Yves Rocher

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2018. január 25.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

A „sivatag aranya”, a jojoba tápanyagban gazdag növény. Olaja, amelyet a bio mezőgazdálkodásból származó jojoba magvaiból vonnak ki, hidratáló és ápoló hatásának köszönhetően képes megvédeni a hajat a káros környezeti hatásoktól. A jojoba nem pusztán védi, hanem egyúttal táplálja is a hajat.

• Több mint 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Szilikon- és parabénmentes termék.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Lilium

2019. április 16.

Hosszú, vékony szálú, természetes vöröses barna hajjal rendelkezem és eddig kifejezetten jól működik a termék rajtam. Mivel derékig érő hajam van így viszonylag gyorsan fogy, de így is megvagyok vele elégedve. Nem lapult le tőle a hajam, kifejezetten könnyűnek éreztem a használata után. Könnyen ki lehetett fésülni a hajamat utána, szép egészséges fénye lett. Az illata tetszik, habár nem intenzív és nem is marad meg rajtam. Maga a termék kicsit tömörebb mint egy átlagos balzsam, de könnyen el lehet oszlatni. Az egyetlen hátrány a kiszerelés, nem is értem, hogy miért ne lehetne nagyobbat árulni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

FarkasManka

2019. április 16.

A samponnal együtt vettem meg és kezdtem el használni a hormonkezeléstől teljesen tönkrement, kiszáradt, töredező , élettelen seprű szerű hosszú hajamra. Csodát tett már az első alkalommal ez a kombináció. Hihetetlen puha és fényes lett tőle a hajam , és az illata is nagyon finom. Sok dolgot kipróbáltam már de nekem ez a kombó lett az abszolút kedvenc. Biztos hogy újra veszem és legközelebb a balzsamot is megveszem hozzá.Annyi hogy az előírt 5 perc hatóidőnél több kell neki, én kb egy órát szoktam rajta hagyni. Lombikosoknak kifejezetten javaslom.

Update: Kipróbáltam balzsammal együtt, így ez a sampon-balzsam -pakolás nekem egyértelműen non plus ultra lett.A borzasztóan kiszáradt, vízhiányos töredezett seprűszerű hajamból , hihetetlen puha ,fényes, ragyogó hajkoronát varázsolt. Ha lehetne én hatost adnék ezeknek a termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Clara

2017. augusztus 31.

Ugyanaz a tapasztalatom amit a elozo beiro irt, csak en festett szoke vagyok, de atert ertem az egeszseges reszeknel hogy jol teljesit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nap

2017. július 15.

Nagyon hosszú, vékony szálú hajam van, a vége száraz és könnyen törik. Éveken át kerestem rá olyan hajpakolást, ami nemcsak szép összetevőjű, de intenzíven hidratál is. Sok olyat próbáltam, ami szép összetevőjű volt, de nem hidratált eléggé, és rengeteg olyat is, ami csodálatosan hidratált, de azoknak meg az összetevőivel nem voltam elégedett. Ez a termék viszont 2 az 1-ben: nemcsak szép összetevőkkel, hanem remek hidratáló hatással is rendelkezik. Ezért úgy vagyok vele, hogy nem sajnálom rá az 5 perc hatóidőt, mert tényleg csodákat művel a hajammal: a használata után sokkal könnyebb kifésülni azt, emellett nagyon szép fényt ad neki. Előfordult már, hogy elcsábultam, és megvettem más hajpakolásokat is, de olyankor mindig azzal szembesültem, hogy ez az egyetlen általam ismert hajpakolás, amely után könnyen kezelhető a hajam. Száraz hajra igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

zsannasko

2017. július 5.

Régebben nem nem voltam megelégedve a termékkel, de ez mára megváltozott. Talán változtattak rajta, de most sokkal jobb.

Az állaga most tömörebb, mint mikor először használtam (régen lágyabb, balzsamszerű volt). Könnyebben el lehet oszlatni a hajon. Lágyít, selymes lesz tőle a hajam, de nem nehezül el és nem lesz matt. Nagyon elégedett vagyok. Az illata kellemes, de még mindig nem a kedvencem. A balzsammal együtt használom, így nekem nagyon bejön. Régebben nem éreztem elégnek, de most már meg vagyok elégedve vele. Fontos viszont, hogy kb. az előírt mennyiséget használjuk, különben lelapítja a hajat és könnyebben zsírosodik. Én beleestem abba hibába, hogy "tudom én mennyi kell" alapon egy masszívabb adagot vittem fel. Lapult is a hajam utána. De az előírt mennyiséggel ez megszűnt, viszont így is ápol. Jelenleg még tart a tégely, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Timitami

2017. február 18.

Először a márka webshopjában bukkantam rá, és amit ott írtak róla, az tetszett. Vettem is az üzletben egyet. Aztán később vettem észre, hogy igazából göndör hajra van, az enyém meg szögegyenes. Nem baj, gondoltam, bajom nem lesz tőle, az egyenest is táplálni kell. Ki is próbáltam, és nem bántam meg. Miután leöblítettem, nem tettem semmit a hajamra (fényesítőt szoktam), mert kíváncsi voltam a pakolás közvetlen hatására. Gyorsan megszárítottam a hajam, és tetszett a végeredmény, nagyon szép lett a hajam. Fényes, nem repekedtek annyira a hajszálaim, mintha a rövidebb hajszálak is belesimultak volna a hosszúakba (nekem hosszú hajam van, és mindig vannak olyan hajszálak, amelyek rövidebbek, azok olykor repkednek), és az illata is maradt, ami nekem nagyon tetszik. Nagyon szép egészséges képet mutató hajat csinált, bár szerencsére a hajammal amúgy sincs baj, így nem fogom ezt a pakolást minden hajmosáskor fetenni, de havonta 2-szer biztos. Örülök neki. Jelentkezem majd, ha a férjem, akinek az enyémnél szárazabb haja, ami ráadásul göndör is, kipróbálta. Addig is szívesen adok neki 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

klnfranciska

2017. január 8.

Eddig a márka hajregeneráló olaját használtam, ami nagyon bejött. Viszont mikor az nem volt itthon és be akartam szerezni, nem volt a boltba, így végül ezt vettem meg. Nem teljes áron vettem, de teljes áron drágább, mint az olaj és gyorsabban is fogy. Nekem hatásra hasonló kettő, de az olajat jobban szeretem és gazdaságosabb is. De ez sem rossz. Én úgy használom, hogy mielőtt hajat akarok mosni, bevizezem a hajam alsó hétharmadát nagyjából (a hajtöveket mindig kihagyom, mert nem akarom, hogy gyorsabban zsírosodjon), felviszem rá a pakolást és ha már fenn van egy ideje utána mosok hajat. Tovább kell rajta hagyni a hajon mint 5 perc (volt, hogy felvittem és órákig fenn volt, mert nem volt kedvem hajat mosni, vagy még tovább), jó az illata, puha lesz tőle a hajam, bejött mint plusz hidratálás, de ha elfogy visszatérek az olajhoz. Mivel van jobb vetélytársa így csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Dudu195

2017. január 4.

Nem rossz, de nagyon sok kell belőle és sokkal hosszabb ideig mint 5 perc. Két tégelyt használtam el de többet nem veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

erynis

2016. október 29.

Nagyon szeretem, hosszan a hajamon hagyva találtam én is hatásosnak. Selymesebb, egészségesebb a hajam, arról nem is beszélve, hogy imádom az illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

0bikbik0

2016. augusztus 14.

Nekem nagyon bevált extra táplálásnak. Festett, törött végű a hajam általában. Sokféle hajkütymütyöt kipróbáltam, végül ez lett az egyik befutó.
Én sem 5 percig hagyom rajta hajmosás után a hajamon, hanem legalább fél óráig. Így lágy, illatos, táplált, de nem zsíros hajat kapok.
Egy héten csak egyszer használom ezt, bár többször is mosok hajat, váltogatom a márka egy másik hajkencéjével, az is nagyon jó.
Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Szerintem érdemes kipróbálni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol