes egységesítésére, valamint az apró kipirosodások és bőrhibák elkendőzésére, az egyenletes bőrfelszínért és a ragyogó arcbőrért.

Begyi

2018. június 5.

Sajnos nem ő lett a tökéletes alapozóm, én nagyon nehéznek érzem és kipattog tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

baobe

2018. február 28.

Az enyém most fogyott el. A tégelytől én is féltem, hogyan lehet majd kiimádkozni a 'sarkokból' a maradékot, de a gravitáció segít, nem sok marad a végén az üvegben. Száraz a bőröm, ezért esett erre a választásom. Jó az állaga, a színválaszték is (kaptam a bőrömhöz illő világos árnyalatot). Egy idő után azonban a szám körül pattanások jelentek meg tőle, ezért utána már csak a szem környékére használtam. Ott továbbra sem volt vele baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

SziAgi

2018. január 30.

Megtalálni a külső-belső, időszakos változások ellenére is mindig helytálló alapozót, szerintem nagy kihívás, ha csak nem lehetetlen... mindenesetre részemről gyakori kísérletezéssel jár. Ez az egy, ami mindig van készleten, hogy ha nagyon mellélőnék mással, akkor segítsen a korrigálásban.
A legfőbb pozitív tulajdonságai számomra, hogy üdébbnek érzem magam tőle, nem szárít, kevés is elegendő belőle és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

stylo

2017. december 2.

Szeretem az állagát, mert jól elterül és kellemsen krémes. Nyáron viszont lefolyik az egesz pár óra alatt. Szóval ez amolyan téli alapozó. Egyetlen bajom, hogy nem találok olyan színt, ami passzolna, ezért két különböző árnyalatot használok keverve. Így már majdnem meg is volnék elégedve, a szaga viszont rémes. C... egy jó alapozót találni kész macera...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Asianlover

2017. november 12.

Update: valószínűleg a korábbi hidratáló krémemmel nem voltak jóban. Mostanában újra használom, és egyáltalán nem adta ezt a ragacsos érzetet.

Tél közepén vettem meg, de még mindig jó barátok vagyunk. Eddig a sima, üveges Zero Default-t használtam, csak találomra adtam neki egy esélyt, és nem bántam meg. A megszokott színárnyalat tökéletes, az illata valóban elég erős, de számomra nagyon kellemes. Én ezt inkább egy BB krémnek érzem, színezett hidratáló, ami vékonyan eloszlatva, közepes fedéssel szépen egységesít. Nálam a szarkaláb faktor sem lett bármivel rosszabb, mint másoknál. Sőt. Ami engem picit zavar, ezért is a négyes, az a ragadóssága, ami magától nem is múlik, olyan, mintha nem.szívódna be teljesen. Komfortosan viselni csak fixáló púderrel tudom, különben ott marad az a kellemetlen érzet, hogy nehogy véletlenül az arcomhoz nyúljak, mert tuti elkenem/beleragadok. A kiszerelése számomra egyáltalán nem.okoz gondot, van egy speciális, direkt erre kifejlesztett eszközöm: az ujjam :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

nika013

2017. augusztus 31.

Télen imádom! Nyárra senkinek nem ajánlom, mert tényleg nagyon krémes. Talán ez az egyetlen alapozó, melyben megtaláltam azt az árnyalatot, amely tökéletesen illik az arcomhoz. Én a kiszerelését is szeretem, nem lesz alapozós a kezem, csak beledugom az ecsetet, és az utolsó cseppig is ki tudom bányászni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

FTina

2017. április 10.

Nagyon szeretem az yves rocher termékeit, ehhez is nagy bizalommal álltam. Eleinte úgy tűnt beválik: illeszkedett az arcszínemhez, nem keltett maszkos hatást, ás az a remek illat... azt azóta is visszasírom, az nagyon hiányzik. De sajnos egy idő után kevés lett, és rettentően csillogott tőle az arcbőröm. Próbáltam így is úgy is, de csak nem javult. Nekem hosszú távon sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Reginaszb

2017. február 19.

Nagyon nehéz viselet. Egyáltalán nem jött be. Nehézkes felvitel, kényelmetlen érzés. Nem hiszem, hogy bármikor tőlük sminkterméket fogok venni. Viszont az illata finom :) Csak azért nem bukott meg nála, a kukába landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

zsofiabrasch

2017. február 8.

Erősebb fedésű, sűrűbb alapozó, inkább hidegebb időre ajánlom. Száraz, aláhidratált bőrre szerintem nagyon jó, szépen fed, egységes arcszínt eredményez. Én szerettem, jövő télen szerintem beruházok rá ismét - ha még lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

popy028

2016. december 7.

Nem tetszett, hogy bele kell nyúlni a tégelybe. Száraz bőrre jó egyébként, de nem tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.