Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Fokozatosan barnítja és megszépíti a bőrt. Azonnal hidratál és kellemes nyári illatba burkolja a bőrt.

• Több mint 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • 100%-ban természetes eredetű önbarnító hatóanyag
  • Ásványi olaj-, szilikon- és parabénmentes
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

adressz20

2021. augusztus 24.

Abszolút nincs önbarnítókra jellemző illata, szépen el lehet dolgozni, színe fehér, mint egy arckrémé. A hajvonalamnál és a szemöldökömnél maradt egy pár mm-nyi rész, ahová nem vittem fel óvatosságom miatt. És ez eléggé feltűnő volt. 2 nap után vált vállalhatóvá - addigra kopott annyit, hogy nem volt feltűnő. Egyébként gyönyörű bronzos, tengerparton nyaralós hatást lehet vele elérni. Tényleg roppant mutatós. Nekem 24 óra alatt fejtette ki hatását, végleges színét akkorra nyerte el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

lavendermona

2020. szeptember 24.

Eddig a Dove önbarnító testápolóját használtam, de idén fél áron hozzá jutottam ehhez. Az illata sokkal diszkrétebb, nincs az az erős "szoli" illat, illetve szépen eldolgozható, másnapra már teljesen szép az eredmény. Kb 2-3 nap folyamatos használat után nagyon szép barnaságot el lehet érni. Kb 4-5 nap míg elkezd fakulni. Az összes panaszom annyi, hogy gyorsan fogy, és testápolóhoz képest kicsi a kiszerelés, és normál áron elég borsos. A nyár végére már sikerült barnulni is, kb két hónap alatt használtam el egy tubust, kb heti 2x-i használattal. A négy csillag a kis kiszerelés miatt jár, maga a termék megérdemelné az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Sz0ll0s1

2020. szeptember 15.

Nagyon szép színt eredményez, már egy használat után is látható a változás, viszont én is mindig foltos lettem tőle. Nagyon ügyeltem rá, hogy szépen egyenletesen mindenhol belemasszíroztam a bőrömbe, reggel viszont szomorúan tapasztaltam, hogy ennek ellenére is néhol megjelent 1-1 sötétebb folt. Emellett nekem nehezen szívódott be, sokáig ragacsos volt. Sajnálom, pedig tényleg jó színe lesz tőle az embernek, emiatt még adok neki egy esélyt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

UnicornsOfLove

2020. július 27.

Na jó, most már annyira fel vagyok háborodva, hogy muszáj írnom ide! NINCS EMBER AKI EZT FOLTMEMTESEN FEL TUDJA KENNI!! Komolyan mondom! 😀 Mar majdnem az egész tubust elhasználtam, és mindegy hogy mennyire óvatosan vittem fel, valahogy, valahol MINDIG foltos lettem. Akárkit kértem meg, hogy segítsen, nekik is foltos lett. Par óra után, mikor kifejti a hatását, meg is jelennek szépen a csíkok, foltok. És sokáig tart, ami amúgy pozitívum is lehetne, de a csíkok mellől, ahol halványabb, hamarabb lekopik aztán nincs olyan bőrradír, ami képes lenne lehozni a sötétebb, foltos részeket. A színe nem rossz, elmegy egynek. Nem narancs, de nem olyan nagyon szép mélybarna ez sem, bár olyan önbarnítót én még úgysem láttam. Kissé azért sárgás alapú ez is. Az ára engem nem zavarna, de így, hogy lehetetlen felvinni szépen... Soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

bea29

2020. július 4.

Akciós áron sikerült beszereznem. Nagyon szép színt ad egyáltalán nem sárgít. Egy problémám volt hogy foltos lettem, de jobban szét kellett volna kennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

cincoo

2020. június 13.

Nagyon szeretem az yves rocher termékeket, és ezzel is nagyon elégedett vagyok egyenletes szép színt ad néhány óra után, szépen is csillog viszont nekem nagyon durván irritálja valamiért a bőrömet, folyamatosan viszket tőle órákon át..tudtommal nem vagyok allergiás semmire, alapvetően kreolos bőröm van, nem is érzékeny, úgyhogy ötletem sincs mitől, de véresre vakargatom magam ott ahol bekentem magam vele, pedig imádni való kence, nem foltozza össze a ruháimat, jó illatú, nem sárgás és jól eldolgozható..enélkül 5csillagos lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Blackpanther

2020. február 22.

Csak télen használom az arcomra, heti három alkalommal. Nagyon szuper önbarnító, halvány barna színt kölcsönöz az arcbőrnek, nem sárga. Nem büdös, kellemes illata van. Nem lesz foltos, csíkos a végeredmény. Már többször vásároltam és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

TBianka

2020. február 21.

Nagyon szeretem, jó illata van, nem lesz büdös. Figyelni kell rá, hogy szépen eloszlassuk, de ez mindegyik önbarnítóra szerintem elmondható. Este ha felviszem másnap megis látszik az eredmény. Illetve nem lesz fura sárgás színe hanem szép barna, bár hozzá teszem, hogy amúgy se vagyok hófehér bőrű lehet egy olyan bőrön máshogy jönne ki a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

lindana

2019. szeptember 7.

Első önbarnitó kremem, amit ajándékba kaptam egy rendeléshez. Meglepődtem mert számomra rendkívül természetes és egyenletes szint adott. Képes eltüntetni egy hosszú tel után a nagyon fehér lábak kékes, nem túl vonzó árnyalatát. Színe lágy és rétegezhető mélyebb színért. Arcon is egy szép egészséges hatást kölcsönöz, kiegenyliti a bőrtónust. Van Benne egy pici csillam, ami a testen nagyon szépen mutat, de mégis szolid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

IravenI

2019. július 14.

Bár szép barna színt ad nekem undorító módón "ósszegyűlt a hajlataimban a krém, annak ellenére, hogy sok önbarnítót használtam már tehát tudom hogy hogyan kell felkenni és egyik sem csinált ilyet azelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék