Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, levendula illóolajjal és vadszeder kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít ellazulni egy fáradt nap után.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Ár: 800 Ft , Eladó: Nanna21
Állapot: új, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel az M3 vonalán Népliget és Kálvin tér között vagy a Boráros téren
Ár: 1390 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Fannnya

2019. április 21.

Kellemes az illata, de inkább a szeder dominál, mint a levendula, aminek nem örülök. Ami viszont nagyobb baj, hogy semmit nem hidratál, teljesen hasztalanul kengetem... Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

szfanni97

2019. március 26.

Nagyon finom az illata, kellemes az állaga, és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Nagyon finom az illata, kellemes az állaga, és gyorsan beszívódik.

vkata96

2019. március 15.

A hidratáló hatása valóban egyenlő a nullával kb, de ettől a márkától nem is várom ezt. Az illata miatt viszont szivesen elkenegetem. A másik meg, amit nagyon szeretek ebben a termékcsaládban a pumpás kiszerelés, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Evko

2019. január 17.

Többször megfogadtam,hogy nem csábulok már el az Yves Rochernak,szerintem egy nagy nulla a hidratáló hatása a testápolóinak.Imádom a levendulát,de itt teljesen elnyomja a szeder,és nagyon édes az illata.De ez sem zavarna,ha legalább valamennyire hidratálna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

nusmanna

2018. november 1.

Én a páromtól kaptam, ami elég nagy csoda, de mert nagyon szenved, ha ilyen boltba be kell mennie :D így nagyon szerettem volna szeretni, de nem... sajnos nagyon ragacsos, nehezen szívódik be.. az állaga sem tetszik. Az illata is nagyon édeskés egy kis por szaggal keverve. utálom, ha rajtam van így a hidratálásról nem tudok nyilatkozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

NikolettaP

2018. július 12.

Ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem. Nagyon-nagyon jó gyümis, nőies illata van, a barátom mindig megjegyezte amikor ezt használtam, hogy milyen jó illatom van. :)) Normál/zsíros bőröm van, és a testápolóknál sok esetben probléma, hogy réteget képeznek a bőrömön és nem szívódnak be, de ez a testápoló teljesen beszívódik, és utána a bőröm is teljesen sima. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Tuntilla

2018. március 27.

Ajándékba kaptam, az illata igazi piros gyümis illat. Könnyen és hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetett. Télre nekem kicsit kevés volt, bár nem találtam még olyat, ami elég lett volna de nem ragadok oda sehova. Nyárra pl. tökéletes megoldás lehet. Újravevős, csak másik illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

baarbo

2018. március 22.

Isteni illata van és gyorsan beszívódik! Ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Isteni illata van és gyorsan beszívódik! Ajánlom!:)

zana525

2018. március 10.

Nagyon jó testápoló, rengeteg félét kipróbáltam már, mivel nagyon száraz a bőröm van, érdekes, hogy pont egy olyan vált be, ami nem kifejezetten száraz bőrre van kitalálva....Az illatát is nagyon szeretem:) Talán az árát kicsit sokallom, főleg, hogy a flakonban maradt a negyede....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

a.muse.d

2018. február 14.

Nagyon finom az illata, kellemes az állaga, és gyorsan beszívódik, viszont különösebben nem éreztem a hatását... Lehet, hogy csak télre kevés, bár nem kimondottan száraz a bőröm. Ajándékba adták valamilyen promóció keretében, el fog fogyni, de magamtól nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.