Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló maszk szőlőlével.

senskin

2015. február 21.

Én szerettem, könnyű frissítő pakolás volt. Különösebb hatása nincsen, de nem volt rossz felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Nem voltam elájulva tőle. Amikor vettem, elég olcsó volt, az biztos, hogy 2000 alatt. Nem okozott túl nagy változást az arcomon. Az igaz, hogy sima lett, de úgy éreztem, hogy semmi pluszt nem adott hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

olin

2013. július 10.

Nem éreztem számottevő változást, míg ezt használtam, igaz, kissé rendszertelenül alkalmaztam, mert csak ritkán gondom a vízhiány. Nagyon könnyű, zselés, de nekem hajlamos kicsípni az érzékenyebb részeknél (orrom töve) a bőrt. Viszont a 3-4 perc, amit a csomagoláson írnak, szerintem kevés, több idő kell neki. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

nayao

2013. június 9.

Jelentősebb hatást nem vettem észre a használatakor, de az illata finom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Jelentősebb hatást nem vettem észre a használatakor, de az illata finom volt.

katalinmyy

2013. május 8.

Nagyon jó illata van, de kb ennyi is :( Elajándékoztam már, nem tetszett nagyon. Jobban szeretem a lehúzható maszkokat vagy a radíros változatokat. Édesanyám viszont imádja. Valakinek a pap, valakinek a papné :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Felesleges volt megvenni,mert nem csinál semmit a bőrömmel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Felesleges volt megvenni,mert nem csinál semmit a bőrömmel...

alvingirl

2013. május 2.

Az illatát nagyon szerettem, szépen megpuhította a bőröm, de amúgy semmi extra. Kicsit nehéz volt lemosni, de annyi baja legyen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

rekag

2013. április 15.

Szerintem is kevés a pár perces hatóidő, én 15-20 percig szoktam fent hagyni. Túl sok mindent nem csinált a bőrömmel, talán puhább lett tőle és egy minimálisat hidratált. Újra nem veszem, kipróbálom inkább a többi YR pakolást, hátha van hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

turbolya

2013. január 27.

Könnyű, selymes, kicsit zselés krém, gyorsan, könnyedén felvihető (ami az arcmaszkokra nem igazán jellemző), felkenéskor rögtön csíp egy kicsit és kipirosodik tőle a bőröm, de ez nem tart tovább egy percnél. Az állaga miatt lemosni is egyszerű, nincs utána maradék, semmi tapadós krémréteg (pláne nem jellemző az arcmaszkokra). Kimondottan rugalmasabbá és bársonyos tapintásúvá teszi a bőrt, és ha nem arcradírozást követően használom, akkor egy ideig nem is feltétlenül hiányzik utána az arckrémezés. Ugyanakkor tartós hidratáló hatást nem tapasztalok. Mindennel együtt ha hosszú távra szólóan nem is váltja meg a világot, de alkalmanként mindenképpen nagyon kellemes és hasznos kényeztetés a bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

Fevi

2013. január 5.

Én 10 percig hagyom rajta az arcomon, és úgy kellően hidratál, nincs utána feszülő érzés. Kicsit drágállom, és nehéz lemosni. Ezért 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.