Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Spolya, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, narancsvirág illóolajjal és mandula kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, hidratálja bőrét és segít ellazulni egy fáradt nap után.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Jule

2019. december 15.

Évek óta használom, gyakorlatilag folyamatosan. Nem túl száraz a bőröm, de tusolás után mindig kennem kell, erre a célra tökéletes. Gyorsan beszívódik, nem ragad, nem kell várni az öltözéssel, teszi a dolgát. Az illatát nagyon szeretem, kellemes és nyugtató, enyhe mandula és narancs. Próbáltam más illatban is, még az olivás is jó, de maradok ennél. Sokáig elég, ár-érték arányban gazdaságos.Nem mindenmentes, de nincs tele legalább mindenféle trutymóval. Nekem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

k.boglarka

2019. július 30.

Ajándékba kaptam az illata valami borzalmas. Könnyen beszívódik nem ragad, viszont a kelleténél jobban kiszáradt bőrre nem hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Blush

2019. június 17.

Felváltva használom egy töményebb shea vajas testápolóval, amit inkább télen használok. Ez a testápoló viszont a nagy melegben is jó érzést hagy maga után és nem ,,dobja ki a bőröm" az izzadás miatt. Hamar beszívódik, könnyen kenhető - a pumpás változatból 3-4 elég két teljes lábra. Ajándékba kaptam ezt az illatot, de kipróbálnám a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Agnes09

2019. február 8.

Nagyon szeretem. Kellemes illatú, finom állagú, jól hidratál, gyorsan beszívódik, Nyugtató hatású a bőrre és az elmémre is Este lefekvés előtt jól nyugtat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

TheNancy07

2019. február 8.

Isteni!! Imádom ezt az illatot! Nekem olyan finom virágos kert érzés! Teljes relax! Nagyon hamar beszívódik bárhova kenem a testemen, a 200ml-es kiszerelés kinyitása nem túl körömbarát, de a tartalma kárpótól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

umpalumpa

2018. október 29.

Ha jól emlékszem ajándékba kaptam vásárláshoz valami akció alkalmával.Amúgy felé se néztem volna annak ellenére, hogy a szappanjaikat szívesen használom pont ebben az illatban.
Könnyen szívódó, jó oszlatható, kicsit erős illatú "lósön".Ha parfümöt szeretnék használni maximum a nerolis darabjaim felé nyúlhatok. A kicsit mű illat órákig érezhető a bőrömön, a ruháim is átveszik a bukét. Ebben a nyárias őszben elegendő hidratálást ad, hidegben fel kell majd turbóznom egy kis növényi olajjal. Nem maradok ragacsos, ha eloszlattam, van benne valami selymesítő cucc. Igazából jó, az állaga igazán szerethető, csak egy kicsit túltolt az illatanyag benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

DAlexandra

2018. július 26.

Abszolút kedvenc! Először ajándékba kaptam, előtte használtam a tusfürdőjét és szerettem az illatát is. Azóta már újra vettem a nagyobb kiszerelést. Sokat kínlódtam a testápolókkal, nekem nagyon hamar szárad a bőröm az év mindegyik szakában, és ez az egyetlen amit minden évszakban tudok használni. Hamar beszívódik, nem marad tőle ragacsos a bőröm, de mellette csodásan hidratál, emiatt télen sem marad tőle a "fázós" érzés. Már nincs is kedvem mással kísérletezni mert ez annyira bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Virvatuli

2018. június 25.

Vagy a testápolót találták el nagyon, vagy én száradok a szokásosnál is jobban, de a júniusi nagy melegekben is tudtam használni, pedig nyáron általában hígabb, gélesebb állagú termékekre váltok. Gyorsan beszívódik, nem ragad egyáltalán, puha és selymes tapintású marad a bőröm utána, és nagyon sokáig tart, mert kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Bogica92

2017. december 24.

Annyira jó ez a fanyar illata, pumpás változata van meg, ami sokkal kényelmesebb és már elég régóta is hasznàlom. Nem túl zsíros, fürdés után hamar àgyba lehet bújni hasznàlta utàn. Jó cucc, megéri az áràt a nagyobb kiszerelés, már csak az adagolója miatt is. Jó kis cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Nap

2017. július 19.

Mandulás-narancsvilágos illatával hamisíthatatlan francia hangulatot áraszt, külön öröm, hogy nem az a szokványos, édeskés testápolóillat. Könnyed állagú, fehér színű lotion. Szuperül hidratál, és az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.