Yves Rocher

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: vinter, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   1090 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 390 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított testápoló egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek, valamint hidratálja bőrét és segít feltöltődni energiával.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Yves Rocher Mangó-Koriander csomag
Ár: 4500 + pk , Eladó: Splendida
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Fizetés banki utalással ha postán / Foxpost küldöm vahy Kp személyes átvétel esetén Budapesten megbeszélés szerint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sophia_27

2024. február 26.

imádom az illatát, nagyon puha lesz tőle a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet, gyorsan beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

susi95

2023. december 4.

Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van. Vizes állagú, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál és az érzékeny bőrömet sem bántja. Nekem a nagyobb, pumpás kiszerelés van meg, ami kifejezetten praktikus, pont elegendő adagot nyom ki egy pumpálásra. Teljesen jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 4.

D.lusa

2023. október 7.

Remek az illata. Könnyen beszívódik, puha és illatos lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 7.

Remek az illata. Könnyen beszívódik, puha és illatos lesz tőle a bőröm.

Ada_Byron

2023. május 14.

Pozitív csalódás ez a testápoló. Percek alatt beszívódik, s a hidratáló hatása is tartós, közel egy teljes napot kibír, a könyököm, térdem puha marad (bár a hátamra, ami nagyon érzékeny, jelenleg még mást használok). Kézkrémnek nem alkalmas, de a többi testápolóm se. Nem tudom, hogy az én kiszerelésemmel történt-e valami, mert az eddigi YR termékeim általában túl erősen illatoztak, azonban ennek az illatát alig érezni, a mangó csak felsejlik benne. És én pont ezért szeretem: nem rontja az alvásminőséget. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

babiczb

2022. december 26.

Ritkán használom, de akkor nagyon szeretem ezt használni. Ajándékba kaptam egyszer ay Yves Rocher-ban, és akkor nagyon megtetszett. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 26.

olah.alexandra90

2022. október 19.

imádom az illatát, és puha lesz tőle a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

imádom az illatát, és puha lesz tőle a bőröm

GabAndrea

2022. augusztus 16.

Több drágább márkájú testápolót próbáltam, de ideig óráig tartott a hatása. Számomra az Yves Rocher testápolói váltak be eddig, egész nap puha és hidratált a bőröm. Kedvencem a mangó-koriander, de a kókusz is egy fantasztikus választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Aquariusgirl

2022. július 30.

Ajándékba kaptam és nagyon megtetszett. Bejön ez az illatkombó, pedig nem egy mindennapi páros.
Jó kis nyári, könnyen és gyorsan beszívódó testápoló.
Most is tetszik, csak sajnos nekem szárítja a bőröm :-( Tusfürdővel együtt kaptam és sajnos az is szárítja a bőröm. Egy héten kb 2x tudom csak őket használni, a többi napokon mással kell ápolnom a bőröm, hogy "beleférjen" ez a család is vakarózás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 30.

Jó kis nyári, könnyen és gyorsan beszívódó testápoló.

tsolya

2022. június 30.

A nagyobb, 390 milis verzióra esett a választásom a praktikus pumpás kiszerelése miatt. Az egyik kedvenc YR illatom a mangó-koriander, így hamar nagy kedvenc lett. Gyorsan, könnyen beszívódik. Szerencsére nem is hagy semmiféle ragacsos érzetet, helyette puha és sokáig illatos marad a bőröm. Mindenképpen újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 30.

Dorotii66

2022. március 31.

Isteni illata van, könnyen beszívódik és az én (nem száraz, inkább normál) bőrömet jól hidratálja, puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Methylpropanediol

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.