Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Ugye Ön is szereti kedvenc Plaisirs Nature tusfürdője illatát magán érezni? Most meghosszabbíthatja az illat hatását ezzel a csábító kézápoló krémmel! Az 1959 óta egyedülálló szakértői hálózatunk ezúttal a fair trade bio karitévajat és a keserűnarancs illóolajat állította az Ön szépségének szolgálatába. Kezeinek bőre puha, hidratált és finom illatba burkolt lesz!"

kgk

2019. október 31.

0 hidratalo hatas... Az illatat szeretem, de azzal nem megyek sokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

0 hidratalo hatas... Az illatat szeretem, de azzal nem megyek sokra.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Ajándékba kaptam, a bourbon vaníliával ellentétben ennek frissítő, tiszta illata van. Az állag ugyanolyan, azonnal szívódik, nem hagy réteget maga után, csak a bőr lesz puha. Idény télen ez fog megmenteni, ajánlom, favorit termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

PKJ

2019. július 9.

Nagyon jó az illata.Az állaga megfelelő és nagyon szemrevaló :) Hidratál,de nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

LengyelEva84

2019. április 6.

Nagyon szeretem, jó az illata, közepesen jól hidratál és nagyon praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Dhewilgirl

2019. február 27.

Anyukám kapta ajándékba, nála próbáltam ki. Az illata szerintem borzasztó, és semmit, de tényleg semmit nem hidratál. Fél óra múlva kenhettem volna újra. A csomagolása amúgy nagyon praktikus lenne, de ennyi, így szerintem a többi illatot se fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

vkata96

2018. december 26.

Ajándékcsomagban kaptam. Az illata nagyon jó, de sajnos az összetevőkben megint csalódtam egy picit. Kezdek kiábrándulni az Yves Rocher-ből egy kicsit, mert nem értem, miért natúr márkaként reklámozza magát. Oké, hogy hiperszuper lebomló meg újrahasznosított öko csomagolást használnak, (speciel ez engem teljesen hidegen hagy) de tök hiteltelen az egész, ha emellett viszont minden termékükben befigyel az alkohol meg sokszor a szilikonok, parabének. Persze, hangzatos hogy az aktív hatóanyagok 95%-a növényi alapú. A mardék 5% meg szemét. Mindegy, az én bőröm nem érzékeny, meg inkább az arckrémek terén van ennek nagyobb jelentősége. Táskába jó lesz nap közben kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Agnes09

2018. október 27.

A kézkrém illatváltozatai közül ennek a legenyhébb az illata. Nagyon szeretem az illatát. Enyhe, nagyon kellemes ,finom letisztult, igazi zöld illata. Jól hidratál, az állaga krémes. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, nem ragad, puha, hidratált a kezem. Kiszerelése elég kicsi 30 ml, de legalább praktikus, táskába és irodába fiókba bedobósnak pont jó. A kökuszosat is használom, szintén remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

karaibrahimgil

2018. október 2.

Borzasztóan erősnek találom az illatát. Szerintem egy kézkrém ne tolakodjon előtérbe, ne akarjon parfüm lenni. Ráadásul elég kellemetlen ez a keserűnarancsos illat.
Az állaga vizes, nem hidratál eléggé, és olyan, mintha az amúgy praktikus és divatos kis tubust vízzel töltötték volna fel: ezek miatt nagyon gyorsan fogy. Habár az ára kedvező, ettől még nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Timi2424

2018. szeptember 19.

Én imádom az illatát, olyan fanyar picit és nem tolakodó, és talán ez hidratál a legjobban a társai közül. Viszont nagyon drága 30 ml, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

VargaViktoria

2018. június 20.

Többek között ez a krèm is a táskámban van. Hamar felszìvódik. Viszont az illatát nem szeretem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.