Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: april, Módosítva: 2016. június 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

lha

2018. június 3.

Imádtam! Megsírattam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Imádtam! Megsírattam :(

juditkaa70

2017. február 26.

Ez volt a nagy kedvencem az Yves Rocher habfürdői küzül. Nagy bánatomra,sajnos már nem gyártják.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

kicsiliba

2016. június 1.

Szuper,ezt is szerettem,ezt is be kellett szüntetnie az Yves Rocher-nak!!
Nem mintha paranoiás lennék,de szerintem engem utál az YR cég!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Szuper,ezt is szerettem,ezt is be kellett szüntetnie az Yves Rocher-nak!!
Nem mintha paranoiás lennék,de szerintem engem utál az YR cég!!

vrgbtt

2016. március 8.

Amilyen hatalmas Yves Rocher rajongó vagyok, akkorát csalódtam ebben a tusfürdőben.
A három csillagot csak és kizárólag a márkába vetett bizalmam és az állaga(sűrű, krémes, nem szárít) miatt kapja de ha ezek nem lennének, minusz 1 csillagot adnék (ha lehetne). Az illata valami elképesztően borzasztó.. nekem leginkább igazi naftalinszagú öreg néni jut eszembe, aki némi pacsulit is magára locsolt egy nyári délutánon...
Abszolút nem újravevős..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Abszolút nem újravevős..

Adnilem

2016. február 22.

Annyian szeretik az illata miatt, gondoltam én is kipróbálom. Hmmmm... hát számomra szappan illata van. Olyan szappan, amit a nagyi rakott a szekrényekbe illatosításra. Nem tetszik. A kókuszosat szoktam használni, van is egy üveggel, de ez olyan lassan fogy, hogy nem győzöm kivárni. Egyébként hatásában ugyanaz, csak nekem az illata nem bejövős. Az olívással is így vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Dii

2016. január 31.

Eleinte nem annyira kedveltem az illatát, de többszöri használata után rájöttem, a hideg őszi napokon mennyire jól esik vele ellazulni a forró zuhany alatt, abszolút relaxáló aromája van számomra. Az állaga híg, de a krémesebb fajtából, ami jól habzik. Nem szárít, zuhanyzást követően a bőröm puha és sima lett, az illatát pedig viszonylag sokáig lehet érezni, de nem tolakodóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Mindy

2016. január 16.

Egyik kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Egyik kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát!

ildiann

2015. december 2.

Eddigi egyik legjobb tusfürdőm. Az illata nagyon jó, natúrnak hat, bár van benne parfüm a leírás szerint, de örülök, hogy ilyen kellemes. Nekem a habzásával semmi gondom nem volt, a bőrömet se szárítja, úgyhogy a kiszerelésétől eltekintve tökéletes választás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

szzsuzsa0822

2015. november 4.

Őszintén meglepődtem. Ajándékba kaptam, komolyan nem ezt vártam tőle, kellemes csalódás. Első gondolatom amint megláttam az üveget, hogy na még egy sz*r tusfürdő ami nem habzik és még ráadásul bűzlik. Őszintén nem tudom miért gondoltam ezt, úgy habzik ahogy és amennyire kell, illata kellemes, nekem nagyon tetszik, bőröm puha lesz tőle, negatívuma a kiszerelés, ha nincs pumpa hozzá elég nehéz adagolni.
Egy mondatban: ne ítéljetek a külső alapján :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Egy mondatban: ne ítéljetek a külső alapján :)

kova

2015. október 9.

Ez a tökéletes tisztaságillat! Ha semmilyen extra illathoz sincs kedvem, mindig ez a nyerő. Először kicsit öregesnek gondoltam üvegből szagolva, de fürdés közben nagyon nagyon finom. Mindig van ilyen itthon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.