Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

gala

2019. november 15.

Az egyik legjobb testápoló, amit használtam! Könnyed, jól hidratál. Illatra nem kifejezetten mangó, annál kicsit nyersebb-zöldebb, de egy jó kis illat. (És a doboza üresen újrahasznosítható utazáshoz vagy hasonlókhoz, jó minőségű és könnyen tisztítható. :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

random23

2019. június 5.

Hú de nagyon szeretem, isteni illata van és kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Hú de nagyon szeretem, isteni illata van és kellemesen puha lesz tőle a bőröm.

Jansis

2019. május 15.

Kedvenc testápoló a mai napig. Imádom az illatát, könnyen beszívódik, nagyon puha tőle a bőröm - állandó masszázs kellék egy fáradt nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

szucsnoem95

2019. április 11.

Hááát ez egy óriási szerelem. Az illata valami hihetetlenül csodálatos, és pihe-puha lesz tőle a bőröm-.5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

sara1980

2019. március 11.

Szeretem ezt a testápolót, olyan könnyed, kellemes az illata, és a felszívódása is gyors, kitűnően hidratál, szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Mila85

2019. február 16.

Ez az egyetlen testápoló amit mindig újra veszek ettől a márkától, egyébként illatmentes biodermát használok. De ennek annyira csodás az illata, hidratál is, főleg akkor szeretem, amikor tudom hogy nem fogok parfümözni, vagy nem is akarok. Isteni mangós, de nem műanyag, nekem ez a kedvenc mangó illatom jelenleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

lillatt

2019. január 14.

Nagyon jó illata van, könnyen beszívódik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

Nagyon jó illata van, könnyen beszívódik!

szeszti

2019. január 3.

Imádom! Mennyei az illata, könnyen beszívódik:) Nem hagy nehéz zsíros érzést maga után. Könnyedebb testápoló, szerintem nagyon száraz bőrre kevés lenne, nekem csak kicsit száraz, arra tökéletes:) Annyira szeretem, hogy akkor is használom, amikor nem igényelné a bőröm :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

DoraTresChic

2018. december 28.

Kedvenc testápolóm. Isteni az illata, sokáig érezhető a bőrön. Gyorsan beszívódik, így nincs
ragacsos utóhatás 😊 Nyáron és tavasszal csak ezt használom. Igaz nem különösebben száraz a bőröm , így nekem pont elég. Az őszi-téli időszakban valamelyik töményebb állagú társára váltok de maradok a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Ponyshop

2018. december 7.

Leginkább várakozó állásponton vagyok ezzel a testápolóval kapcsolatban. Egy hosszúra nyúlt tengerparti nyaralás alatt használtam elég gyakran. Imádom az illatát, hogy hamar beszívódik, és hogy kb ez az első olyan testápoló, ami után nem érzem éjjel, hogy ragad a lábam. Viszont kb naponta kellett használnom, annyira száraz volt a bőröm. Először a tengervízre gyanakodtam, hogy ennyire szárít, de amikor nem fürödtünk, akkor is látványosan száraz volt a bőröm, a gyakran használt krém ellenére is. Szóval kezdek kételkedni a hatékonyságában... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak