Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zoknimajmocska, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz vagy nagyon száraz bőrre. Hozzáadott kőriskivonatot, makadámdió-olajat, karitévajat tartalmaz. Parabén-, ásványi olaj és mesterséges színezéktől mentes.

Rendoca

2017. március 13.

Nagyon szeretem ezt a pakolást. :) Meglehetősen gazdag krém, pihe-puha bőrt varázsol.
15-20 perc után egy vattapamaccsal szoktam letörölni a felesleges terméket, majd a maradékot alaposan bemasszírozom a bőrömbe.
Esténként, lefekvés előtt használom.... ilyenkor éjszakai hidratálókrémet sem igényel a bőröm.
Számomra kellemes az illata is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Számomra kellemes az illata is. :)

szirimiri

2017. március 6.

újabb változata van meg, és csodaszer! hihetetlenül gyorsan regenerálja a bőrt pl a kinyomott pattik helyén.kuponnal megéri. a száraz bőrre áldás lehet, de szerencsére nekem nem az. kisebesedett orra nátha esetén tökéletes, az előttem szóló miatt próbáltam ki. :D ragyogó, hidratált lesz az arcom mindig, és van hogy éjszakára magamon hagyom.....hát próbálja ki, aki csak teheti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

zsuzsoka0925

2016. április 27.

Első néhány használat után azt mondtam, hogy elmegy, de nincs "hű" érzésem. Majd jött egy durva megfázás, nekem ilyenkor 3-szor lehámlik az orrom, mire nagyjából rendbe tudom szedni. Egy hirtelen ötlettől vezérelve bedobtam a táskámba ezt a maszkot és amikor napközben éreztem, hogy elkezd húzódni a bőr az orrom környékén, csak vékonyan bekentem. SOHA nem találtam még ilyen hatásos krémet, pedig rengetegfélét próbáltam (gyerekkorom óta küzdök a megfázáskori orrhámlással). Bár alapvetően nem ez a funkciója, de jól példázza, hogy mennyire erős a maszk bőrregeneráló és hidratáló hatása.

Update: Második megfázásomat asszisztálja végig, egyszerűen IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Update: Második megfázásomat asszisztálja végig, egyszerűen IMÁDOM!

CandyCurses

2016. március 21.

Ejha.
A pofámból pofit csinált. :)
Van a bal orcámon egy száraz folt. Ki tudja, miért, honnan jött, de már régóta ott csücsült. Csak egy foltban, nem az egész arcon. Radírozás után feltűnőbb, ilyenkor mintha egészen apró, eszméletlen könnyen kinyomható, és utána eltűnő pattanások lennének ott.

Halálra szoktam hidratálni, már gondoltam, elmegyek bőrgyógyászhoz, hátha bekerülök valami tankönyvbe. És akkor megtaláltam ezt. Köszönöm nektek a tanácsokat, én is éjszakai krémként használom, még nincs egy hete, hogy elkezdtem, de a száraz foltom napról-napra szebb, szerintem kajakra el fog tűnni. Úgyhogy boldogság van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Ejha.
A pofámból pofit csinált. :)

Panni21

2016. január 22.

Szintén akciósan vettem, imádom. Nem maszknak használom, hanem éjszakai krémnek, reggelre gyönyörűen beszívódik, és nagyon szép a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

doratakacs

2015. november 30.

Nagyon szeretem, éjjelre szoktam vastagabb rétegben felvinni, és puha, hidratált lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

fanni413

2014. augusztus 31.

Szeretem, mert rendbehozza a húzódó arcbőröm. Ha csak egy borsónyit használok, akkor arckrémként is funkcionál. Még a kiszáradt kezemet is rendbetette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

zoknimajmocska

2014. július 2.

Ma vettem meg, úgyhogy hosszútávú hatásáról nem tudok írni. Az első tapasztalatom azonban: hűha! Kicsit nehéznek éreztem, aztán 5 perc után letörölgettem vattával, ahogy az ajánló írja. Még így is maradt sok felesleg, meg is ijedtem. Azonban kb 10 perc múlva teljesen beszívta a bőröm és nagyon puha lett. Jól érzi magát, remélem ez így is marad. Ezek alapján ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.