Yves Rocher

Ár:   980 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krekuci, az összetevőket feltöltötte: niksi, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Extra szűz olivaolajból.

senskin

2016. szeptember 29.

Egy ideje kerülöm az YR üzleteket. Volt ilyen szappanom is, sok mindent próbáltam tőlük. Mostanság meguntam, más termékek felé vándoroltam. Picit szárító a hatása a legtöbb terméküknek, de már megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

erika830104

2016. január 24.

Legjobb barátnőmtől kaptam ezt a szappan ajándékba.Az arcomra szánta,de hát annyira érzékeny vagyok sajna mindenre,hogy csak a clinique 3 lépést viseli el az arcbőröm :-/
Így elkezdtem fürdeni vele,nagyon finom,jól fel is habzik,és ahogy azt korábban is írták jómagam is úgy használom,hogy TBS fürdő ponpont bedörzsizem vele :-)
Viszont!
Buli után a sok sminket,vagy csak úgy szimplán a sminket tökéletesen leviszi!!!
Próbáltam,szóval a Bobbi Brown-nak az egyik szemceruzája annyira szuper tartós,hogy csak a kék nivea tudta leszedni,majd a szokásos arctisztítási rituálé,nos ez a szabban egy az egyben leviszi!
Kár,hogy ilyen érzékeny a bőröm és csak ritkán tudom arcra használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Viszont!
Buli után a sok sminket,vagy csak úgy szimplán a sminket tökéletesen leviszi!!!
Kár,hogy ilyen érzékeny a bőröm és csak ritkán tudom arcra használni.

rowan

2015. november 5.

A legtöbb véleménytől eltérően nekem nem tetszik. :(
A brutál nagy mérete miatt nehéz kezelni. Sajnos ott rontottam el, hogy nem vágtam apróbb darabokra, és így többször kiesett a kezemből. A víztől nem olvad szét nagyon, de ahogy kiesett a kezemből, kapásból széttrancsírozódott a zuhanyzó alján. Illatot nem igazán érzek rajta. Az én bőrömet sajnos nagyon szárítja, úgyhogy nem fogok venni belőle, a mostani darabot meg ajándékba kaptam. Csak azért fogom elhasználni, mert nem szeretek kidobni semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

A legtöbb véleménytől eltérően nekem nem tetszik. :(

eszternemeth96

2015. október 7.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Isteni finom illata van, krémesen, könnyen felhabzik, kevés is elég belőle egyszerre. Hatalmas nagy kocka, sokáig elég, és az ára is csodás:) mindig újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

mayson

2015. július 13.

Nagyszerű szappan. Sok szappant próbáltak az arcomra, de ez az egy vált be igazán. Nem szárít, nem zsírosít, de megfelelően tisztít, az apróbb pattanásokat leviszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Ingrido

2015. július 1.

Igazi, klasszikus szappan, tisztaság illattal. A bőrgyógyászok egy időben nagyon letiltottak a szappanról, hogy még véletlenül se mossak vele arcot, ha jót akarok az arcbőrömnek. Hosszú évekig kerültem a szappant, de mostanra besokalltam az arclemosóktól, azt mondtam, kezdjünk egy szappannal. Hát, nem tudom, ez mitől más, mint a régiek, de ettől tiszta a bőröm, és nem szárítja ki (mint sok szappan mentes lemosó), teljesen jól van most a bőröm. Szép. Én hálás vagyok ennek a szappannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

GazdiMami

2015. március 30.

Itteni vélemények alapján került a kosaramba, és nem bántam meg. Tényleg szuper jó, és ekkora mennyiség sokáig elég, másrészt árában is megéri. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 30.

Izawa

2015. március 1.

Ár/érték arányban jó szappan. Az illata kellemes és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Ár/érték arányban jó szappan. Az illata kellemes és nem szárít.

Ildie

2014. december 27.

Én is mindig 3ba vágtam, annyira nem teszik, hogy ilyen nagy. Szuperul tisztít, a fehérrel együtt, habzik, de nem egy habtenger, nem szárít úgy, mint a többi szappan. (mintha dove reklám lenne, bár a dove ot utálom, az nem szappan, hanem kipréselt tusfürdő, undi). Mivel most nem tudok ilyet venni, vettem másikat, és az YR sajnálatára találtam sokkal olcsobbat, bár ebből meg 16ot kellett egyszerre megvenni, szóval már nem is sírok a 3ba vágás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

kis.annette

Korcsoport: >54
2014. december 9.

Favorit, mindig van otthon 1, mert jót tesz a bőrrel és rendkívül gazdaságos, nagyon lassan fogy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 9.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.