Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: botanoemi, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált

Selymes kompakt púder.

nashko77

2015. november 23.

Finom, könnyű a textúrája, de ugyanakkor elég matt a fedése. Nem túl illatos szerencsére, így nem tüsszentek tőle állandóan, és a bőröm sem pattog ki utána. Kicsit drága, de 40 %os kuponnal abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

EvaO93

2015. február 5.

Nekem nagyon bevált, yves rocher-s Pure light alapozóval használom együtt. Matt, és természetes hatást kölcsönöz a bőrnek. Tartósnak nem a legtartósabb, Fedése szerintem egész jó. Amióta ezeket használom, az ismerőseim közül sokan megkérdezték már, hogy milyen alapozót, púdert használok. Az ára picit magas, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

roro

2014. szeptember 12.

Az Yves Rocher Pure Light alapozójával együtt használom és gyönyörű! Szinte tökéletes és mégis természetes bőrképet ad a kettő együtt. 40 %-os kedvezménnyel tudtam megvenni, amúgy szerintem túl drága (ettől függetlenül tényleg nagyon igényes a csomagolása, elég nagy tükörrel) . Zsíros bőrűeknek én nem ajánlom, nekem csak minimálisan van faggyútúltermelés a T vonalamon, de kb. 3 óránként frissíteni kell (mondjuk én elég sokat rohangálok meg tömegközlekedek Pesten), különben átfényesedik. Közepesen fed, nem ül meg az arc pihéin sem.
Szóval azoknak:
-akiknek van kedvezménye a márkaboltban
-akik normál vagy száraz bőrrel rendelkeznek
-akik természetes hatást szeretnének elérni
4 árnyalata van, ami szerintem púderek körében jó választék.
Tőlem megy az 5 csillag, mert amennyiért vettem, annyi pénzt megér. Remélem, mire elfogy, újra lesz kedvezményem rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Szóval azoknak:
-akiknek van kedvezménye a márkaboltban
-akik normál vagy száraz bőrrel rendelkeznek
-akik természetes hatást szeretnének elérni
4 árnyalata van, ami szerintem púderek körében jó választék.

LaurenC.

2014. július 29.

Szerettem, pontjaimmal olcson jutottam hozza, amugy eleg draga lenne. kellemes erzes az arcon, mattit, nem szarit. mint minden kompaktpuderre, erre is igaz, h eleinte jobb a hatasfoka, mint a vege fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Barbuska90

2014. május 30.

Akciósan vettem ezt a terméket, 2000 valamennyibe került, így szerintem nem volt olyan vészes az ára. A csomagolása nagyon szép, elegáns és egy egészen pici táskába is belefér, ráadásul jól zár, így nem kell attól tartani, hogy a táskában köt ki a fele vagy öszetörik.
Magaa púder kellemes illatú és állagú, természetesek a színek. Könnyű a felvitel, nem porol és a végeredmény nagyon természetes, nem úgy néz ki tőle az ember, mint aki magára kent egy egész doboz olocsó púdert, igazából nem is nagyon látni, hogy púder van az arcon.
A mattítása elég jó és egységes képet ad, de nekem mondjuk 2 óránál nem bír többet, bár az én bőröm extrém zsíros a szülés óta és még télen sem tudok olyan púdert találni, ami 1-2 óra alatt nem fénylik át, de 3 óra eltével kivétel nélkül úgy néz ki a fejem, mintha olajjal bekentem volna, így a 2 óra nálam jónak számít, lehet, hogy másnak ez jóval több.
Összességében nekem a kedvenc púderem az eddig kipróbáltak közül,,leginkább törzsvásárlói kedvezménnyel vagy egyéb akcióban éri meg megvenni (a legtöbb YR termékhez hasonlóan), mert amúgy az átlag magyar ember számára kicsit drága, főleg, hogy sajnos elég gyorsan fogy.
Emiatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Emiatt vonok le egy pontot.

sephora

2014. május 18.

Igényes csomagolású termék, de szerintem erősen túl van árazva. A fedése közepesnek mondható, a mattító hatása nem kiemelkedő, a tartóssága közepes. Zsíros bőrűeknek van ennél jobb választás.
Akció keretén belűl megéri az árát, de teljes áron szerintem nem.
Irritációt, pattanást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Akció keretén belűl megéri az árát, de teljes áron szerintem nem.
Irritációt, pattanást nem okozott.

Juliette Cavill

2014. április 29.

Nagyon jól mattít, szép a bőrön, nem viszket tőle az arcom. Csak sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

bglrk

2014. február 17.

Nagyon szerettem ezt a púdert, szép matt hatás és nem irritálja a bőrt. Jól fed és tartós is. Azért kap tőlem csak négy csillagot mert nekem nagyon hamar elfogyott sajnos, így ezért nem vettem újra. De nem kizárt hogy visszatérek egyszer hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

szanaci

2014. február 13.

Nagyon szeretem, szép matt, selymes, amit hozzá kapunk pamacsot azt is jól lehet használni. Kis helyen is elfér, árban is jó, és finom az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

balogh.fruzsi

2014. február 13.

2 éve hasznàlom. Az eddigi legjobb púder amivel talàlkoztam. Matt, természetes hatás, szèp fedès ès nem kell belőle sok, emellett àrban is elfogadható. Csak ajànlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Inositol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.